Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

cukruska1920
11. máj 2009

jani.... hej pit mozem... ale len mineralku... to zvladnem... halven ked mi povie len dobre spravy..tak to bude stat zato

pralinka25
11. máj 2009

tak teda dobre jani skusim pockat do piatku rana. Dufam ze dovtedy nedostanem mrchu, lebo ma nejako pobolieva brusko.

cukrus ja by som umrela bez ranajok. Ja som neni schopna fungovat ked som hladna a tiez sa mi tocieva v hlave.

wolfskinka
11. máj 2009

presne aj mne sa toci hlava ked som hladna

cukruska1920
11. máj 2009

baby ja sa na dnes lucim....idem do mesta a potom do roboty...tak sa majte krasne a zajtra na mna myslite....

wolfskinka
11. máj 2009

cukru papa a pekny zbytok dna

pralinka25
11. máj 2009

jasne cukru budeme na teba mysliet. Uvidis vsetko dobre dopadne.

ked tu tak hovorime o jedle tak som prave zistila ze som hladna a obed mam az za hodinu aj stvrt 😝

jankabo
11. máj 2009

oky, baby ja sa idem učit zajtra mi držte palce.
Wolfi klidanko, neboj, všetko je ako má byť. Uvidíš 🙂 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
11. máj 2009

jankabo no to dufam

pralinka25
11. máj 2009

jani z coho mas skusku a o kolkej? Ale moc to neprehanaj a obcas sen nakukni 😉

Aliiiiic ty si teda pekny flakac? Zas si zdrhla. Ospravedlnilo by ta iba snazilkovanie inak mas cierny bod!

alicao
11. máj 2009

prali🙂 som tu ale mam tu 45 mailov este vybavit, co som tu nebola tak som mala okolo 600 mailov...vies co to je kym to pretriedis?🙂
Nebojte ja nezmyznem len tak, len keby to so mnou zase seklo, ale dufam, ze na tento rok som si uz od PNkovala....
Teraz nesnazilkujem, v praci nemozem..tada mozem ale nie s manzelom 😝 😝 😝 a to zase nechcem🙂))

wolfskinka
11. máj 2009

alic no jedine ak by si skoncila na PN ked otehotnies ... aby si si oddychla na zaciatku

alicao
11. máj 2009

wolfi....ja aj pracovat budem, len nech uz som tehotna...inak v cechach som videla asi 5 parov, co tlacili pred sebou v kociaroch dvojicky...hmmm..zeby znamenia?🙂

wolfskinka
11. máj 2009

alic no bodaj by

alicao
11. máj 2009

wolfi..no hrozi mi to ked zacnem brat clostil, aj v piatok sa mi snivalo, ze sme mali stvoricky...ufff....drahy si robil srandu a uz robil nacrty kociku...skoro ako vlak🙂

wolfskinka
11. máj 2009

no to ste dobri ze stvoricky si trufate

alicao
11. máj 2009

wolfi, ja si netrufam, praveze si to vobec neviem predstavit, ani dvojicky...neviem co by som si pocala...ani babky tu nemame v ziline...

wolfskinka
11. máj 2009

alic ... no ja by som tie dvojicky brala ... ale stastna prestatna budem aj za jedno .. len aby uz bolo

baby zacinaju ma boliet prsia tak predkramovo ... ☹ dufam, ze to nie su kramy

alicao
11. máj 2009

wolfi...nefnukat, a nesleduj sa...uvidis o dva dni..az potom mozes robit zaveri..
Janka mala vsetky kramovske priznaky a kukni...takze.....klidek...

wolfskinka
11. máj 2009

alic ja som kludna nesledujem sa len dostavam strasne krce do prs

pralinka25
11. máj 2009

baby mne sa 3 noci po sebe snivali sny a v kazdom som bola tehotna. Ale radsej som to ani drahemu nehovorila lebo by si myslel ze mi uz nacisto hrabe.

alic tak stvoricky. noooooooo

wolfskinka
11. máj 2009

prali juj kolko takych snov som mala, ja uz som aj rodila aj kojila aj kocikovala a ked som sa zobudila tak som bola sokovana

alicao
11. máj 2009

prali, presne aj mne sa to stale sniva...tiez mi hrabe🙂))
ale ved sa nam niet co cudovat...ze ano🙂
wolfi...tie krce mozu znamenat jedno aj druhe...ostava len cakat🙂

wolfskinka
11. máj 2009

alic ja viem .. musim vydrzat do stredy

pralinka25
11. máj 2009

🙂
nuz kazdy ma svoje "postihnutie" 😀

wolfi a teraz ti uz meska mrcha? Kedy si ju mala dostat?

Inak mne sa snivali sny kde hlavna tema vobec neboli deti ani nic take. Vacsinou to bolo vzdy uplne o niecom inom a len popri tom som si vsimla ze som tehotna. Napriklad ten posledny sa mi snival ze sme sa museli prestahovat z bytu prec, lebo bola nejako narusena statika. Boli sme z toho uplne na nervi lebo konecne sme si ho prerobili a dokoncili a teraz toto. A co bolo najhorsie tak tie peniaze co sme do toho vrazili nam nikto nedal spat. No a toto som riesila v celom sne a az na konci som sa dozvedela ze som tehotna. A to nam este viac skomplikovalo situaciu. 😀

susann83
11. máj 2009

ahojte holky 🙂 🙂 🙂 🙂

tak vy ste sa dnes riadne rozpisali, nestiham docitat 😀

velmi vas nepotesim, lebo dnes som zacala spinit, takze ani testovat nemusim v stredu
len aby to tebe wolfi vyslo 😵
a potom pralinke 😵

ale aspon viem, ze aj LF je v poriadku, tak muzicek musi papat vitaminiky a hadam sa to spravi

adrianka, drz sa v praci a velmi sa nenamahaj, pekne oddychuj aj pocas pracovnej doby 😉 😉
janka, drzim palce na skusku, ako ti dopadli predosle?
alicka, sny o tehotenstve vraj znamenaju prirastok do rodiny, by bolo dobre, keby sa to aj splnilo, lebo aj ja mam casto take sny...

alicao
11. máj 2009

ahoj susan... preco spinis? nie je snad dost spiny na svete???!!!
idem papat

adrianka127
11. máj 2009

babulky... zas mi blbne v praci pocitac... stale beham za IT-kmi aby mi to opravili... a stale je cosi zle... ☹
Cukrusku som ani nestihla...
susann - dakujem. Snazim sa moc nenamahat, ale od zajtra uz asi budem makat na plno. Dnes nemozem nic poriadne robit...bo mam stale cosi s kompom...
prali - janka ma asi pravdu, testuj radsej az v piatok, to uz to bude 100%. Moc drzim palceky... Samozrejme aj vsetkym ostatnym. Tak vam aj ja este posielam extra davku tehu virusu...
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJ
TTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHUUUUUUUUUUUUUUUUUUU VIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiRUUUUUUUUS 🙂

susann83
11. máj 2009

alicka, mas pravdu, je a je mi fakt luto, ze takto ohrozujem svoje okolie, ale budem za sebou upratovat 😀 😀
jaaaj, ty si ina maska 😉
dobru chut, ja idem ranajkovat 😝 😀

susann83
11. máj 2009

adrianka dakujemeeeeeeeee 😵

alicao
11. máj 2009

susan...zabudla si na heslo STOP krviprelievaniu???
ukaz graf...