Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

cukruska1920
6. feb 2009

adi...ver mi ze radsej by som robila ☹

kikina666
6. feb 2009

no baby ja tiez este aspon hodku, uplne idealne by bolo do 16.30 ale to tu asi neobsedim

adrianka127
6. feb 2009

ja viem cukru - prepac, som si neuvedomila. Ale neboj, o chvilku sme obe na materskej... 🙂
Pekny vikend kocky. paaaaaaaaaa

kavaapalma
8. feb 2009

ahojte,veeeeeelmi dlho som tu nebola no aj tak sa nic nezmenilo snazime sa dalej uz cez osem mesiacov......vysetrenia mam vseky uplne v poriadku,tak mi dokina navrhla,ze ak chcem tak moze po dobu 3mesiacov stimulovat dozrievanie vajicok,lenze zatial to necem radsej este pockam aspon do leta a ak to nepojde tak mozno potom to skusime.....

jankabo
9. feb 2009

dobré ránko,
tak ako snažilky???? Cukruska aj Adrianka rýchlo sme dajte grafy, lebo sa už nemôžem dočkať.

kikina666
9. feb 2009

dobre ranko,

no ja dost blbo, som chora, a musim trcat v robote

jankabo
9. feb 2009

O Kiki a čo na teba lezie chrípka???
Tak to musíš moja vyležať, na tvojom mieste radšej zaľahnem do postele.

ALicka tak ako už si zdrava??? Dúfam, že ti je lepšie 😉 😉

kikina666
9. feb 2009

jankabo nie ze lezie ale uz vyliezla ... no ved sedim na zadku v kancli a ked pridem domov tak zalahnnem pod perinu

jankabo
9. feb 2009

O boze, tak to nie je nič príjemné. Tak šup pod perinku a zajtra zostať doma, aby si poriadne vyležala. Samozrejme iba ak sa to dá. Kde su dnes všetky baby???

adrianka127
9. feb 2009

Ahojte slniecka...
nechcem zacat depresivne... ale aj ja zacinam byt chora - hrozne ma skrabe hrdlo a mam zapchaty nostek... a teploty su na ... 😖 Takze ja tento mesiac nic... tehu vlna je negativna... http://www.fertilityfriend.com/home/23e1bf

kikina666
9. feb 2009

jankabo no to neviem kde vsetky zmizli

adrianka no nic to vsetko bude neboj

pralinka25
9. feb 2009

dobre ranko srdiecka 🙂

Teeeeeeda babenky choroba vas skolila 😝

jankabo
9. feb 2009

Boze Adrianka aj ty si chorá ☹ ☹ ☹
Ešte nezúfaj, pretože nič nie je stratené. Klesá ale ešte môže vyskočiť hore. Dnes si 10DPO???
Ked nepríde mrcha do piatku tak v piatok by si mohla testnúť čo ty na to????

alicao
9. feb 2009

Dobre ranko srdiecka🙂
Co to citam?? Asi som sa sem nemala v piatok prihlasit...zeby som Vas nakazila???
Kiez by sa tak rychlo sirili aj tehotenske virusy....
Janka, dik za opytanie, uz zacinam vyzerat znovu ako clovek🙂

adrianka127
9. feb 2009

Jani nevyskoci - aj minuly cyklus som mala presne taketo teploty... ☹ Ak teploty nestupnu, tak nebudem ani testovat... zbytocne. Ak by vystupili tak testnem v piatok...
Viete, ze by mi ani nevadilo marodovat... aspom by som ostala doma a nemusela chodit do prace...Ale radsej by som bola tehu chora... 😉

kikina666
9. feb 2009

alicao ahoj

aj ty si chora, jezisi to co je epidemia cez internet alebo co ?

pralinka25
9. feb 2009

tusim sa to siri o 106. Keby sa fakt radsej takto sirili tehotenske virusy

jankabo
9. feb 2009

Boze, tak to sme ale dopadli, nie žeby sa tu šírili tehu víruy, ale šíria sa tu chrípkové vírusy 😠 😠
Adrianka uvidíš ako na tom budeš s teplotami.
ALe ako sa tu môžu síriť tehu vírusi, ked nás nemá kto nakaziť. Boze, už nech to tu niekto odštartuje.

adrianka127
9. feb 2009

Babulky, dnes mam po dlhej dobe depku... fakt som verila, ze sa to v tomto februari rozbehne a vsetky ostaneme tehu... 😔

alicao
9. feb 2009

kika, ja som tu uz v piatok pisala, ze som chora🙂
Inak citala som o umelom oplodneni, a tam je sanca,ze sa to podari, tiez len okolo 20 percent..ma to vobec zmysel???
Adianka, ty si otehotnela v ktory mesiac po zaciatku snazenia? teda aj ked to neskoncila dobre..inak tie teploty mozu skakat koli chorobe, takze klud..

kikina666
9. feb 2009

alicao no vzdy lepsie 20 percent ako 0

alicao
9. feb 2009

kika, myslela som to tak, ze napriklad, vy ste obaj zdravi vsak? takze prirodzene mate rovnaku sancu ako pri umelom oplodneni...akurat sa viac natrapis...
pary co maju nejaky problem, ze treba pomoct tak to chapem, ale ak si zrdrava...
Tym nechcem povedat, ze to nemas robit, to som len tak uvazovala...

kikina666
9. feb 2009

alicao no v podstate by sme prirodzene podla vysledkov nemali mat ziaden problem, ale skratka to nejde a nikto nevie preco

adrianka127
9. feb 2009

alicka - no mne sa to podarilo v 4. cykle. ... a vy ostatne, ako ste na tom s cyklami, ktory DC? a co teploty? 🙂

pralinka25
9. feb 2009

no ja som na tom blede. Teda ako sa to zoberie.
Mrcha prisla (co je na jednej strane fajn ze codi ale na druhej.....no ved viete)

Tak zacinam akoze novy cyklus.

alicao
9. feb 2009

adrianka...som len 7DC..teploty nemeriam, ale mala som 38.9 vo stvrtok 😀 , uz klesla 😀
Teraz je 4 mesiac co sa snazime, vela dievcat otehotnie prave v 4 cykle...nemusim byt vo vsetkom vynimka, mohlo by to vyjst aj mne, co myslis? 😀
Kika, kedy idete na tu lyzovacku?

alicao
9. feb 2009

pralinka, to je predsa dobre, a prisla normalnom casovom rozmedzi?

jankabo
9. feb 2009

Adrianka ešte sa to môže obrátiť úplne inak, treba veriť.
Ja neviem ktorý DC som - nepočítam. Kašlem na to. Teplotu si síce merám, ale na graf nezapisujem, iba do mobilu do poznámok a potom ich všetky nahodím. Ale predpokladám že ovu ešte nebola.
Skrátka ked to má výjsť tak nech sa to podarí tak, že o tom nebudem vedieť. Nerobím ani ovu testy, tie si nechám na budúci cyklus. Tento cyklus chcem aby bol taký nijaký bez sledovania a počítania.

alicao
9. feb 2009

janka, dobra🙂 zeby som to tento mesiac riesila podobne? tiez ich mam nakupene...

kikina666
9. feb 2009

alicao 28.3.-4.4.