Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

cukruska1920
27. máj 2009

hojte hojte... ako dnes?

jankabo
27. máj 2009

ahojte,
tehu vírusik pre vás
TTTTTTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

alicao
27. máj 2009

hehe..tak ok🙂 uz tam letim...
Ak by nas niekto hladal, tak nas najdete v teme V roku 2009 k nam prileti bocian...
PAPA STARA TEMA🙂

wolfskinka
27. máj 2009

prali ok cakam ta tam 😵

pralinka25
27. máj 2009

dakujeme jani za virusik.

No akurat zvazujeme prestup do inej temy 🙂

wolfskinka
27. máj 2009

prali a ty tu co este robis

pralinka25
27. máj 2009

uz ideeeem 😉

jankabo
27. máj 2009

Ahoj cukrus tak ako sa dnes máš???

Baby to naozaj necháte túto tému tak?????

alicao
27. máj 2009

janka, ano nebolo tu nikoho

cukruska1920
27. máj 2009

Ahoj janka... aaale ujde to ...uz chcem byt aspon tak ako ty

pralinka25
27. máj 2009

ale ved ked sem napisete tehulky zbehneme sem raz dva. Nebojte sa. Len vacsinou casu tu nikoho neni a bola to uz taka polomrtva tema 😝

cukruska1920
27. máj 2009

prali... ja by som sem chodila...ale robim...tyzden rano a tyzden poobede... a ked pridem poobede z roboty tak tu uz nikoho tak to ani nepisem....vies

levuscik
27. máj 2009

ahoje...pisala som tu 1 x len vcera... dnes som nevydrzala a urobila som si test... som 23 DC a vysiel mi negat., citlivost 10. ☹ tak to asi nie som tehu.... uz by to ukazalo, ze? skoda... snazime sa uz 9 mesiac, este som nebola u lekara, ani manzel...myslite, ze by uz bolo treba?

pralinka25
27. máj 2009

cukrus ved pis sem. My sem zaskocime ked sa tu niekto objavi predsa. Ako sa mas?

Levuscik este moze byt skoro. Pockaj na 29 den. Kedy si mala ovulku. Nevies? Merias si BT?

levuscik
27. máj 2009

Ahoj pralinka, nemeriam si BT... ale viem, kedy mam ovulku, lebo mam bolesti ako keby som mala zapal mocov.mechura, ani sadnut si nemozem, vsetko ma zospodu boli... stale iba jeden den a potom je vsetko ok.. tak som usudila, ze to bude ovulka... je to pravidelne kazdy mesiac...hm? Teraz to bolo 18.5.

pralinka25
27. máj 2009

skus testovat az na nejaky 12 az 15 den po ovulke. Ani tie testy s citlivostou 10 neukazuju vacsnou tak skoro.

levuscik
27. máj 2009

... znova som hypnotizovala ten test... a cca po 45 min. sa tam objavila slabulilinka ciarocka...ledva ju vidno na svetle...hm? skusim o dva dni? den? 😉

levuscik
27. máj 2009

Dik prali, len ja uz som taka netrpezliva... prvych 14 dni cyklu je to v pohode..no po ovulke som posadnuta tehotenstvom... ty sa uz snazis dlho?

jankabo
27. máj 2009

Levuscik ja som testovala na 13DPO a bola tam slabá čiarka, ale bola tam. Vies nie u každého hned ukáze //, u niekoho skôr u niekoho neskôr

wolfskinka
27. máj 2009

levuscik pokial sa neobjavi do 3 minut tak potom ked uschne je tam vzdy slaba ciarka lebo je to tienik ale nie tehu, je mi luto ze ti to takto musim napisat priala by som ti aby tam dve ciarky boli ale ....

pralinka25
27. máj 2009

levuscik my sa snazime od oktobra ale u nas je problem vo mne, takze to nebude take lahke.

ale fakt by som pockala na ten 13 den a potom test zopakovala na 15 den.

Viem ako sa citis. Vsetky tu tym prechadzame. Myslim to cakanie po ovulke. Mne sa to obcas komplikuje lebo nie vzdy mavam ovulku

levuscik
27. máj 2009

wolfskinka, dakujem za uprimnost, nech si radsej nenamyslam.... skusim vydrzat ci pride mrcha... urobila som si za tych 9 mesiacov uz kopu testov, ale ani na jednom mi to takto neukazalo, preto som zacala dufat ☹

jankabo, mas pravdu, kamoske test ukazal 4 dni po ovulke slabulinku ruzovu ciarku a dnes ma synceka...u niekoho mega rychlo rastie Hcg, u niekoho pomalšie.... Vraj ked cakas chlapca, tak ti to ukaze skor...mozno hluposť, ale v mojom okoli sa to dost potvrdilo 🙂

wolfskinka
27. máj 2009

levuscik skus spravit z ranneho mocu ... ja som iny testovac za 4 roky ... inu prax a skusenosti mam 😀

levuscik
27. máj 2009

prali, po akom case si zasla za lekarom ( myslim ked sa nedarilo)? Lebo mne lekar povedal, ze nech pockam rok a ked sa nepodari, tak mam prist... a ze podla frekvencie stykov mozno treba pockat aj dva roky... lenze ja mam 28 r. a uz som z toho fakt na nervy....

wolfskinka
27. máj 2009

levuscik rozhodne tak dlho necakaj ... v heliose hovoria tak pol roka

levuscik
27. máj 2009

Wolfi, tak to hej... to ti verim... to clovek majland minie na tie testy kazdy mesiac co?

wolfskinka
27. máj 2009

levuscik prehod sa do temy sanatorium helios ... ale tam hned zoberu ked sa pol roka snazite bez akehokolvek odporucenia a oni sa zaoberaju iba liecbou neplodnosti a problemami s otehotnenim

levuscik
27. máj 2009

Wofi: No vidis... a mne ten moj gyndos povie ze 2 roky.... sak sa do vtedy zblazinim z toho cakania kazdy mesiac a to este neviem ci som vobec ok.,
Ty si po akej dobe zasla za lekarom?

wolfskinka
27. máj 2009

ja po polroku ... a hned ma zacali liecit netreba vahat najma ked mas tolko rokov co mas ...

wolfskinka
27. máj 2009

levuscik odkial si ? helios je v Martine