Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
9. apr 2009

lenisko praveze s nou vychadzam velmi dobre ... jej rodina to este nevie ze je tehotna povedala to iba mne, si povieme vela, sestru nema a nasli sme si k sebe cestu, ale toto som necakala .... ja jej to prajem ale lepsie by som to znasala a tesila by som sa s nou ovela viac keby som aj ja bola tehotna

lenisko1
9. apr 2009

aha tak som to zle pochopila . No to ti verim ved aj okolo mna je kazdy tehotny a tiez ma najviac zabila kolegyna ked mi oznamila že je tehotna normalne mi vysli slzy. Takže viem asi ako ti je. Ale hore hlavu určite už aj v tebe rastie male babätko držim ti palce.

kikina666
9. apr 2009

leni dufam ze ano ... ze tombiatko sa uchytilo ... no ak nie bude pre mna velmi tazke sa divat na svagrinu a stretavat sa s nou a ked sa to male narodi vyhybat sa jej ... nemam nic proti nej ani tomu malemu ja jej to prajem ale akurat je to uder na moju psychiku ze ona otehotnela ani nevedela ako a ja sa trapim uz 8 rokov a so zalostnym vysledkom

lenisko1
9. apr 2009

a to kedy budes vediet že už sa uchytilo?

kikina666
9. apr 2009

no dnes mam 27dc to je este asi skoro, v utorok urobim test ak nedostanm mrchu

lenisko1
9. apr 2009

aha tak drzim palce už sa to patrilo po tom vsetkom čim si prjsla

lenisko1
9. apr 2009

aby som zabudla dat 🙂

kikina666
9. apr 2009

lenisko ... no zasluzit by som si to zasluzila a velmi ale ci si to mysli aj ten hore .... ☹

lenisko1
9. apr 2009

no ked je spravodlivy tak ano

kikina666
9. apr 2009

lenisko ... no ved uvidime v utorok ... mam taky strach ze to nevyjde a zase sa zosypem ...

lenisko1
9. apr 2009

no to ti verim. Ale nemôžes sa prave stresovat. Musis byt v klude. Ja viem že sa to lahko hovori a fakt ti velmi silno drzim palce

kikina666
9. apr 2009

leni mne uz tolko ludi drzi palce, ze asi preto je ta kriza lebo nikto nic nerobi a len mi drzia palce ... a zatial to cele bolo na prd

lenisko1
9. apr 2009

nemôžes sa vzdavat hlavne musis verit. Mojej sestre sa podarilo az po 10 rokoch

kikina666
9. apr 2009

jezisi to nemyslis vazne .... no ved uz je nacase zacat vybavovat tu adopciu uz sme odhodlani a buduci tyzden mam ist na prve sedenie pre ziadost

lenisko1
9. apr 2009

takže idete vybavovat adopciu? no asi aj ja by som to takto riešila

uankab
12. apr 2009

ahojte, prajem krasnu velku noc...
janka, blahozelaaaammmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 to je uzasne, drzim palce aby vsetko bolo v poriadku a zelam krasne tehotenstvo 🙂 ... a hlavne vela oddychuj, ja som bola prve tri mesiace dobre odrovnana...

my sme boli vo stvtok na ultrazvuku, babatko rastie, vsetko je v poriadku a tak to vyzera ze budeme mat Magdalenku 😵

sulinka1
12. apr 2009

Ahojte babenky, možem sa pridať?

kikina666
14. apr 2009

suli ahoj ...

lenisko asi nam nic ine nezostane ... lebo ja uz mam po tych 8 rokoch toho tak akurat dost

cukruska1920
14. apr 2009

Haloooooooooooo....preco sem uz nikto nechodi??? ☹ 😠

kikina666
14. apr 2009

cukru ahoj

cukruska1920
14. apr 2009

ahoj kiki....tak predsa niekto...baby tehulky sa na nas vyflakli

cukruska1920
14. apr 2009

halooooooooooooooooooo tehulky kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... podte na nas prskaaaat 😉

adrianka127
14. apr 2009

Ahojte moje slniecka. Nehnevajte sa na mna, ze som sem dlho nechodila ale nevykaslala som sa na vas. Len som mala minuly tyzden stale problemy - spinenie a dokonca som vo stvrtok zacala aj krvacat. Bola som v nemocnici a doki povedal, ze babo je v poriadku a srdiecko stale bije. Ale mam strach. Teraz sa mi to trochu upravilo, ale nechcem sa stresovat a stale len polihujem...Ako sa mi mate vy???

adenka
14. apr 2009

ahojte babulky,
adrianka fuuha...no davaj si pozor a pekne lezkaj doma. dufam ze si nesla do prace... beries este ten dufik?

a co ostatne? kto je dalsia nadejna tehulka?

inak my sme boli v sobotu na nakupoch, v albume mam fotecku co sme vsetko pokupili 🙂

kikina666
14. apr 2009

ahoj adi ....

takze od zajtra clostylbegyt a 23.4. idem na utz, cele to zacina od zaciatku, zajtra mam stretko kvoli tej adopcii o 11.00 dufam, ze to dobre dopadne .... baby musite silno drzat palce, ten pohlad na svagrinu ako jej rastie brucho uz nezvladam ... ona ani nevie ako k tomu prisla

adrianka127
14. apr 2009

Ahoj Adi, do prace nejdem minimalne este tento tyzden a potom sa uvidi... Dufik stale pravidelne uzivam... 🙂 A inak pekne si uzivam aj nevolnosti, uz ani nie je dnik, kedy by som negrcala... 😀 Adi ty si spominala nejaku sumienku na ulavenie. Prosim Ta ako sa to volalo?
No a kto je tu nadejna tehulka a ako ste na tom s cyklami??? 🙂

cukruska1920
14. apr 2009

no ahojte....adi len pekne oddychuj a neboj...bude to v pohodke 😉

ahoj aden... no duuufam ze ja...som 6DPO a teplotky zatial ok

adenka
14. apr 2009

kiki zajtra veeeelmi drzime palce, a neboj vsetko dobre dopadne a pridelia vam nejakeho mileho drobceka 🙂

adi ja som pila bystrinku, to je na pretravenie a znizuje kyselinu. a je ti zle cely den ci len rano??

adrianka127
14. apr 2009

cukru ukaz nam grafik, ak si ho robis... 🙂

kikina666
14. apr 2009

adenka no nic ine vam nezostava ked uz neotehotniem aby mi aspon dali babetko na adopciu ... sama som zvedava ako to bude prebiehat .... budem to nahanat co najrychlejsie vybavene