Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
29. jan 2009

aj ja by som isla na klizsko, tu v ziline neni ani poriadna plavaren a klzisko iba pre deticky

jerryjanka
autor
29. jan 2009

kikina - prečo nechodiš do rajeckých teplíc sa kupať
ja idem teraz v sobotu juj tešim saaaaaaa

kikina666
29. jan 2009

ja moc do bazena nemoze ja mam oslabenu imunitu a v 80 percentach mojich navstev na plavarnach skonci kvasinkami ... takze radsej neriskujem

jerryjanka
autor
29. jan 2009

no ja som tiež na to hakliva - ale v rajeckych sa mi to nestalo

jankabo
30. jan 2009

Dobré ranko
Kiki tak ako sa dnes cítiš??? Krvácaš??? Dúfam, že nie. Vieš čo som rozmýšlala a možno to že si krvácala môže byť že jedno vajíčko sa uvoľnilo a vyplavilo sa von a druhé zostalo. Strasne som zvedavá na pondelok. O koľlkej ides k lekárovi???

Baby skúšku som urobla, huuuurrraaaa. Už mi zostala iba posledná v pondelok a to nemecký jazyk. Bŕŕŕŕŕŕŕ

adrianka127
30. jan 2009

Ahojcek,
jani blahozelam.. poslednu uz dorazis a budes to mat za sebou... 🙂
Baby ak si niektora robite ovu - testy, neviete mi poradit, stale nemam tie 2 ciarocky rovnakej farby...Zda sa mi, ze trochu tmavne, ale neviem, ci to nie je fotomorgana... 🙂 Ked je ovulka, tak musia byt obe uplne rovnakej farby???

jankabo
30. jan 2009

Adi dakujem,
tak v prvom rade je dôležité to, aby tam vôbec boli. Takže ked su tam, tak je to na dobrej ceste. Ano oni postupne tmavnu den po dni, no niekedy stači ze si urobiš ovu test rano a je tam čiarka viditelnejšia a už ked si robiš test na druhý den tak čiarka je slabšia, t.z. ovu prebehla.
Ked sa ti furt ukazuju čiaročky tak maš pred ovu. ZElam ti aby si to vystihla a aby sa to podarilo. Takže od 10-20 DC snažilkuj stále lebo ovu môže byť kedykoľvek.

alicao
30. jan 2009

Ahojte
Janka super🙂, gratulujem.
Adrianka, ten isty problem som mala tento mesiac, ved sa pamatas, pytala som sa vas na to...tiez neboli obe rovnoako silne ako po ine mesiace...mozno ako janka vravi...sexikujte teraz furt a basta🙂

adenka
30. jan 2009

ahojte babulky, janka gratulujem 🙂
tak ja som mala vcera zasa tazky vecer....vygrcala som celkom vsetko co som cez den zjedla, bolel ma cely clovek ☹ ...som zvedava ako bude dnes...dala som si na ranajky len tie coko gulicky s mliekom, a teraz neviem ci som hladna, alebo mi je z toho zasa blbo... 😒

alicao
30. jan 2009

ahoj adka, ty jo ..s tebou to ale riadne hadze...ale uz len 2 tyzdne a malo by sa to ukludnit...zvladnes to🙂

adenka
30. jan 2009

ali no ja fakt dufam...a ked nie tak neviem co budem robit...toto uz je na mooooc ☹ ☹

martinex
30. jan 2009

ahojte kocky.... tak som bola na utz a vsetko je ok 🙂 videla som drobceka,taka seda machula 😀

adrianka127
30. jan 2009

Dakujem Jani, snad mas pravdu...
alicka - viem, ze si mala rovnaky problem sak aj snazilkujeme kazdy den, len uz ma z toho boli...... 😀
adi - to mi je hrozne luto, uz by to snad malo prestat... mozno by som to skusila konzultovat s doktorom (tusim ides v pondelok)... mozno ti na to nieco poradi...
marti - super... tesime sa, mas aj dalsiu fotecku???

martinex
30. jan 2009

adrianka nemam ☹

jankabo
30. jan 2009

Baby dakujem za podporu a za to ze ste na mna mysleli.
Alicka to ze tak vravím, tak to si ma naučila ty - myslím tým pozitívne myslenie. Ja som si povedala, že tento cyklus len merám BT žiadne bližšie sledovanie. Ved raz sa to podariť musí. Nechám to tak. AK to má výjsť tak to výjde. No dúfam, že takýto pohlad budem mat na to do konca cyklu a nie iba teraz na začiatku.

Adenka boze, chuďatko naše tak ty sa teda máš. Už len to vydrž ono sa to onedlho ukľudní.
marti to je super 😎 😎
baby dúfam, že aj my snažilky sa onedlho budeme takto vytešovať ako naše tehulky. 😎 😎

adenka
30. jan 2009

adrianka lekarke som to uz hovorila, dala mi torecan cipky, ale su strasne silne tak radsej si ich nechcem davat az kym to nie je velmi zle...

pralinka25
30. jan 2009

Ahojte 🙂

Jani gratulujem k uspesnej skuske 😵 si super.

adrianka127
30. jan 2009

marti 😒 skoda.... ale hlavne, ze si ho videla ty... 🙂
adi - hm... asi robis dobre, netreba si do tela teraz davat nejaku chemiu...snad sa to aspom trosku zlepsi... Uz ti ani ten zazvorovy caj nepomaha?
pralinka ahoj
jani - ja si tiez hovorim, ze dufam, ze mi optimizmus vydrzi do konca cyklu... 🙂

adenka
30. jan 2009

adrianka no vcera a predvcerom nepomohol, tak dnes som si ho uz nerobila...pojdem asi domov...

kikina666
30. jan 2009

ahojte, nepotesim vas a je to tu, vsetky nedeje ze ked nahodou su uz prec skratka sa to spustilo klasicke moje zlievaky, takze uz je rozhodnute, ani sa mi nechce ist na utz a krv do heliosu v pondelok , ale co uz ked musis tak musis ... dohodneme sa aspon na vypisani dalsej ziadosti niekedy na april

k

alicao
30. jan 2009

Janka, to som rada, ze aspon na niekoho posobim pozivne🙂! Juuuuj skoda, ze sa nepozname osobne..
Adrianka..boli??? 😀 ....namazat🙂!!!! 😀
Kikinka, shit, shit,shit....neviem, co povedat...☹

adrianka127
30. jan 2009

alicka - ty by si mi teda dala.... 😀
kiki - nie je to fer...mrzi ma to... vsetky sme ti drzali palceky... ☹
adi - dobre robis... len chod domov, ked sa takto citis, nemas v robote co hladat... 🙂 (dobry filmik doma a postielka urobi svoje...)

kikina666
30. jan 2009

alicao ... no na to sa uz nic neda povedat, iba to ze ma caka dalsie umele oplodnenie, ked na to nasetrime ... ja vam tak zavidime ze mozete otehotniet normalnle ☹

adenka
30. jan 2009

kiki je mi to fakt strasne luto...budem ti velmi drzatl palce aby sa to do tretice podarilo uz na 100%...

adrianka este musim nieco porobit nech toho nemam v pondelok vela a pojdem...snazim sa pit aspon vodu, aj ked asi mi za chvilu zacne byt zle od hladu...aaach...aspon nech je to drobatko v pondelok v poriadku ked ho uvidim...

alicao
30. jan 2009

kiki, a to ako vies??? mozno sa stretneme v aprili v heliose...

alicao
30. jan 2009

Adrianka, ja??? Ja ti predsa nemozem dat??? 😀 Fuj ale som sprosta 😀 !

jankabo
30. jan 2009

kiki ☹ ☹ ☹ ☹ moc ma to mrzí.

Alicka my sme niekedy chodili na dovolenku do Zázrivej to je blízko Žiliny, tak snáď raz tam pojdeme opäť a určite sa stretneme.
Kiki myslím že takých čo nemôžeme otehotnieť je viac, takže určite v tom nie si sama. Pozri koľko je takých báb.
Ja si zatiaľ takú myšlienku že nebudem môcť mať deti zatiaľ ani nepripúšťam, stále si vravím, že telo sa dáva do poriadku, a že ked príde ten správny čas tak aj ja otehotniem. No v kútiku srdca verím, že to bude tohto roku. 🙂

Pralinka a ty ako???? Ovuluješ ??? Ktorý DC si???
Adrianka vieš ono v podstate by to malo stačiť aj ked sa snažilkujte každý druhý deň.

martinex
30. jan 2009

dievcata ja som spravila vsetky skusky 😀 konecne mam po tom... uz sa naplno mozem tesit na svadbu 🙂

kiki to mi je naozaj velmi luto ☹

adrianka127
30. jan 2009

kiki - este nie je co zavidiet, je mozne, ze ani nam sa to nepodari v blizkej dobe a mozno si aj my preskaceme, to co ty... (Dufam, ze nie...) 😔 Nech je to vsak ako chce... verim, ze na konci kazdeho snazenia (ci uz umeleho, alebo prirodzeneho) dosiahneme vsetky, to, po com tak moc tuzime...

Jani - viem, ze by mozno stacilo, ale tento mesiac, to nechcem prepast... radsej budem trpiet... 😀
Alicka...ty si ozaj trdlo... 🙂 😀

alicao
30. jan 2009

adrianka 😝 , no povedzte moze byt trdlo matkou? 😀