Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

martinex
10. mar 2009

ahojte dievcata....

kiki to je super napad s tou adopciou, obdivujem ta,ja by som to asi nedokazala...

adrianka uz sa moooc tesim na vecer... cely cas budem na teba plut,aby si sa nakazila a rozniesla to dalej 😀

adrianka127
10. mar 2009

Marti, no to som rada, to bude chciet ale riadny chrachel aby sa tu prevalila ta smolna vlna... 😀

pralinka25
10. mar 2009

susan ja som 11 DC pockaj dam sem graf

pralinka25
10. mar 2009
martinex
10. mar 2009

adrianka 😀 pre teba vsetko

adrianka127
10. mar 2009

marti - som zvedava... 😀 😉 Tak vecer... 🙂

martinex
10. mar 2009

adri tesim sa 🙂

susann83
10. mar 2009

prali, tak tebe sa blizi ovulka, podla mojich doterajsich znalosti 😉 😉

adri, ja som vcera testovala a bol snehobiely test ☹ velku sancu tomu nedavam...
ale uz by sa to tu mohlo zlomit, lebo od leta je to dost casu, 6 mesiacov, idealny cas na tehulkovanie, lebo aj telo je uz ocistene od HAK 😵

adrianka127
10. mar 2009

veru susann... uz je to dost dlha doba, snad sa tento cyklus zadari a hned idealne vsetkym... 🙂 Na tvojom mieste pokial nedojde mrcha tak testnem zajtra. Hcg vraj stupa po 2 dnoch. Vcera si bola este len 9 DPO to este nemusi byt nic vidiet aj ked si tehu... 🙂

susann83
10. mar 2009

adrianka, mna by najviac potesilo,keby sme hned vsetky otehotneli a mohli tuto temu premenovat a zatvorit 😵 😵

adrianka127
10. mar 2009

tak tak... uz navzdy zatvorit temu snazilky. To by bolo... 🙂

pralinka25
10. mar 2009

susan myslis ze by mohla byt ovulka????

Aj ja hlasujem za to aby sme uz odtialto odisli a mohli zavriet tuto temu navzdy 🙂

adrianka127
10. mar 2009

baby.ja tak nenavidim svoju pracu... ☹ Dnes je zas super den... ☹

kikina666
10. mar 2009

adrianka jasne ze to nebudem tajit .. potrebuju aj zdravotne vysetrenie

baby zda sa ze sa mi spustaju kramy ... ak by sa to dnes spustilo bolo by to super ... stihla by som st9imulovany cyklus este pred dovolenkou

adrianka127
10. mar 2009

kiki - super, aspom nejaka dobra sprava... 🙂
Babi vsimate si ze uz sme tu stale menej a menej? Cukruska uz skoro vobec, alicka je tu tiez len poriedko. Jerry uplne raz za cas...A je tu stale smutnejsie a smutnejsie...

pralinka25
10. mar 2009

adi ja mam dnes tiez den na....

Pred obedom som mala tlak 1000.
Niektore moje kolegyne su niekedy neskutocneeeee. Vo stvrtok mame konferenciu o ktorej sme az doteraz nic nevedeli. Niektore informovanejsie kolegyne vymysleli ze hned a zaraz treba ist vyzdvihnut do obchodu 16 1,5 litrovych flias mineralky a odniest ich k nam do prace pesi. To je asi 10 min. pesi.
Ja som povedala ze nemozem. Neponesiem predsa 6 flias (9 kilov) v rukach. vcera ma cely den bolelo podbrusko a dnes este trosku. Cakam ci bude ovulka, bolia ma vajecniky z tych cyst a ja mam vlacit flase. Samozrejme vsetci su na mna urazeni a toho kriku co bolo okolo toho ze preco som nesla. Navyse to bolo cez obednu prestavku 😠

kikina666
10. mar 2009

adrianka este to nie je iste ... zatial len naznak par kvapiek ... ale ked pojdem vecer do sauny a dam si tampon tak sa to spusti na totalku a zajtra zabolam do heliku co a ako

no uvidim nebudem predbiehat udalosti

susann83
10. mar 2009

prali, ked ti aj zajtra stupne teplota, tak teoreticky by aj mohla byt. ale si merias prvy cyklus, tak to treba odsledovat.

adka a kde pracujes, ze ti robia tak zle? 😒

kiki, daj si horuci kupel, to pomoze trosku urychlit, kedze vino uz nemozes 😖

kikina666
10. mar 2009

susann idem do sauny poobede

adrianka127
10. mar 2009

susan, v jednej stavebnej firme... ale moc som sem nezapadla... 😔

susann83
10. mar 2009

adka drz sa, a mysli na to, ze ked otehulkujes, ako ti bude doma dobre 😀 😀 😀

pralinka25
10. mar 2009

a co ti vyviedli adi???

adrianka127
10. mar 2009

nie ze by mi nieco vyviedli prali, ale je tu hrozne cudny kolektiv. Bohvieako si tu s nikym nerozumiem. Hlavne ma stvu aky tu dokazu byt ludia na seba zli a same zakulisne intrigy a ohovaranie a klebety. Neznasam to... 😠

pralinka25
10. mar 2009

adi to je vsade, len niekde do toho vidis viac a niekde menej. Ja to neviem pochopit, preco su ludia taki. My sme v kancelarii 3 a chvalabohu si vychadzame dobre ale za nasimi dverami to konci. vsade len pocuvam ako si tu robia ludia zle a podrazaju sa. Bojim sa lebo 1 z nas pojde za chvilku do dochodku tak len aby nam sem nedali nejaku jezibabu.
Ludia vedia byt zly.

adrianka127
10. mar 2009

presne tak prali, uz aby som od tialto vypadla...

kikina666
10. mar 2009

no uz som tu ... no akosi to tak slabulinko ... kurnik nech sa to spusti .. snad sa to po saune spusti

adrianka127
10. mar 2009

kiki, skus si dat silnu ciernu kavicku. Ta roztahuje cievy... 😉

alicao
10. mar 2009

ahojte banenky...zato ked sem spechnem tak riadne ta ne??? 😀
Som na PN, mali ste pavdu tie vysoke teploty v grafe boli asi chorobou...
Adrianka, ty mas co hovorit, staaaaaaaaale chodis po schodzach a kade tade, si tu menej nez my vsetky 😝 😝 😝 🙂
Dalsia kamaratka mi oznamila ze je v 9tt..snazili sa 3 mesiace na stvrty sa podarilo....aj ja steeeeem!

adrianka127
10. mar 2009

alic - ja viem, len som to tak skonstatovala, ze sme tu vsetky stale poredsie a poredsie... 🙂
Aspom ta ta kamaratka poriadne ochriachala, ked uz je tehu??? 😀

alicao
10. mar 2009

susan, podla mojej vedecko, lekarskej policajnej expertizy, tvoj graf uplne specificky confirmoval implementacny pokles bazalnej teploty co sa rovna, ze sa ti uhniezdovalo vajicko vcera, teda odloz testovanie, lebo produkovat HCG zacalo len vcera...
ale rob ako ti hlava a srdce kaze 🙂