Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
10. mar 2009

no aha ju! ja pridem a ona zdrhaaaaa, mudrlantka 😀

pralinka25
10. mar 2009

mudra veta tehuliek je bezkonkurencna 😀

alic veru kasli na meranie. Ale zas kopec tehuliek otehotnelo ked sa snazilkovali pocas choroby 😉

alicao
10. mar 2009

prali, to ze nebudem zapisovat teploty neznamena, ze dam manzelovi pokoj🙂 😀
a mozno aj budem merat, lebo si meriam ked manzel vstava do prace, tak pichnem teplomer, vyberiem a spim dalej 😀

alicao
10. mar 2009

tusim aj adenka bola vtedy chora, nie?

pralinka25
10. mar 2009

tusim ano.

Mna to meranie strasne nebavi

alicao
10. mar 2009

prali, ale ty by si mala, ja viem, ze ovulku mavam, podla vsetkych poznych priznakov a ovutestov, ale keby som mala take cykly ako ty, merala by som urcite, u teba by si sa pri ovutestoch nedoplatila..len pekne vydrz aspon 3 mesiace..ok? 🙂

susann83
10. mar 2009

alicka, ja som sa teraz tak dobre nasmiala na vas 🙂 🙂 🙂
trosku som si pospala a teraz som mala co citat.
takze myslis, ze IP? takto neskoro? a mrchu som mala dostat vcera, podla dvoch poslednych cyklov...

tak sa nam liec a snazilkuj, ved bolesti hrdla a mensia teplota su malina, sexik to vylieci 😉 😉 😉

alicao
10. mar 2009

susan, ano podla mna to bol IP, lebo ti to prudko kleslo a potom prudko stuplo, pockaj tak dva tri dni...ale poviem ti vyzera to ze to tu rozbehnes🙂 Uz by sa patrilo🙂
Som rada, ze sme ta rozosmiali🙂, ale vidis, ja pridem a vsetky zdrhnu.
Ved sa ma nebojte, nehryziem🙂 😀

susann83
10. mar 2009

ja som tu 🙂
urobila som si kakao, mnami 🙂
alicka, mam pockat 2-3 dni, to sa povie.... ale este vcera som sa na stvrtok objednala k lekarovi, aspon na konzultaciu, chcem vyuzit ten cas kym som este doma, lebo ked budem v praci to uz tak lahko nepojde.
s manzelikom sme boli vcera na tom spg., bola sranda 😀 😀

alicao
10. mar 2009

susan, nas to caka buduci tyzden,
ako sa to mam opytat...hm..oneeeeeee.....bola si pri tom s nim? ci bol sam? 😝 ak mozem vediet, lebo ja neviem, ci mam ist s nim, ci nie...ale necham to na nom ako sa rozhodne

alicao
10. mar 2009

susan, ak to bol IP tak este nebude dostatocna hladina hcg, bude len sklamana...tak testi vo stvrtok rano pre odchodom k dokimu

susann83
10. mar 2009

alic, bola som s nim, aspon nepotreboval ziadny casak 😀 😀 a bol ryyyyyyychlo hotovy, ved po 5 dnoch sa ani necudujem 😀 😀 😀
my sme to ani velmi nerozoberali, myslim ze raz som sa ho spytala, povedal aby som sla s nim, tak vcera som automaticky isla.

inak, moje dve kamosky, co uz maju mimi, tiez mi hovoria, nemysli na to, ono to pride.... 😎 uzas, oni uz uplne zabudli, aj ked rodili ani nie pred rokom

alicao
10. mar 2009

aj moj chce aby som isla s nim, ale bojim sa ze sa budem smiat....a to sa da potom trafit do toho poharika, ci co to je? ...neviem si to predstavit sorry 😀

susann83
10. mar 2009

alic, a nevies nahodou co znamena ten maly zeleny stvorcek na spodku? v tom anglickom grafe

alicao
10. mar 2009

susan, to si si tam musela vlozit sama 😀 ci nie?
pockaj pozriem na ich stranku

kikina666
10. mar 2009

alicao ... tak tato veta "vsetko o vsetkom, a budem mat vsetky priznaky vsetkeho " ... je neprekonatelna 😀

adrianka papa a nie ze si jazyk popleties

susann83
10. mar 2009

nie, ono mi to same tam vyznacilo, dala som si tam aj predosle teploty a potom sa to tam objavilo. ak som to dobre pochopila, urobil priemer v ovulacnych dnoch alebo nieco podobne, len nerozumiem vsetko.
ale tato anglicka stranka je lepsia ako ta nemecka, akoda, ze neviem takisto ang. ako nem.

kikina666
10. mar 2009

baby no ja uz utekam domkov ... pekny zbytok dna ... snad ta sauuna zaberie 😀

alicao
10. mar 2009

susan je niekde ta veta napisana? ja viem plynule po anglicky..len nevidim na tej stranke vysvetlenie k tomu -stats

alicao
10. mar 2009

drz sa kika🙂

susann83
10. mar 2009

kikina, prijemne sasunovanie 😉 😉 😉

susann83
10. mar 2009

alicka, pockaj, ppohladam to

kikina666
10. mar 2009

susann dakujem ... snad to pomoze na tu mrchu mrchatu

susann83
10. mar 2009

alicka, uz to mam je to v KEY/LEGEND
http://www.fertilityfriend.com/layouts/ttc/help...

alicao
10. mar 2009

susan, dik, je to jasne zeleny stvorckek je ze sa ovulka blizi v najblizsich dnoch

alicao
10. mar 2009

keby si tam mala biely stvorcke s pismenkom T tak ti graf odporuca testovat, keby bol ruzovy ramcek tak ta upozornuje, ze si mala dosta MS

susann83
10. mar 2009

aha, tak som si priblizne dobre domyslela.
no, ale uz to vidim skoro beznadejne, lebo sme vtedy velmi nesnazilkovali, kvoli spg., co sa potom nekonal.
no jo, mozno buduci mesiac.

vy kedy bud. tyzden idete? drzim palce, aby bolo vsetko ok 🙂

susann83
10. mar 2009

hej, ten ruzovy je tam na zajtra... o som zvedava

inak janka tu dnes ani nebola. 😝

alicao
10. mar 2009

Susan, to nikdy nevies, mozno ma tvoj drahy take kvalitne spermijky, ze vydrzali, tvoj graf vyzera ukazkovo aj po ovulacii....o par dni sa dozvies, aj ja drzim palce nech je to plus, plus, plus
ideme 18teho...snazime sa o mesiac menej nez vy, a tento mesiac mam ma ovulku medzi medi 15 az 18tym a to sexovat nemoze, tiez koli spg, takze ....co ti poviem, strateny mesiac...

alicao
10. mar 2009

nebola? necital smo vsetko, ja som spala do druhej...
JANKABO, KDE SI???