Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

susann83
24. apr 2009

janky, ja nic.
do 14.maja som este doma, hadam mi z toho nesibne 😀 😀 😀
ale citim, ze ta maca zabera, lebo mam viac chuti na snazilkovanie, tak aspon moj drahy sa tesi 😀
no a zacala som merat TT ale je to ako horska draha, lebo som 2 dni merala o hod. aj pol skor, tak je to na figu..
no meriam dalej a uvidim co mi podelok povie doky

http://www.fertilityfriend.com/home/25f5e6
ty uz pomaly aj tehu veci mozes nakupovat 🙂
ozaj, do kedy budes doma? mozno som sa uz pytala, ale som sklerotik 😅

jankabo
24. apr 2009

Ahoj Kiki, a ty sa ako cítiš???

Susi budem ti držať pršteky, aj ja idem v pondelok k dokymu na odbery, tak neviem som zvedavá čo mi povie.
Nie, este nakupovat veci, až potom neskôr, zatial sa zmestím do toho čo mám 😀 😀 😀
Neviem dokedy, ja som si myslela že iba prvé tri mesiace, ale kazdy ma odhovára, ze do tej mojej slávnej prace nech už nejdem.
MOžno pojdem, ked prejdem do 3 mesiaca, tak mi lekár vypíše papier pre zamestnávatela, a pojdem mu povedať, že som tehotná a ze do práce pravdepodobne už neprídem lebo mam rizikové.

susann83
24. apr 2009

radsej pekne oddychuj, ked si mala tolko stresu v praci.
este si za zivot uzijes stresov az az.
takto pekne budes doma, chodit na prechadzky a uzivat si tehulkovanie 😵 😵

ja by som zas radsej isla do prace, aj ked aj my tam mame zhon, ale aspon by som tolko nerozmyslala nad babom a mozno prave preto by sa podarilo..

kikina666
24. apr 2009

jankabo ... ako sa citiim ... bolia ma vajecniky, tlaci ma brucho, psychicky som dost vycerpana .... musim sa nejako s tym zrovnat
rozumne rozmyslas radsej byt doma a tehotenstvo v pohode ako sa nervovat v robote

susann83
24. apr 2009

jani, chcem sa ta spytat, kolky DC si zacinala stale s Gynexom??
teraz som to pozerala v druhej teme, ze si ho brala 21 dni, len ok kolkeho dna, hned ako zacala mrcha?

pralinka25
24. apr 2009

susi mozes zacat v prvy den mrchy. Ale aj nemusis. Ja som gynex tiez uzivala a kedze mne mrcha nie a nie prist tak som zacala v strede cyklu a mrcha sa potom dostavila.

kikina666
24. apr 2009

baby mne sa nic nechce ☹

pralinka25
24. apr 2009

ani mne 🙄

pralinka25
24. apr 2009

co bude te robit cez vikend? Vzdy ked polozim tuto otazku tak sa vydesim ako rychlo ten tyzden ubehol

susann83
24. apr 2009

baby, ani mne sa nic nechce, ale musela som urobit poliekvku, ta sa uz konecne var.
a musim zasadit kvetinky, uz mi druhy den stoja na balkone

prali a tebe teda zabrali, ze?

susann83
24. apr 2009

pralinka, mas pravdu, velmi rychlo to bezi...
ja budem zas sama, lebo drahy pracuje, ale az na pol 12 chodi, tak aspon spolu ranajkujeme a tak...

ty co budes robit?

pralinka25
24. apr 2009

mne asi ano, lebo bez nich mi mrcha nechodi a vzdy ked si ich nasadim tak mi pride sama.

kikina666
24. apr 2009

prali ... takze dnes idem poobede bicyklovat s kamoskinym synom, vecer pozerat hokej a popritom umyvat dlazky, zajtra ideme nasim pomahat na chatu a podvecer ak stihnem pojdem na korcule alebo na bicykel s muzom vecer mame ist do krcmy so znamymi, ale zatial len predbezne a v nedelu rano idem na utz do heliosu a odtial pojdeme pozriet na sutovske vodopady je to kusok od martina a som tam nikdy este nebola a o 16.00 je hokej a potom budem vecer zehlit aby sme si mali co cely tyzden obliect do roboty ...............

uff a mas to vsetko

pralinka25
24. apr 2009

zlatko a dnes je o kolkej hokej???? Ja by som chcela ist na korcule. Zajtra som chcela ist plavat ale nepojdem lebo mama mrchu

kikina666
24. apr 2009

prali o 20.15 slovensko madarsko .. snad vyhraju

pralinka25
24. apr 2009

no jasne ze vyhraju. Super ze je to tak neskor inak by som ani nestihala. Sa tesiiiiiiiiiiiiiim 😵

susann83
24. apr 2009

kiki, ty mas suprovsky program 😵 😵 😵

ja by som tiez mohla vyskusat uz bycikel.
myslite, ze ked na stacionarnom mi to ide, na normalnom to pojde? moje koleno by sa uz mohlo dat dohromady.... 🙄

aj ja budem pozerat hokej 😵 😵 😵 😵 😵
budu ho niekde na nete davat?????????????????

pralinka25
24. apr 2009

na nete neviem.
Susi radsej s bicyklom este pockaj

kikina666
24. apr 2009

susi musim sa nejako zabavit .... aby som to zvladla buduci tyzden bude velmi dolezity a musim sa nan pripravit a vyma budete ukludnovat aby som sa nerozculila a bola kludna a aby som konecne otehotnela

susann83
24. apr 2009

kiki, kym som tu, budem ta podporovat 😉 😉

ked uz budem chodit do prace, bude to horsie, ale to ty budes u na ceste k tehulkam 😵 😵

kikina666
24. apr 2009

susann dik ... ja vam verim, mam len vas

pralinka25
24. apr 2009

kiki neboj bude dobre. Musi uz byt.

kikina666
24. apr 2009

prali no ak mi s tym psychicky pomozete tak bude

aduliak
24. apr 2009

Ahojte zienky...mozem sa k vam pridat?tiez sa s manzelom snazime o babatko....

kikina666
24. apr 2009

aduliak vitaj v klube

aduliak
24. apr 2009

dakujem kiki....sledujem vas uz dlhsie...ale dnes som bola u doktorky, tak som sa rozhodla,ze sa k vam pripojim uz aktivne 🙂 snazime sa treti mesiac, co viem,ze nie je vela, ale moja doktorka nechce nic nechat na nahodu a pred dvomi tyzdnami poslala manzela na spermiogram...mal 14 mil.spermii a nejaky zapal, takze bral antibiotika....mne brala pred dvomi tyzdnami krv na hormonalny profil a dnes znova na 21.den....a povedala, ze este chvilu mame skusat a potom, ze by sme sli do nejakeho centra!mne sa to zda strasne skoro, ja mam 27, manzel 29 a skusame tri mesiace!odchadzala som od nej uplne na dne....aspon vam sa mozem vyrozpravat....

kikina666
24. apr 2009

aduliak ... nic si z toho nerob .... to nie je take ze chodte do centra helios v martine ... to je take ako rodina, doktori milucki vazia si ta ... ani mi to nepripada vsetky baby tam chodia rady ... robia sa stretka ... kukni v temicke sanatorium helios II, nechovaju sa tam tak, ze nemozete mat deti, ale tak ze je problem a oni ho riesia .... nemusis si z toho robit tazku hlavu ...

aduliak
24. apr 2009

dakujem kiki....ja by som si nerobila...ale prve vysledky z krvi mam ok, manzelovi sa hadam tiez polepsia po tych antibiotikach spermie....tak ma to len vykolajilo, ze uz spominala sanatorium.... 😢

kikina666
24. apr 2009

aduliak ... uvidite vyskusate a bude dobre neboj sa ... my tam chodime uz 2.5 roka a sme tam strasne spokojni a aj ine baby su tam spokojne

aduliak
24. apr 2009

dakujem este raz... 🙂 ja by som to este ale par mesiacov chcela skusit prirodzene...a uvidime....1.5. by som mala mat (alebo nemala 🙂 ) mrchu.....moja kolegyna v praci sa snazi s manzelom uz dva roky, takze to budeme prezivat spolu.... 🙂