Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
11. aug 2009

wolfi, hej, dostavam presne na 13sty max 14sty den po ovulke.
Lenze teraz beriem ten utrogestan, takze kym ho nevysadim, tak nedostanem

wolfskinka
11. aug 2009

utrogestan neovplyvnuje dlzku cyklu .... no uvidis zajtra aj ti spravi sono a povie aka je sliznica a tu ziadost kazdopadne tam vypiste a nedajte sa odbit

alicao
11. aug 2009

utogestan predsa ovplyvnuje cyklus, ved je to progesteron tak ako duphaston len v ruzovom🙂, aj na nete je to pisane, ved preto sa berie aj v rannom tehotenstve aby baby nekrvacali...aspon ja tak viem..ale ved to je jedno...
Pamatam si, ze raz tebe krajko povedal, ze mas velmi peknu sliznicu a potom ti o tretej zavolali, ze houby z toho, takze len tak krv trafena, a ako ta pocuvam tak aj ta nie je 100%na 😀

wolfskinka
11. aug 2009

alic na mna to nemalo ziadny vplyv ... praveze sa mi zdalo ze som dostala skor ako inokedy ,,,, ale to je individualne

no to teda nie je 100 percentna ... teda aspon u mna vysla krv negativna a o 10 dni som mala vysoko pozitivnu a aj potrat ... co krajko nechapal ako je to vobec mozne

alicao
11. aug 2009

wolfi, sme asi velice divne pavucice 😀

wolfskinka
11. aug 2009

no ais tak nejak .... akurat robim poriadky s fotkami aspon mi to tu rychlejsie ubieha , predchvilou som si dala tabletku tak uz mam len 6 tabliet a finito .... HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA konecne koniec

pralinka25
11. aug 2009

ahojte babenky.
Nedepkujem. Len som nemala cas. Mame tu fofr okolo tych cigosov co nam horeli.
Alic budes to mat tazke ked segra pride. Chapem ju ze sa tak strasne tesi a chce sa potesit s rodinou ale je to v nevhodnu dobu pre teba.
My ked sme tak boli v sobotu na tej kofole tak nam povedal bratranec ze su tehotni. Strasne som sa potesila, a aj ich som nevidela tusim nikdy takych stastnych a spokojnych. Mala som fakt velku radost, lebo tiez museli 3 roky cakat. Ale priznam sa ze v kutiku dusi ma zabolelo pri srdiecku ze my nic. Ale nie je to o tom ze by som im nepriala. Z celeho srdca si zelam aby to len dobre dopadlo. Stale mi je luto tej kamosky co sa snazili 10 rokov a v 5 mesiaci potratila. Boli ma to ako keby sa to stalo mne

wolfskinka
11. aug 2009

prali ahoj ahoj uz si nam tu strasne chybala, z toho si nic nerob kazda mame zmiesane pocity ked povie niekto ze caka miminko a my nie a cakame uz tak dlho, ale co mame robit ... ked to nejde, mam hlavou trepat o stenu .. to mi nepomoze

no to ti verim ... ja by som asi scvokla keby sa to mne stalo ... poznam babu co jej zomrelo dietatko par hodin pre porodom ... hrozne ....

alicao
11. aug 2009

ahoj Prali, nic im nedajte! Sami si zato mocu cigosi jedny! Vsetko by chceli zadarmo! rozculuje mat o do nepricetnosti!!! Citala si? Testla som a nic... Ty ako teplotka?
wolfi, nato radsej ani nepomysliet, fuuuuuuu...zahnat rychlo myslienky

pralinka25
11. aug 2009

Mam najlepsiu kamosku z detstva a odstahovala sa do australie. Dnes mi pisala mail ze sa jej snivalo ze som tehotna.
Tak som jej odpisala ze dufam ze sa jej sny plnia

alicao
11. aug 2009

prali, jeeeeeeej, aj mne sa snivalo segre, ze je, a ked som jej to povedala, tak ze ci mi sibe, a o dva tyzdne nato volala, ze som bosorka🙂

pralinka25
11. aug 2009

no len u mna je to nereal.
mna tak sere tento pristup pomalych doktorov.

alicao
11. aug 2009

co to trepes? jankabo tiez mala ovulku az na 21dc a sup ho..takze?
My zajtra vypisujeme tu ziadost

wolfskinka
11. aug 2009

prali no super ... tak nech sa sny plnia .... drzim palceky a posielam ti VYSNIVANE tehuvirusiky 😀

Alic ty mas zajtra velky den a ja tiez ... uz s aneviem dockat nech uz je rano a nech to mame za sebou, uz ma to psychicky vycerpava

alicao
11. aug 2009

wolfi, ved aj ja som ako na ihlah, ide to pomaly, a potom to cakanie ci a kedy to schvalia...
Stalo sa uz zeby to neschvalili? A kto ma bude informovat? Pitam sa jak dilino, ale sak vis, ne?

pralinka25
11. aug 2009

baby ja mam taky navrh. Mali by sme vsetky naraz otehotniet nech si zalozime novu tehu temu spolu.

wolfskinka
11. aug 2009

alic nestalo ... pokial si predtym nemala zamerne robeny potrat .... inac nemaju dovod to neschvalit

jasne prali .. len kurnik ako to urobit ....

alicao
11. aug 2009

dame grupak? 😀 len potom hrozi, ze budeme musiet po porodi robit testy DNA 😀 !

pralinka25
11. aug 2009

no v najhorsom si ju zalozime len tak a mozno sa to nakoniec aj stane realitou 😀 😀 😀

alic tiez si myslim ze neni ziadny dovod aby to neschvalili.

pralinka25
11. aug 2009

alic grupak 😀

wolfskinka
11. aug 2009

alic co teba nenapadne .............. dalsiu temicku ked tuto vymienieme co nebude dlho trvat lebo uz ma vela stran nazveme este neviem ako ... ale napriklad ...............

Alica v krajine zazrakov 😀 😀 😀 😀

alicao
11. aug 2009

No len neviem, ci by mojho draheho mrsky boli niekomu na uzitok🙂, mojenko, keby vedel, ze ho tu ohovaram...

alicao
11. aug 2009

wolfi jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 🙂 🙂 🙂

pralinka25
11. aug 2009

to neni ohovaranie. U nas som napriklad neschopna ja

alicao
11. aug 2009

prali, ty si len pribrzdena 😀 😀 😀 , srandujem ved vies

wolfskinka
11. aug 2009

prali a co mam ja povedat .... 2 potraty a vzdy mojou pricinou .... keby som to mala tak brat tak by mi asi hrablo

pralinka25
11. aug 2009

to by bol ten lepsi pripad, ale obavam sa ze sa to ani pribrzdenost neda nazvat.

alicao
11. aug 2009

prali, mam napad, co keby si isla za dokym, ze si stratila recept? nech ti vypise este jeden? a davkuj si to sama😉
Asi blby napad....tak nic🙂

alicao
11. aug 2009

wolfi, ako vies ze tvojou pricinou? blbost

wolfskinka
11. aug 2009

alic no jednoducho otehotniet som otehotnela ale neudrzala ... ale ja to tak neberiem ... skratka ako si vcera povedala ty, asi som mu smrdela 😀 😀 😀 😀

idem na obed dobru chut vam bosorky