Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
21. aug 2009

no vidis. Ludom treba dat cas a obcas aj druhu sancu 😉

alicao
21. aug 2009

prali nebudruj 😀

alicao
21. aug 2009

oprava NEMUDRUJ 😀

pralinka25
21. aug 2009

hehe ani napisat to nevies 😀 😀 😀 😀
ale nie. No mam moralnu povinnost to napisat 😉 😀

alicao
21. aug 2009

dnes je tu v praci strasne nuda, ide to pomaly a poobede ide moj drahy na nejaku veceru s kolegami z prace, takze budem zase sama

alicao
21. aug 2009

moju alicku dali prec z netu, kde zmizol ten obrazok? ☹

pralinka25
21. aug 2009

jaky obrazok?

alicao
21. aug 2009

ten co bol tu vedla prispevkou, nejaka reklama na bambiny

pralinka25
21. aug 2009

ale sak to tu chvilu je a chvilu zas nie. Neboj za chvilku sa objavi. Je strasne zlate

alicao
21. aug 2009

viete co mi sef povedal ked som mu povedala, ze som prisla o miminko?
Ze co som to za matku ked stratim dieta este pred narodenim, ze deti sa nesmu predsa spustat z oci 😀
myslel to zo srandy samozrejme🙂

pralinka25
21. aug 2009

(je to hrozne) ale tato pozamka je mila. Myslel to dobre, chcel ta rozveselit. A ked sme uz pri tom ma pravdu 😀 😀 😀 😀
Mame neposlusne detiska a to su tu este ani neni a uz si z nas robia srandu a neposluchaju ked im hovorime aby prisli.

alicao
21. aug 2009

hej ved som sa rehotala ked mi to povedal, od neho to beriem, je to saso
a v tom druhom mas prvdu, povedala som jej ZOSTAN! A ona si aj tak odisla! zatrest ma nebickove vazenie🙂!

pralinka25
21. aug 2009

by si zasluzili potvorky. Kto to kedy videl, ziadny respekt nemaju

alicao
21. aug 2009

ani sa necudujem, taketo mamini, ved sa spravame ako 15 rocne 😀

pralinka25
21. aug 2009

sak prave preto by k nam mali ist, lebo by si s nami uzili kopec srandy. Co pri takych serioznych panickach by robili?

alicao
21. aug 2009

este nato neprisli co je lepsie, ale hadam raz im to dojde...
prali? ked by ti nevysiel ani ten dalsi cyklus s dvoma clostilmi tak nechces ist do nejakeho centra tiez?

pralinka25
21. aug 2009

fakt nechapem co streckuju.
No my tu mame take polo centrum. Je tu lekar ktory sa specializuje na zensku neplodnost, ale berie pacientky len na odporucenie lekara. Tak rozmyslam ze ak nevyjde ani ten dalsi dlhocizny cyklus tak skusim ukecat toho mojho nech ma tam odposle

alicao
21. aug 2009

ty mas trpezlivost ty kokso🙂

pralinka25
21. aug 2009

myslis?

alicao
21. aug 2009

hej, ja by som uz isla do "naozajstneho centra" a povedala im, ze ani clostil nezabera a ci sa da ist na umele 😀

pralinka25
21. aug 2009

ked ja by som chcela vyskusat najprv aj ine metody. Umele mi ostava uz ako uplne posledna sanca. Ale sak aj tak kedze neni vajco nemoze byt ani umele

alicao
21. aug 2009

neviem ci sa tou stimulaciou pri umelom daju "zobudit" aj taketo zaspate vajecniky...preto by som tam isla co najskor

pralinka25
21. aug 2009

no citala som to. Otrasne, neskutocne. Co by si zasluzila krava jedna. Tak a teraz mi povedz kde je ta spravodlivost. Takato mat deti moze a my ...

Myslim ze sa da asi aj s mojimi nieco spravit. Ale fakt beriem umele ako poslednu variantu. A nerada by som ju vycerpala na zaciatku

alicao
21. aug 2009

ved vravim, ze mas trpezlivost 😀
ved aj ja by som mohla este skusat inseminaciu par krat a vidis vrham sa do umeleho...

pralinka25
21. aug 2009

no ja mam o 2 roky menej mozno preto. Toto bol prvy clostil a slaba davka. Uvidim co spravi druha varka s 2. Chcem vyskusat 3 cykly. Asi po novom roku sa vrhnem na centrum. Oni sa ma asi budu pytat co som uz absolvovala. Ked nezaberu 3 stimulovane cykly tak nastupi centrum. Totiz to centrum odkladam aj preto ze ako som uz pisala nemam sa tam ako dostat. A cestovat par krat do tyzdna vlakom je na cely den. Tolko dovolenky nemam a priepustky z centra nosit do roboty nechcem. Nechcem aby to tu kazdy rozoberal

alicao
21. aug 2009

prali mudro, no bodaj by si nemusela ist, ja som si tiez nikdy nemyslela ze budem musiet toto vsetko podstupovat....ach jo

pralinka25
21. aug 2009

to si asi nemysli nikto. Sak aj mne dojde raz trpezlivost. Len neviem ako to budem s tym dochadzanim riesit.

Uz je tu zas tvoje bambini 🙂

alicao
21. aug 2009

ja ho nevidim ☹
ved do blavy to mas pol hodku vlakom, ja tom mam do martina dalej, to sa da

pralinka25
21. aug 2009

sak do blavy ano ale po blave nie. To za 4 hodiny neotocim a brat si cely den dovolenku je pre mna fakt
krajne riesenie. Skratka ja by som sa v tejto praci zcvokla keby som si nemohla suvisle oddychnut aspon 2 tyzdne v lete a 2 v zime. Je to niekedy na psychiatriu a este aj toto netehotenstvo k tomu. Takto stiham navstevu doktora aj pred robotou a je to. Ale hwentak to jednoducho nepojde. Ja ked nebudem mat volno a budem lietat len medzi robotou a centrom cely rok tak sa s tehotenstvom mozem nacisto rozlucit, lebo ma klepne a budem sa kyvat v peknej makuckej tapacirovanej miestnosti