Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
21. jan 2009

Ahoj lucim, ako sa nam mas???
Marti - uces je krasny aj satocky... A budes mat aj nejaku ozdobu vo vlasoch?

kikina666
21. jan 2009

marti ty budes riadna fesanda .... a brusko ti uz bude v satach vidiet ?

martinex
21. jan 2009

budem mat len celenku,taku s kamienkami...
a trblietavy sprej na vlaskoch...
a brusko mi hadam este nebude vidiet,sak uvidim..
dnes dom bola v poradni,mam tehu knizku a drobec je ok, ma 4,8 cm 🙂
tak sa tesime..pekny vecer prajem 😉

kikina666
21. jan 2009

martinex aj tak budes krasna nevesticka ... sa uz tesim na fotecky 😵

adrianka127
22. jan 2009

Ahojte babulky,
neviete co je s jankabo - vobec nam nehlasi stav... 🙂

adenka
22. jan 2009

dobre ranko 🙂

adrianka127
22. jan 2009

inak v poslednej dobe sem uz skoro nikto nechodi, zacina mi tu byt smutno... 😔

adrianka127
22. jan 2009

Ahoj adulik... 🙂 tak aspom ty si zavitala... 🙂 ako sa mi mas? kedy dame to stretko?

kikina666
22. jan 2009

adrianka som tu ... ahoj

adenka
22. jan 2009

ahoj moja, no mam sa celkom dobre, uz grckam viac-menej len rano tak sa to celkom da vydrzat...
a ty sa mas ako?? stretko asi ten buduci tyzden..mne je to vlastne jedno kedy, nemam zatial ziadny program tak sa prisposobim...mohli by sme ist niekam na dobry kolacik...taky veternik by som si dala... 😀

adrianka127
22. jan 2009

ahoj kiki - uz je ti dnes trosku lepsie???
adi - to som rada, vidis, ze sa to zlepsuje. Taky kolacik by som si aj ja dala... 🙂

kikina666
22. jan 2009

adenka tak vy mate stretko, no my s alicou si asi tiez nejake dohodneme .... kedze sme zo ziliny obidve 😀 😀 😀

adrianka127
22. jan 2009

inak kiki a alicka - buduci tyzden budem asi v ziline - sluzobne. Ale ked uz tam budem, tak by sme sa mohli na chvilku stretnut. Este neviem, ktory den ale najskor stvrtok...

adenka
22. jan 2009

adrianka ty budes mat buduci tyzden konikovsky 😀

kikina666
22. jan 2009

adrianka som za .... teda neviem ci alicka bude mat cas ale ja po 15.00 mozem kedykolvek

adrianka127
22. jan 2009

este si to upresnime. Je mozne, ze to bude az ten dalsi tyzden...dam vediet. 🙂 Ale bolo by to super...
Adi - tak to hej... aspom by som vas uz skoro vsetky poznala osobne... 🙂

alicao
22. jan 2009

Ahojte moje zlate, hlasi sa Vase Trdlo 😀 !
Adenka, s tebou to teda riadne hadze?! Hadam ti tie nevolnosti coskoro prejdu.
V utorok budem aj ja v Blave, ale len cestou do ziliny...nechcete sa stretnut pri zeleznicnej stanici?...
Kika ja pracujem do 17.00..v ktorej casti mesta pracujes? A kedy ides na kotrolu? Az toho 2.2?

adrianka127
22. jan 2009

Ahoj alicka - ja by som sa mohla stretnut aj pri zeleznicnej stanici,ale zalezi kedy...?

kikina666
22. jan 2009

adrianka uz sa tesim, so mnou mozes ratat, ja som ista

alicao az toho 2.2. ale testovat nejdem, dnes mam 27.dc, tak pokial nedostanem kramy tak je to ok , ak nedostanem buduci tyzden tak som tehulka, ved uvidime ... uz to nejako vydrzim zatial som v pohode, aj ked sa bojim o dvojicky aby tam boli

kikina666
22. jan 2009

mne je to jedno kde, ja sa prisposobim ... ja byvam v centre mesta, ja tom mam vsade blizko ... baby tesim sa na vas a dufam, ze sme 3 takze tesime sa na vas

alicao
22. jan 2009

kika, takze o dva tri dni uz budes vediet, tak na neisto....to musia byt nervy...moc drzim palce..moc, moc,moc, aby sme to mohli oslavit v nejakej cukrarne🙂!
A vy "Blavacky" 😀 , idem na vlak o 13,00 a daco, takze je to odveci, budete vsetky pracovat...ach jo...skoda ☹
Ta janka sa mi nejak nepozdava....

kikina666
22. jan 2009

alica nebudem to vediet ci som tehu, na krv a na utz idem az 2.2. ak dovtedy nedostanem kramy .... takze bud oslavu alebo zapijat smutok budeme az neskor, zatial je to ok ... len aby sa kramy neprirutili z cista jasna, ale zase ak ich mam dostat tak nech pridu nacas aspon sa nebudem stresovat dalsi tyzden, no nie ?

alicao
22. jan 2009

ved tak som to myslela kika, ze ak ti o dva tri dni nepride MS tak to bude nadejne🙂

alicao
22. jan 2009

kika, teraz pracujes? nemala by si byt domka?

alicao
22. jan 2009

Adrianka, ty ako? MS prisla normalna? ci este nie?

adrianka127
22. jan 2009

kiki - nepridu - nemozu prist...ved uz si tehulka. Ale ja by som na tvojom mieste asi od nervov uz skusila nejaky test...
alicka - tak to je dost skoro - to asi nebude mozne... a nezdrzis sa dlhsie?

pralinka25
22. jan 2009

ahojte babulky. Ja sem chodim kazdy den ale akosi sa nemam ako a do coho zapojit 😕

alicao
22. jan 2009

Ak by som isla do BA v podnelok, alebo neskorsim vlakom, tak by som Vam dala vediet, ja by som si Vas tam nasla, teda blavu az tak nepoznam, ale keby ste sa stretli niekde na obchodnej tak by som trafila🙂

adrianka127
22. jan 2009

alicka - MS prisla a uz z vesela 2 dnik kramikujem. Dnes som zacala aj kuru gynex... dufam, ze uspesne... 🙂 Celkom sa tesim, lebo asi prvy krat v zivote som mala cyklus 28 dni... 🙂
pralinka, a ty sa ako mavas? ako to s tebou teraz vyzera?

adrianka127
22. jan 2009

dobre alicka - beriem ta za slovo, tak mozno v pondelok... 🙂