Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
25. mar 2009

kika ved vies aka som kraaaaaaaaaasne hadam sa ti maaaaaaali???

alicao
25. mar 2009

co jani??? zda sa ti ze mame 12 rokov alebo co rehoces??? 😀

kikina666
25. mar 2009

alic viem aka si krasna .... ja som tiez krasna ... takze budeme mat pekne vnucatka 😵 😵 😵 😵 😵

janka deje sa nieco ???? reagujes na moj BIG problem, alebo na zasnuby mojho syna s alicinou dcerou ???

kikina666
25. mar 2009

alica kde si zmizla

jankabo
25. mar 2009

no reagujem na tie zásnuby 😀 😀 😀
Ja som si totiž myslela že môj Matuško bude mať nevestu zo Žiliny ale čo už 😀 😀 a že Alicka staršia bude mať svatku na východe ale tak už nič 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
25. mar 2009

jankabo ale aj ja budem mat dceru ... ak si nepostrehla mam foliky 2 deniska a denisku ... takze mas pre matuska nevestu ....

ale som ja dobra, ako som to dobre vymyslela

jankabo
25. mar 2009

Jej Kiki tak to je super,
nakoniec budeme všetky tri rodina 😀 😀 😀 😀

Boze baby už nech je o týžden dopredu, lebo presne v stredu testujeme 😵 😵 😵

kikina666
25. mar 2009

jankabo vy uz testujete a ja este riesim vyrobu deniska a denisky ... kde budu mat miesto vzniku

alicao
25. mar 2009

baby len sa nepobite 😀 😀 😀

alicao
25. mar 2009

kika robim si papu🙂

kikina666
25. mar 2009

pocuvajte toto tu uz zacina vyzerat ako KellyFamily ... rodinka uzasnych 😀 😀 😀

adrianka127
25. mar 2009

no baby, teda vy ste zlate... a ja co? kto porodi mojmu malemu/malej - manzelicka/manzelku?
inak som prave prisla z obeda - bolo celkom mnam mnam kotlikovy gulas - som sa napraskala a este som si dokupila keksik... 😀

adenka
25. mar 2009

ahojte,

adi ak ste splodili chlapceka, tak ti mozem ponuknut nevesticku...teda ak jej nedorastie pipik 😀 😀 😀

adrianka127
25. mar 2009

dobre adi... aspom ze tak... 🙂 A co ty moje? Ako sa dnes mas? Kedy dame to nase stretko?

alicao
25. mar 2009

Toto je doslova obhod s bielym mesom 😀
alebo ako v indii, tiez tam vyberaju zenichov hned po narodeni...a my dokonca este pred narodenim 😀

pralinka25
25. mar 2009

bacha baby robim na socialnom, a ako tak citam robi sa tu obchod s bielym masickom. Nepripustne. Vsetkym vam ich poberem (a budem mat kopec deticiek 😀 😀 😀 😀 😀 )

alicao
25. mar 2009

prali, ja mi nic...mi muzikanti🙂))))
idem si lahnut, nech vyuzijem ten posledny den PN , tak zatial sa tu majte...o dve hodky do citania🙂

pralinka25
25. mar 2009

no nepomoze ze ste muzikanti. Vsetky deti su moje a basta 😵
booooooooooze ja sa mam

kikina666
25. mar 2009

na chviku odbehnem a sa to tu uz zvrhlo na obchod s bielym masom 😀

prali a to mi len tak hovoris ze robis na socialke ???????????????????? tak ja zhanat znamosti kade tade aby som si pozistovala co najviac veci kvoli adopcii a ty mi takuto zasadnu vec nepovies .... 😠

pralinka25
25. mar 2009

no kiki nepoviem lebo s tym nerobim, tak moc informacii by som ti nevedela podat.
Toto ma na starosti Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny

kikina666
25. mar 2009

prali aha ... no do dovolenky sme to teraz nechali tak, ale po dovolenke sa idem tym zaoberat naplno ...

pralinka25
25. mar 2009

kiki po dovolenke uz budes mat deniska a denisku. 😉

kikina666
25. mar 2009

no len aby .... stacilo by aj jedno denisliatko ale ked budu obidve tak sa nenahnevam

adenka
25. mar 2009

adi neviem, matka ma teraz behacky koli domu, stahuju sa pomaly, tak vravela ze az po prestahovani bude volnejsia...

kikina666
25. mar 2009

svatka alica kde si ?

adrianka127
25. mar 2009

adi, aha.... som uplne zabudla. Musim jej aspom mailik napisat... 🙂 Sak ked budete mat vy dve cas a chut tak mi dajte vediet... 🙂

kikina666
25. mar 2009

mne sa nic nechceeeeeeeeeeeeeeeeee

adenka
25. mar 2009

adrianka ja mam cas stale....takze u mna nie je problem kedykolvek 🙂

kikina666
25. mar 2009

vy tehulky vy si tu dohovarate rande

adrianka127
25. mar 2009

no tak mozme ist niekedy aspom my dve. Ak by sa mi podarilo mat uz v piatok nejaku fotecku, tak sa budem chciet niekomu pochvalit... Aspom teda dufam... 🙂
kiki - sak sa kludne mozete pridat... 🙂 Cim viac tym lepsie... 🙂