Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
11. aug 2009

kurnik sopa ja idem kupit 6 testov. Nakreslim na ne krasne tlstucke palicky a 2 si necham 2 poslem tebe a 2 wolfi. Dva preto ako ze ten druhy bude kontrolny. Chapete ne?

A basta. So mnou tu ziadne decka nebudu nacvicovat, ci saim chce k nam alebo nie. Maju rozkazom v tomto roku sa zahniezdit a v roku 2010 vykuknut na svet. A nedebatujem uz o tom. Maju to prikazom

wolfskinka
11. aug 2009

prali minule som to spravila pre alicku teraz pre teba kukaj moj profil ... only for you .....

pralinka25
11. aug 2009

🙂

wolfskinka
11. aug 2009

prali co ty na to ??????????????????? na tie moje 4tt v profile

teraz mam tt a posielam ti moje tt virusiky a ake jednoduche to bolo 😀 😀 😀 😀

alic daj si aj ty nech je sranda 😀 😀 😀 😀

pralinka25
11. aug 2009

uz ich tam ale nemas

alicao
11. aug 2009

O tri tyzdne rodim🙂

wolfskinka
11. aug 2009

alic ty si trubka .....

wolfskinka
11. aug 2009

to mas nejako rychlokvasene dieta ... este nevies ci si tehu a o 3 tyzdne rodis .. kua to je dobre daj recept ako sa ti to podarilo 😀 😀 😀

alicao
11. aug 2009

wolfi poviem ti ani neviem ako sa to stalo, nepamatam si 😀 😀 😀

pralinka25
11. aug 2009

ty sa mas alic aj ja chceeeeeem. 😀

alicao
11. aug 2009

prali, no neviem ci chces, vyzeram ako godzila a ledva fucim uz aby to bolo 😀 😀 😀

wolfskinka
11. aug 2009

prali daj si aj ty ... ved je to take jednoduche
😀 😀 😀
nech je sranda ....
no vidis alic ake je to krasne len neviem co ked budes mat chlapceka 😀 😀 😀 😀 😀 to uz aby som zacala chodit po obchodoch a isla ti zohnat nieco do vybavicky 😀 😀

pralinka25
11. aug 2009

alic ale si slubila ze ked otehotnies tak ma prides osobne nakazit. Takze cakaaaaaaaaaaaam 😉

hehe ale nam pekne hraboce 😀

wolfskinka
11. aug 2009

prali no to hej ... jezisi mne sa nechce ... za 20 minut kvapkam zazracne kvapky 😀 😀 😀

alicao
11. aug 2009

Hrabky, hrabky, wolfi kvapka kvapky, pralinka sa rehoce, jak nam pekne hraboce 😀

wolfskinka
11. aug 2009

alic ................. bingoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

pralinka25
11. aug 2009

aliiiic vaaaalis 😀 ty nase basnicke crevo

wolfskinka
11. aug 2009

no ved to basnicke crevo musim si vsetky tie alickine basnicke starostlivo uchovat potom ich budem ucit jej deti ............. 😀 😀 😀 😀

alicao
11. aug 2009

to budu vyzerat chudence ked to vyvalia na ucitelky v skolke, budu basnit o ovulke, spermiach, kvapkach 😀 😀 😀

pralinka25
11. aug 2009

😀 😀 😀 nas zavru za to co sme ich naucili

alicao
11. aug 2009

alebo ich daju do triedy specialnych nadanych deti, co sa vyznaju uz aj v asistovanej reprodukcii🙂

pralinka25
11. aug 2009

no inak raz z nich mozu byt super odbornici na taketo nieco 😉

wolfskinka
11. aug 2009

no to hej ... ucky z nich budu hotove 😀 😀 😀 😀

alicao
11. aug 2009

uz vidim na co sa budu v skolke hravat 😀 😀 na gynekologov🙂

wolfskinka
11. aug 2009

no to hej .... parada

akurat som si dala tie zazracne kvapky ... esteze maju chut ako vodka, ale inak mi trpnu dasna z nich 😀 😀 😀 uvidime

pralinka25
11. aug 2009

a to mas na co kvapky?

wolfskinka
11. aug 2009

prali vraj na plodnost .... tak som zvedava ale v mojom pripade to je asi aj na blbost

kuknite co vy na to ??? cena z 920 na 460 euro

http://www.travel.sk/dovolenka/egypt/sharm-el-s...

alicao
11. aug 2009

HM....zvykla by som si, ale z resortu by som nevychadzala🙂

wolfskinka
11. aug 2009

alic a co si myslis ze ja mienim vychadzat ??? furt kdesi lietame a moj manzel prve 4 dni prespi na plazi co je taky unaveny a potom sa uvidi, chcem ist do toho delfinaria na plavanie s delfinmi ... a to je asi tak vsetko co mam naplanovane sa tam chcem ukludnit citat knizku, lustit krizovku a valat sa v piesku .. to teraz potrebujem najviac

alicao
11. aug 2009

V tom pripade schvalujem🙂