Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
28. jan 2009

pralinka ahoj

pralinka25
28. jan 2009

ahoj kiki.
Co nove? Ako to vyzera teraz? Viem ze si testovala a test bol negativny /(ale to este nemusi nic znamenat)

jerryjanka
autor
28. jan 2009

na testy prečo sa nedarilo tak dlhu dobu

kikina666
28. jan 2009

pralinka ... teraz to vyzera od 10.00 cista vlozka iba ked idem cikat a utriem sa tak take bledilinko ruzove, brucho ma neboli ... tak ja uz fakt neviem co to moje telo robi, odmeriam zajtra rano BT ako mi kazali baby v inej temicke, ak klesne tak kramy pridu ked uz 3 dni sa to spinenie taha aj ked slabe aj tak a ked neklesne tak sanca este je ...

ale som na tu lyzovacku tak nazhavena stale pozeram tie prospekty, boli sme tam na svadobnej ceste a presne v tom termine a ked to nnevyjde tak tam pojdemea uz sa vytesujem a potom ked sa vratime v aprili na 3.pokus IVF ... takze nejako si s tym uz hlavu nelamem som s tym vyrovnana a uvidim co sa bude diat

pralinka25
28. jan 2009

jarrya ako to teda vyzera?
Aj som ti chcela napisat uz davnejsie ze ci neplanujete zistovat preco sa tak dlho nedarilo. Ale potom si sem prestala pisat a akosi som zabudla na to.

Kiki ja by som este flintu do zita nehadzala. Ved uvidis. Ale poznam vela pripadov kedy zeny krvacali ako pocas menzesu a nakoniec boli tehotne.

kikina666
28. jan 2009

pralinka nehadzem flintu do zita ale zase si ani nerobim nejake velke nadeje ... ak nevyjde babo, bude lyzovacka a po lyzovacke dalsie ivf

kikina666
28. jan 2009

pralinka henadzem flintu do zita, ale zase si ani enrobim nejake velke iluzie , ked nevyjde babo bude lyzovacka a potom dalsie IVF takze beriem to s rezervou, vsetko sa uvidi v pribehu najblizisch dni ci sa to spusti alebo nie a co sa bude diat v pondelok, v podstate som sa tym neg testom akosi skludnila, lebo uz nemam iluzie ze to vyslo a nejako mi je to jedno, ved co uz .... svet nespadne ...
nemozem si vsetko pripustam aby som neskoncila v blazninci

pralinka25
28. jan 2009

myslim ze rozumne rozmyslas teraz.
Ono ked to ma byt tak to bude a cely vesmir sa spoji aby ti pomohol, ale ak este nie je ten spravny cas tak ...

Je dobre zit pre pritomnost. Takze teraz sa vytesuje z moznej dovolenky. A v pondelok sa dozvies ci na nu pojdes alebo nebudes moct kvoli miminku.

kikina666
28. jan 2009

pralinka uplne si to vystihla

jerryjanka
autor
28. jan 2009

no hormonalny profil je ok - takže v heliku budu skôr robiť ine testy
spg a tak - tak som zvedava
a časom sa rozhodneme ako dalej ked budeme vedieť na čom sme

pralinka25
28. jan 2009

no jerry myslim ze to je dobry napad si to takto pozistovat aby ste vedeli na com ste, pripadne vyuzili nutnu pauzu nieco s tym urobit ak by bol problem (co dufam ze nebude)

kikina666
28. jan 2009

jerry no presne tak .. najskor testy a potom sa zaberat otehotnenim, nie ako podaktore baby to robia naopak a potom su z toho potraty a vsetko mozne .... vid mna, ja som na genetiku isla az po druhom potrate, tak sa pekne pouc a zober to najskor od vysetreni ... a az potom tehu

jerryjanka
autor
28. jan 2009

no tak kedže teraz beriem lieky tehu nehrozí - tak fakt aspon zistime kde je problem pripadne ho vyriešiť aslebo sa s nim vyrovnať a zvážiť čo dalej.

kikina666
29. jan 2009

baby dobre ranko,

rano mi stupla teplota hned po prebudeni na 37 a potom som merala este 2x a mala som 36.9, vyssiu ako vcera a predvcerom ale vali zo mna ako z prasata, tej teplote nerozumiem ... ale uz kaslat na to, uz je to stratene

revala som vcera asi 4 hodiny a potom som zaspala a dnes mi je zle a boli ma hlava , sama si za to mozem

k

jankabo
29. jan 2009

Ahojte,
Kiki veľmi ma to mrzí - 😒 😒 ☹ ☹
Baby predstavte si, že ja som v pondelok dostala krámy a mala som také slabučké a dnes ked by malo byť ako 4DC, tak sa zo mna spustilo, ze az neskutočne. Ktorý den mam teraz považovať za 1DC pondelok alebo dnes??

kikina666
29. jan 2009

hej za 1.den cyklu sa povazuje 1.den silneho krvacania

adrianka127
29. jan 2009

Ahojte...
kiki - je mi to velmi luto... 😔
jani - podla toho ake silne boli tie kramy predtym, ale asi by som sa priklonila ku kike a rataj od dnes... ale uvidis to aj neskor podla teplot... 🙂

kikina666
29. jan 2009

adrianka uz je to aj tak jedno, neviem co som si namyslala, ved ja som vzdy bola taka smoliarka tak to ani nemohlo vyjst

adrianka127
29. jan 2009

kiki - vcera si sa k tomu stavala tak pozitivne a dnes toto...je hrozne, co sa stalo... ale nadej nesmies stratit...Ako dlho sa vlastne celkovo snazite?

kikina666
29. jan 2009

adrianka vcera hej, lebo som bola akasi z toho v pohode, ale vecer som revala 4 hodiny, prisla kamoska a revala so mnou a navrhla mi ze nam to vynosi ak by som chcela ... ale to som zamietla, to nemozem od nej chciet, ona ma uz 2 deti a tehotenstva mala bezproblemove, ale ... to nemozem chciet ... skusim este jeden pokus a potom neviem, vcera sme sa s muzom rozpravali uz aj o adopcii, ale moc sa o tom bavit nechcel

adrianka127
29. jan 2009

a ako dlho sa snazite?

kikina666
29. jan 2009

4 roky a za tie 4 roky, mam 2xIUI neuspesne, 2.IVF ,2xET, 1 KET, 5 zakrokov bez anestezy, laparoskopia a kopec inych dalsich bolesti a hlavne trapenie a vysledok toho vsetkeho su 2 potraty

adenka
29. jan 2009

dobre ranko slniecka...
kiki je mi to strasne luto, ale na vasom mieste by som sla este do 3. pokusu. hovori sa ze do tretice vsetko naj....predstav si ze manzelov kolega nevedeli otehotniet 7 rokov...min. rok zacali brat hormony na ivf, vsetko uz bolo pripravene a zrazu jeho zena zistila, ze uz nikam nemusia...je to uplny zazrak a ja verim ze zazraky sa deju...
a stale by som na tvojom mieste aspon dufala, teplotu mas vysoku, a to ze krvacas by mohlo znamenat aj to, ze sa uhniezdilo len jedno embryjko...takze stale mozes byt tehulka....

kikina666
29. jan 2009

adenika zazraky sa mozno deju ale v mojom pripade ja som vecny smoliar

lucim
29. jan 2009

kiki to mi je luto 😔

adenka
29. jan 2009

kiki to uz o sebe povedalo strasne vela ludi...ale stastie je v myslienkach....skus mysliet pozitivne, aj ked viem ze je to teraz hrozne tazke. ak to nevyslo, chodte na tu dovolenku, trosku sa zregenerujete aj psychicky a naberies novu energiu...

adrianka127
29. jan 2009

kiki - nemozes byt vecny smoliar - na kazdeho sa stastie usmeje, skor ci neskor.. 🙂 Ja neviem, ja by som to mozno skusala chvilku prirodzenou cestou. Zacala sa tesit zo samotneho snazilkovania a telo si samo povie, kedy je pripravene...
a adenka ma pravdu, mozno sa uhniezdilo len jedno. V pondelok uvidis, dovtedy sa skus sustredit na nieco ine...

adrianka127
29. jan 2009

Inak ahoj Lucim a Adenka... 🙂
Lucim ako sa nam mas?

alicao
29. jan 2009

Ahojte dievcata, bola som mimo internetu, takze .....
Jezisi kika....to snad nie....

adrianka127
29. jan 2009

Ahoj alicka - som na teba akurat dnes myslela, ze ci je s tebou vsetko Ok...uz snazilkujes?