Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
26. jan 2009

no vidis kiki - vsetko bude OK... 🙂

kikina666
26. jan 2009

no este nie je nic vyhrate, ale prsia ma bolia ako na kramy ... snad to prejde , rano si zmeriam teplotu ,,,, boze baby myslite teraz na moje planetky nech je to OK

jankabo
26. jan 2009

ahojte,
ja som uz dostala silne bolesti hlavy a začala som krvácať. Je síce zvláštne že nemám bolesti brucha ale ta hlava hovorí za všetko. Takže mrcha aj ked slabá tak je tu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Kiki držím ti vvvvvvveeeeeeeeeeeeeeeeeeľmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii palčeky, neboj len kliďanko a všetko bude v pohodke. Pozri ja uz mam po radosti, další mesiac prešiel a zase nič ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

kikina666
26. jan 2009

jankabo to ma mrzi ze ti to nevyslo ...

adrianka127
26. jan 2009

jani.... 😔 to mi je moc luto...vyzeralo to tak nadejne...ach jo. preco to musi byt takto... 😔 Citim s tebou...

jankabo
26. jan 2009

ano dakujem,
som smutná ☹ ☹ ☹ aj sklamaná 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

Ale viete čo práve rozmýšľam, že som vôbec nebrala žiadne lieky ani Duphaston ani nič a aj ovulka bola aj mrcha prišla sama - krásne na 31DC. Myslým že aj to je úspech.

Tento cyklus si už dám záväzok že uz si nebudem vôbec robiť ani ovulačné testy. Uz ma to prestáva baviť, akurát si budem merať BT. 😒 😒 😒 😒

adrianka127
26. jan 2009

mas pravo byt smutna - ale len dnes - zajtra zacneme pracovat na tvojom rozveseleni... oK? 🙂
je uspech, ze to mas takto pravidelne. Pozri na mna ja som bez liekov mala mrchu po 50 dnoch... 😒 Ja s ovu testami tento mesiac len zacinam... tak uvidime....Uz pojdem domkom tak pekny vecer papa

kikina666
26. jan 2009

no kontrola prevedena ... vlozka cista a aj papier cisty

lul
26. jan 2009

ahojte 🙂

kiki - moooooocne drzim palceky, bude to ono, na 100% 😉

baby, kedy si mozem spravit test?

jankabo
26. jan 2009

Kiki nestrestuj, je jasne, a vieme to uz vsetky ze ty tehu si. Takze klidanko 🙂 🙂 🙂

Lul aký test tehotenský alebo ovulačný???

kikina666
26. jan 2009

no vam sa to povie klidanko sa bojim ist aj na wc aby som nenasla krv

jankabo
26. jan 2009

Kiki ale ty nemôžeš stresovať, lebo ty tehulka si a bábätka chcu byt vo veselom a kludnom brušku.
Takže prosím uz sa nekontroluj tolko. Určite to vyšlo.
Ved od začiatku ti tu píšem, ze ty to tohto roku tu odštartujes a ked budu dvojičky, tak po tebe hned otehotenieme istotne všetky, toľko vírusikov nam budes posielať. 🙂

kikina666
26. jan 2009

baby ono to zacalo a je to bledoruzove ☹

kikina666
27. jan 2009

dobre ranko,
no cez noc to prestalo uplne, uvidime za hodinu, BT som mala rano 36.8 ... neviem ci je to dobre alebo zle
tak neviem ak sa to dnes nespusti tak by to mohlo dobre, co vy na to ?

adrianka127
27. jan 2009

Ahojcek babulky,
kiki - kolkaty den od vlozenia si teraz? Teplotka by pri tehu mala byt okolo 36,9 az 37,1... ale pri uhniezdovani byva okolo 36,8. Aj adenke klesla, pozri na jej graf... Takze uvidis, ako sa to bude vyvijat...Dnesok a zajtrajsok je rozhodujuci. Zajtra rano zmeraj teplotku, mala by rast...

kikina666
27. jan 2009

9 den po ETadrianka no uvidime, ale ak je to uhniezdovanie, vecer som mala na papieri trosku bledoruzove a potom celu noc nic a odkedy som vstala tak 6 kvapiek bledulinkohnedych na vlozke , tak snad sa uhniezduje, kolega ma tu rano ukludnuje ze to je uhniezdovanie, tak dnesok a zajtrajsok bude rozhodujuci, ak nedostanem tak je to uhniezdovanie, vcera vecer som mala bt 37.3 ale vraj to skresluje ze sa to ma merat rano a ze vtedy byva nizsia

a kde najdem adenkin graf

adrianka127
27. jan 2009

no presne tak, vyzera to zatial na uhniezdovanie, ale od zajtra by ti mala teplotka zase rast... bude... neboj 🙂
Adenka ma graf normalne v svojom fotoalbume ako vitazny... kuk...

kikina666
27. jan 2009

ok kuknem ... som bola na wc tak od vcera vecera 6 kvapiek, papier cisty tak snad mate pravdu s tym uhniezdovanim

kolega ma tu od rana ukludnuje, ze to sa uhniezduje, ze sa nemam bat ze je vsetko na dobre ceste ... tak snad to aj tak bude

baby dnes vas budem velmi potrebovat na ukludnenie, ak dnes alebo zajtra nedostanem kramy tak by to malo byt ono

missy97231
27. jan 2009

ahojte. najskor niekolko virusikov.
pfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, pfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, pfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj...
janka, neboj... zazraky sa deju, a aj ty sa dockas. verim tomu, a pevne drzim palceky, aby buduci cyclus uz mrcha nedorazila... 😉
inak - nikdy nevies... vcera som sa dozvedela, ze kolegyna je uz v 4tom mesiaci... a to otehotnela aj ked brala HAK (mozno nejaku vynechala,, zabudla) a taktiez cely cas veselo kramovala... az pokial jej dr nepotvrdil (na beznej preventivke) ze je uz v 4mesiaci... tak nezufaj. pride to raz na teba... a aj na vas ostatne... kika - ty uz to mas 99%iste - aspon dufam 😎
pekny den vsetkym snazilkam prajem.

kikina666
27. jan 2009

missy dakujem, ja ich straaaaaaaaaaasne moc teraz potrebujem, bodaj by si mala pravdu ale na krv idem az v pondelok ... snad to bude tak ako mi vsetci hovorite ze sa uhniezduje

adenka
27. jan 2009

dobre ranko babulky, musim sa vam pochvalit ze dnes som si rano dala zazvorovy caj a zatial som ani raz negrckala...ja sa tak tesiiiiim...len dufam ze to uz takto ostane a nie je to len jeden den prestavky 😀

kikina666
27. jan 2009

adenka posli nejake tehu priznaky strasne ich potrebujem please 😵

adenka
27. jan 2009

TTTTTTTTTTTTTTTT********* 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTT******** 🙂 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTT********* 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTT******** 🙂 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTT********* 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTT******** 🙂 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTT********* 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTT******** 🙂 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTT********* 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTT******** 🙂 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTT********* 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTT******** 🙂 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTT

jankabo
27. jan 2009

Missy zi zlatučká, ďakujem ti za podporu, ano teraz som síce smutná, ale kdesi hlboko v srdiečku je schovaná mala iskierka nádeje, ze tohoto roku to určite výjde a aj ja sa budem tešiť z takého krásneho bruška ako máš ty. 😉 😉

Kiki môže to byť uhniezdovanie, vlastne to je. Neboj uz nie dlho a v pondelok nám tu napíšeš radostnú správu.

Adrianka ty si ktorý Dc??? Kedy snažilkuješ??? Máš IP tak si ho prosím prečítaj 🙂 🙂 🙂

A kde su ostatné baby???? Pralinka, cukrusku, Marti.

Adenka tak to je ssuuppeer, ty uz robíš pokroky. Neboj ono to zanedlho prejde. 🙂

kikina666
27. jan 2009

adenka dakujem moc a drzte mi obidvaja silno palce

jankabo bodaj by si mala pravdu

baby keby som vas nemala moju psychicku podporu neviem ako by som to znasala, velm,i mi pomahate dakujem 😵

jankabo
27. jan 2009

nemáš za čo Kiki, sme radi že aspon takto na dialku si mozeme jedna druhej pomoct.
A uz na to nemysli, ja verím že sa to podarilo. To musíš čakať až do pondelka???? Nemôžeš si napríklad uz v piatok urobiť test???

kikina666
27. jan 2009

nechcem si robit test, zbytocne sa budem sokovat ... som vam slubila ze ziadne experimenty s testami tak to aj dodrzim a mne po KETe 12.den po vysiel neg test z krvi a nakoniec som bola tehu

adrianka127
27. jan 2009

Adi - dakujeme - dnes ma musis riadne oplut aj na ostro... 🙂
Jani - mas IP, inak som dnes 7 DC asi vecer skusim ovu-test. Pre istotu, aby som nezmeskala ten spravny termin... 🙂
kiki - dobre robis - netestuj...vydrz, nech mozes byt milo prekvapena... 🙂

adenka
27. jan 2009

adrianka no jasne...budeme aj s marti plut jedna radost 😀 😀 😀

kikina666
27. jan 2009

adrianka bola som na wc, chodim stale curat kazdych 20 minut, vlozka a aj papier boli ciste ... dufajme ze to tak aj zostane a uz ziadne soky nebudu