Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

susann83
16. mar 2009

adka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm

ani nevies ako sa tesiiiiiiiiiiiiiiiii
takze ziadny stres, na kazdeho sa v praci vykasli 🙂

drz sa 😵 😵 😵 😵

adenka
16. mar 2009

adrianka boze, ja sa tesim akoby som tie ciarky nasla ja 😀 😀 ... kedy ides k doky?? utekaj cim skor, nech ti pekne nasadi duphik aby bolo vsetko ok...
tesim tesim tesim 😵 😵 😵 😵

susann83
16. mar 2009

adrianka, preco si nedala fotecku?????

adenka dakujem za IP 🙂 🙂 🙂

adrianka127
16. mar 2009

baby este raz dakujem...je to nadherny pocit... vsetkym vam to prajem zazit...
adi k doktorke mam ist v piatok a dnes jej chcem zavolat, ci mam brat dupik. Mam totiz este cele jedno nevybrane balenie... 🙂

kikina666
16. mar 2009

adrianka .................. gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmm

uzasna sprava

😵 😵 😵 😵 dufam, ze pojdem v tvojich slapajach

adrianka127
16. mar 2009

dnes som z toho bola rano taka zmetena, ze som si zabudla test zobrat do roboty a oskenovat. Polepsim sa a zajtra vam ho pripnem... 🙂

susann83
16. mar 2009

adka, este raz gratulujeeeeeeeeem

opustam vas, idem ne ten obder 😒

kiki, pekne mrchuj 😅

adenka
16. mar 2009

adi tak rychlo volaj lebo tentoraz to musi byt bezproblemove 😵 😵 ..
juuuj musime sa stretnut a oslavit to lebo to je skveleeeeee 😵 😵

adrianka127
16. mar 2009

a viete co baby? posielam vam rannu davku vyrusov - uplne cerstve - skladovat v teplote + 25 stupnov 😀
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum TTT

kikina666
16. mar 2009

adrianka jasne ze mas ...

cukru a ty do konca tyzdna mas povinnost mat tiez // to sa tu musi zaviezt striktny rezim, tak ho pekne musis dodrzat .. rozumela si iny vysledok ako // na teste sa tu nepripusta 😉

adrianka127
16. mar 2009

adi hej budem velmi rada - mozme niekedy buduci tyzden, to uz by som to mala mat potvrdene od Dr...
ahoj susann drz sa

cukruska1920
16. mar 2009

adi....dakujem...... a viete co baby.....dnes som rano strcila teplomer ze pre zaujimavost...a ze 37.2 😅

adenka
16. mar 2009

adrianka mozme aj tento...muzika mam cely tyzden prec, tak mozme urobit tu party co sme spominali..zmrzku mam stale v mrazaku a detske sampano dokupime 😀 😀 😀

alicao
16. mar 2009

dobre ranko
adrianka to sa mi snad sniiiiiiiiva🙂, konecne!!!!!!!!!!!!!🙂 🙂 GRATULUJEM AJ JA!!!!! 😲 😲 😲 , asi tie stretka naozaj pomahaju....
az sa stej spravicky potim🙂, a vduchu ti ten krasny pocit zavidim, ale v dobrom samozrejem, ved vies ..aj ty si tym prechadzala, hlavne nech to dotiahnete az do porodu, radsej sa hod na PN.
Aj ja chcem byt taka plodnaaaaaaaaa!!!!!🙂
Baby, adrianka to zacala a musime ist jedna po druhej za nou!!!!

adrianka127
16. mar 2009

adi uvidim, ako sa budem citit, ale ked nebudu problemy, tak mozme, budem strasne rada. Dam ti vediet, kedy by som mala cas... 🙂
cukruska tak drzim palce... 🙂

alicao
16. mar 2009

Susan, do kelu, to je blba sprava....povedali ti co teraz? ako sa to bude riesit?

adenka
16. mar 2009

cukru a ty si ktory DC?
adi ok, hlavne pekne oddychuj a cim skor volaj doktorke...a odfot nam testiiiiik 😵 😵

kikina666
16. mar 2009

alicao aj my musime dat stretko a to vyjde ...

cukruska1920
16. mar 2009

adi...dakujem....ale vlozky su uz nakupene 😝

adenka.....29DC

alicao
16. mar 2009

kika, dame buduci mesiac ide manzel na sluzobku, budem mat kopec casu...
zacianam sa bat toho spg v stredu...
vcera sme sa snazilkovali, ale ovulka este nebola, asi bude zajtra ale to nemozeme sexovat...ach jo...

adenka
16. mar 2009

cukru a ake dlhe mas cykly?? kedy testujes?

alicao
16. mar 2009

curku bodaj by si isla hned za adriankou!🙂

jankabo
16. mar 2009

Adrianka - BLAZELAM 😵 😵 😵 BLAHOZELAM 😵 😵 😵 BLAHOZELAM 😵 😵 😵 BLAHOZELAM 😵 😵 😵 BLAHOZELAM 😵 😵 😵 BLAHOZELAM 😵 😵 😵 BLAHOZELAM 😵 😵 😵 BLAHOZELAM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Som veľmi šťastná Adi, že ti to vyšlo, ani si nevieš predstaviť ako sa teším, a z celého srdiečka ti to želám,
dúfam, ze ma beries do druhej témy so sebou.
Kiki takze kedze mrcha prisla môzem sa tesiť že mne nedôjte, lebo som ju poslala tebe. 😎 😎 😎
Susi to je dosť blbé čo teraz??? Budes brať nejaké lieky alebo ako to bude???
Cukru ty budes mať tiež // uvidíš 😵 😵
Alicka moja a čo my dve??? AJ JA CHCEM VELMI BABO 😎 😎

cukruska1920
16. mar 2009

aden...31 dni...takze este ma cas prist....ale minuly cyklus som dostala na 28 den....

ali...mmh..nemyslim.....tolke stastie u mna naraz nehrozi...aj robota aj tehu ☹

adenka
16. mar 2009

cukru takze kedy testik?? v stredu??

alicao
16. mar 2009

cukrus, poznas to : ked sa dari tak sa dari, nie?🙂

jankabo, ani mi nehovor....velmi by som chcela zazit ten pocit co preziva teraz adrianka, velmi , velmi...

alicao
16. mar 2009

janka uz si sa objednala na vysetrenia?

adrianka127
16. mar 2009

baby este raz vam vsetkym mooooooooooooooooooc dakujem. Hlavne mi drzte palceky, nech je vsetko bezproblemove... 🙂

adenka
16. mar 2009

adrianka drzim a uz ani nepustim 😵 😵
ako reagoval muzik?

cukruska1920
16. mar 2009

aden....ked nepride tak v piatok....ale pocitam s tym ze pride.... 😖