Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

martinex
11. feb 2009

ahojte dievcata...

tak ako to ide?? ktora ma najblizsie k tomu byt maminou?? 🙂

jankabo
11. feb 2009

Marti ahoj, ako sa mávate vy dvaja???? 🙂 🙂 🙂
Najbližšie v piatok testuje Adrianka a po nej Cukruska, no a potom neviem, možno ja.
Na predchádzajúcej strany sú grafy tak sa mrkni.
Pošli nám kopec vírusov, lebo akosi sa nevieme nakopnúť na tehotenstvo 🙂 🙂 🙂

cukruska1920
11. feb 2009

Ahoj mati..kuk moj graf str. 67 😵

adrianka127
11. feb 2009

Ahoj Marti, no ako to vyzera so svadbou? Vsetko uz pripravene? 🙂

alicao
11. feb 2009

Ahojte moje zlate...bola som na kontrole...
Adrianka...co to trepes?? 😀 ved ty by si mala dostat MS zajtra...ale nevyzerato, ze pride..ved is uz 13den po ovulacii...haloooooooooooo! 😀

alicao
11. feb 2009

Adrianka...testni zajtra..pleaaaaaase...a odstartuj to....potom cukrus..jasne??!!! 😀 A my ostatne za nimi...

martinex
11. feb 2009

kocky ja si tie grafy mozem pozriet ale vobec im nerozumiem 😀

janka my sa mame dobre,dnes idem na kontrolu,tak dufam ze je vsetko ok..

adrianka,cukru, jani tak to vam budem mooooc drzat palce aby ste mali // 😵

adri vcera som bola na skuske siat,tak sa do nich zmestim uplne akurat..cize sa mozem vydavat..
inak uz mame vsetko nachystane,zajtra mame rozlucky, v piatok uz len doladovacky...

tfuuuuuuj tfuuuuuuj tfuuuuuuj len pre vas.. 😎

jankabo
11. feb 2009

Marti dakujeme za vírusiky, dúfam, že sa teraz poriadne nakazíme,
tak si to uži lebo onedlho už budeš pani 😎 😎 😎

Adrianka Alicka má pravdu, ty už más dostať mrchu, ale teplotka sa krásne drží takže v piatok testuješ jasne????

Alicka videla si môj graf???

alicao
11. feb 2009

Janka...zeby sme vsetky tento mesiac ovulovali skor?🙂))...a zeby skora ovulacia znamenala skore tehotenstvo??? 😀 bodaj by!!!!!

pralinka25
11. feb 2009

ahojte kuriatka.
Mne nesiel dnes internet od rana.
Tak ako tak citam uz je to jasne. Minimalne to ze adrianka a cukruska su tehu. A je mozne ze aj janka. Tusim tu fakt ostanem sama, lebo hned za vami pojde alicka a potom kikinka.

adrianka127
11. feb 2009

marti dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee za virusi... 🙂
Tak si zajtrajsiu rozlucku poriadne uzi... 🙂 je to na posledy... V sobotu budem na teba moc mysliet... nech je vsetko tak, ako si si to vysnivala... 🙂
Babulky, testnem az v piatok. OK? 😉

kikina666
11. feb 2009

alicao, jankabo no vyzera to nadejne, drzim palce ... a adrianka a samozrejme aj tebe

ja ani netusim ktory den cyklu mam takze ani netusim kedy mam ovulku a ani sa nejdem tym zaoberat, tesim sa na tu lyzovacku koncom marca a neriesim teraz ziadne ratanie a ani nic podobne potrebujem si oddychnut od toho vsetkeho

adrianka127
11. feb 2009

a inak este som len 12 DPO... 🙂 -moje stastne cislo... 😉

pralinka25
11. feb 2009

adi dobre ale v piatok fakt musiiiiiiiiiiis lebo to cez vikend nevydrzim 🙂

adrianka127
11. feb 2009

dakujem kiki , inak si myslim, ze dobre robis - potom vsetkom potrebujes pauzu....

martinex
11. feb 2009

alicka tak testuj... co nas tu natahujes.... 😀

adrianka127
11. feb 2009

dobre pralinka.... testnem v piatok. Dufam, ze to pre mna nebude piatok 13. ...

martinex
11. feb 2009

myslela som adrianka... uz ani neviem co pisem 😀

jankabo
11. feb 2009

kik ani ja som nepočítala, ani som sa nesledovala, jednine čo som roibila, že som si ráno odmerala teplotu a zapisla ju do mobilu, včera som sa nudila, tak som vsetko nahadzala do grafu a zistila som ze mi vykreslilo ovu aže dnes som 14DC, takže snažilkujeme ďalej.

Pralinka to že Adrianka a Cukruska odídu do inej témy to je jasné, ale neboj ja som ešte tu zatiaľ nikde neodchádzam.

adrianka127
11. feb 2009

Chcem to nechat na 14 DPO... to uz by mal byt vysledok jasny. Ak bude / tak si aspom nebudem nahovarat, ze som testovala prilis skoro a este je nadej...

adrianka127
11. feb 2009

baby, nechcem to zarieknut... do piatku isto nie som tehu a potom uvidime... OK? 🙂
Cukruska a ty budes kedy testovat? V pondelok?

pralinka25
11. feb 2009

neboj adi 13 pan boh pri nas 😉 Bude to dobra sprava

Jani aj ty coskoro odides. Uvidis a mozno to uz bude aj v tomto cykle

adrianka127
11. feb 2009

baby, vsetky budeme v tomto cykle... Pozitivna tehu vlna... 😉 😅

pralinka25
11. feb 2009

no vsetky asi nie. Ja urcite nie. Ale co uz. Aspon budem moct ist v lete k moru. Budem sa tesit, lebo more zboznujem. Kludne by som sa hned prestahovala do teplych krajin.

Adi dobre (ale my aj tak vieme svoje)

adrianka127
11. feb 2009

V tom s tebou suhlasm... ak bude testik negativny, tak v sobotu pojdeme s drahym zarezervovat dovolenku v Grecku... 🙂

pralinka25
11. feb 2009

a kam sa chystate do Grecka? My sme boli uz na Kose, Rodose a Krete. Bolo tam fantasticky. Grecko je fajn. Aj ked ja mam utkvelu predstavu ist raz aj do nejakej fakt exotiky. Ale to az casom. Na to su teraz neni peniazteky 🙄

Ale musim ta sklamat. Ty toto leto do ziadneho Grecka nepojdes. Mozno tak na rok 😉

alicao
11. feb 2009

marti.. kika....co mam testnut??? Co vyzera nadejne??? ste dnes nejake popletene.. 😀 😀 ..ved ja este nemam ani ovulku...len sa blizi..a dufam, ze bude tak skoro ako mala adrianka a janka....ja som dnes len 9DC
crn, crrrrrrrrrrn...budicek 😀 😀 !

pralinka25
11. feb 2009

alicka ale mozno uz baby vedia nieco co ty nie a vedia predpovedat buducnost 😀 😀 😀 aj ked neplanovane

alicao
11. feb 2009

pralinka...no ved ja testnem ked chcete 😀 😀 😀 uz som na negativne testy zvyknuta 😀 😀 😀 !

adrianka127
11. feb 2009

prali - no ja som chcela ist na Rodos - mas nejaky typ na dobry hotel? My hladame nieco, kde je blizko more a kde sa da ist aj do mesta zabavit... 🙂