Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
6. feb 2009

alicka - a co ti bolo/je?

pralinka25
6. feb 2009

alic bola si chora? Skolila ta chripka ci co?

Kiki urcite to nie je take zle ako si myslis. pamataj ze kolko reci vies tolko krat si clovekom 😉

alicao
6. feb 2009

adka, ja mam 4ty den MS, takze tecie zo mna skoro z kazdej diery 😀

alicao
6. feb 2009

pralinka, presne tak...dva dni som sa z postele nedostala...ale uz je lepsie, hlavne ked som si nasla od Jankabo mailyk v IP🙂
Janka dik🙂!!!!

adrianka127
6. feb 2009

juj alicka... z kazdej? to musi byt srandovny pohlad... 😀 ale nie... takze aj tebe mrcha prisla? No ale ty si asi nevedela o nasom plane: liga proti mrche - pridas sa? (od noveho cyklu)

adrianka127
6. feb 2009

aj ja chcem IP... 😔 fnuk fnuk 🙂

alicao
6. feb 2009

Adka jasne, mozem byt utocnik? 😀

pralinka25
6. feb 2009

adi neviem. Zacina to nejako pomalicky. Ale asi to mrcha bude.
Uvidim dnes.

Aj ja sa chcem pridat do ligy proti mrche 🙂

kikina666
6. feb 2009

alicao no konecne si nakukla

adrianka ahoj

kikina666
6. feb 2009

pralinka dik za povzbudenie ale mne sa mota anglictina s nemcinou, lebo robim v nemeckej firme a tu su nemci a ti rozpravaju iba nemecke alebo anglicky a na nemcinu chodim 4 mesiace a anglictinu som mala naposledy ked som mala 23 rokov

alicao
6. feb 2009

Inak, drahy mi navrhol sam od seba, ze chce sa ist dat vysetrit, ze tiez chce vediet, ci sme obaja v poriadku aby sme boli kludnejsi...zlaty🙂, Vobec mu nevadi, ze to budem musiet robit do kelinku, len dufa, ze tam budu mat dobre casopisy🙂, alebo, ze si vezme moju fotku 😀
Takze idem sa objednat do heliou..
Viem, ze si myslite, ze je to skoro, ale my to berieme tak ako kazde ine vysetrenie, ak je vsetko ok, tak sa budem snazit normalne este rok...a potom sa uvidi..

jankabo
6. feb 2009

Alicka vitaj,
vieš ešte nám je 🙂 🙂 ale ked dojde mrcha, tak neviem či sa takto budeme usmievať.
Kiki ja tiež nemám rada nemčinu - fuuuujjjj.
Pralinka Boze to ani nehovor, najradšej by som bola keby tu už žiadna baba nenapísala že dostala mrchu až o 9 mesiacov.
Prali mas pravdu ked sa nepodarí do konca roka porodiť tak dúfam, že aspon otehotnieme.

pralinka25
6. feb 2009

no treba mysliet pozitivne. Tak aspon to tehotenstvo tento rok musi vyst!!!!!!

Ja som sa ucila nemcinu tiez ale neznasala som tie jejich cleny der die das. Nikdy som nevedela ktory k comu pouzit 😅

jankabo
6. feb 2009

Pralinka to áno musíme sa naladiť,
baby takže vyhlasujeme boj proti mrche a nejako sa musíme naladiť pozitívne. Ja si tento cyklus vravím, že ak to nevýde tak o mesiac. A že raz ten bocian predsa musí zablúdiť aj k nám.Dávam mu ešte čas do apríla. Potom idem k dokimu.

kikina666
6. feb 2009

alicao to je uzasne ... alicao v heliose maju aj videokazety ...

pralinka25
6. feb 2009

no ja som na jednej strane rada ze mrcha chodi (lebo doteraz nechodila vobec a to bolo zle) ale rada by som aby nedosla ale ked tak len kvoli tomu ze som tehu. Ak tehu nebudem tak radsej nech chodi

kikina666
6. feb 2009

pralinka to je dobre ze mas pravidelny cyklus,

ozaj baby kto ide najblizsie testovat ??

alicao
6. feb 2009

kika, uz sme objednani 😀 , to bol iny pristup ....neuveritelne...strasne mila osobka🙂 nemyslene ironicky ale naozaj...uzasna, normalne sa tam tesim 😀

pralinka25
6. feb 2009

pravidelny nemam ale aspon ho mam. Aj ked zatial asi anovulacny.

Tak alic vela zdaru a nech vam tam nic nezistia!

kikina666
6. feb 2009

a s kym si hovorila .. tam su vsetci mili

pralinka s anovulacnymi cyklami oni nemaju problem, nastimuluju ti ovulaciu clostibegytom a du[hastonom a potom ti pichnu injekciu na dozretie vajicka a presne 36 hodin po pichnuti injekcie je najplodnejsie obdobie lebo rpesne vtedy praskne folikul a vtedy je najvacsia sanca

adrianka127
6. feb 2009

juj baby, som tu chvilku nebola-mala som pohovory...
takze alicka predsalen skusite ten helios? 🙂 Tak budem drzat palceky... nech vam vsetky vysetrenia dobre dopadnu... 🙂

alicao
6. feb 2009

kika, neviem, bola to len pani na recepcii, ale pisala som s doktorkou Gatovou. Ty si chodila k nej?

kikina666
6. feb 2009

hej dr. gatova je zlaty clovek ...

alicao
6. feb 2009

adrianka, dik🙂 ja tiez dufam, ze vsetko bude ok a budeme sa v pohode snazit dalej🙂

jankabo
6. feb 2009

Alicka dúfam, ze vsetko bude oki a že este skôr ako tam pojdes budes tehu.

Kiki myslím že naskôr testuje Adrianka aj s Cukruskou.

kikina666
6. feb 2009

no baby dufam, ze sa tu budeme tesit, ja neviem ani ktory den cyklu som, absolutne netusim 😀 😀 schovala som kalendare 😀 😀

alicao
6. feb 2009

Janka to by sa muselo podarit tento mesiac🙂..ale mozno, nikdy nevies🙂

pralinka25
6. feb 2009

ja to vidim tak ze adrianka aj cukruska to tento mesiac odstartuju vo velkom.

jankabo
6. feb 2009

Alicka prvoradé je, že sa nemôžeme sústrediť na tehu. J
Musíme sa nejako rozptýliť ja idem od pondelka na delenú stravu a veľmi by som chcela cvičiť Cindy Crawordovú nemáte niekto jej DVD,?????

alicao
6. feb 2009

Janka , ja sa nesustredim, iba ked sa cez MS kyvem na stolicke, inak sportujeme, chodime kade tade, my sme dost aktivny par🙂..mozno to je problem🙂