Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
30. jan 2009

ano ano ... ja som tiez trdlo... z trdiel su suepr mamicky... 🙂 😀

pralinka25
30. jan 2009

kiki ☹ 😢 😔 ☹ 😢 😔 ☹ 😢 😔
ani mi nenapada nic co by som mohla napisat len ze mi je to strasne luto.

marti gratulujem k vsetkym skuskam 😵

jani asi neovulujem. Nemam ziadny vytok (co byva pri plodnych dnoch) mam uplne sucho.
Mala som ist 6.3. na endokrinologiu kvoli tym poruchanym hormonom ale oco ich bol ukecat nech ma zoberu skor, takze pojdem 13.2. Som rada, lebo cim skor tym lepsie.
Uz som sa dostala totiz do fazy kedy som sa zmierila s tym ze dokial sa to nezacne liecit tazko budem tehotna.
Preto som sa aj dala na cvicenie a delenu stravu aby som schudla aspon. Ked uz nemozem byt tehotna.

kikina666
30. jan 2009

alicao ako to viem mam take kramy, ze teciem ako z prasata a idu zo mna kusy sliznice ...

adrianka tak nehovor, ty nepotrebujes umele oplodnenie, lebo si otehotnela sama a otehotnies znova tomu verim, lebo nemate problem ...

alicao
30. jan 2009

kika, nie tak som to myslela, ale to, ze ako vies ze mozme vsetky otehotniet prirodzene..pisala si ze nam to zavidis...my predsa nie sme tehotne..a neviem isto ci to pojde prirodzene...

kikina666
30. jan 2009

alicao ... som to myslela na adrianku ze ona otehotnela normalne a ze urcite otehotnie zase, vie ze to u nej ide asi som to napisala blbo som strasne rozrusena

alicao
30. jan 2009

kika v pohode, chapeme ta...

adrianka127
30. jan 2009

kiki ☹ aj ja som smutna, z toho co sa ti stalo.....neprezila som si to, ale viem sa vcitit. Vzdy som smutna ked dostanem kramy a to som si pred tym ani nevytrpela to co ty... 😔

adrianka127
30. jan 2009

Aby som trosku zmenila temu a neboli sme tu vsetky smutne, tak mam dobru spravu: blizi sa obed...

kikina666
30. jan 2009

adrianka no ja nan ani nemam chut, stale ma to taha na lyze, ale muz mi hovori ze mam vydrzat do pondelka tak ja uz fakt neviem ... ist si vypocut ortiel ... ani sa mi tam nechce ist uz revem dva dni cez vikend sa mozno dam trosku dokopy a zase budem revat v pondelok ... naco je to dobre ???

ale poviem vam pozitivnu spravu, vcera som mojho muza ukvakala, ze suhlasil s vybavovanim adopcie, je to na dlhe lakte a na dlhu dobu, dovtedy mozeme skusat kym sa to bude vybavovat

jankabo
30. jan 2009

Pralinka takže rozhodla som sa že od pondelka sa k tebe pridám, takže mi napíš čo papáš, ako civičíš - aj ja potrbujem schudnúť. Ak je toho na viac tak napíš mi to do IP

Alicka s teba bude úžasná mamina 🙂 🙂 🙂

Adrianka dobrú chuť.

kikina666
30. jan 2009

baby vy idete chudnut ja som za posledne 2 tyzdne schudla 4 kila bodaj by to islo takto dalej dole

alicao
30. jan 2009

Janka, dakujem, si zlata 🙂 🙂 🙂 !

kikina666
30. jan 2009

jaj ale som sa najedla a teraz si pisem ulohu z nemciny, kurnik mam z toho riadny gulas ... nemcina je najsprostejsi jazyk ktory mohol kedy kto vymysliet, tie cinske haky baky by sa ucili ovela jednoduchsie

anaja36
30. jan 2009

ahojte tak ta moja priatelka este stale lezi v nemocnici,hcg jej tuplo na 500 ale v maternici nic nevidno este len taku malinku bodku a nevedia s a doktori dohodnut jeden kyretaz druhy ze pockat uz sa modlime vsetci nech to ozaj neni mimomaternicove no na nervy sme pomoooc ☹

kikina666
30. jan 2009

anaja to verim, ja mam za sebou 2 potraty a nie je co zavidiet tej tvojej kamoske, u mna tiez spekulovali medzi laparoskopiu a kyret ale nastastie to skoncilo kyrretom

anaja36
30. jan 2009

ja neviem ja stale verim ze sa tam to babo ukaze a este ze neni nic stratene a stale len pozitivne myslenie tak dufam ze to bude a kiki ty jak si na tom stale vas tu citam si tehotna?

pralinka25
30. jan 2009

janka no cvicim doma na fitlopte a chodim korculovat. Nemam take ucelene cviky ale beriem to tak ze kazdy pohyb dobry pohyb.

A co sa tyka diety tak som nabehla na delenu stravu. Neviem sice ci mi to pomoze ale kazda snaha sa pocita. Zatial sa to da. Este nikdysom nedrzala ziadnu dietu tak zacinam takto. Tato sa mi zda najmenej drasticka.
Dnes mam napriklad zeleninovy den

kikina666
30. jan 2009

anaja nie som , sice idme na kontrolu na utz a krv po IVF do centra ale sanca ze sa tam aspon jedno z dvojiciek udrzalo je minimalna ...

jankabo
30. jan 2009

Pralinka a to mas niekde napísané, že čo papáš ktorý deň???

uankab
30. jan 2009

kika, to mi je naozaj luto... ale chcem ti hlavne este povedat, ze nic nie je stratene... manzelova sesternica s manzelom sa snazili o babo tusim viac ako 6 rokov, postupili vsetko, ani neviem kolko krat boli na IVF... a ked sa zmierili s tym ze babo nebude, zazrakom prirodzene otehotnela a teraz ma dve krasne deticky...

tfuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj !!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kikina666
30. jan 2009

uankab lenze ja sa s tym nikdy nezmierim ze babo nebude, ja milujem strasne deti a oni miluju vsetky deti nasich znamych visia na mne .... a ja sa mam s tym zmierit to nedokazem .... je mi jedno ci svoje alebo adoptovane ale hlavne nech nejake je +

uankab
30. jan 2009

ja som myslela ze zmierili tym sposobom ze nebudu mat vlastne babatko... chapes...

kikina666
30. jan 2009

uankab s tym som davno zmierena ze ked nebudeme mat nase ze isi urcite adoptujem, uz som podnikla aj nejake kroky, ale problem je moj manzel .... raz suhlasi raz j proti, mam dohodnute stretnutie s jednou kamoskou co ma adoptovane dieta a pozna tam tych ludi na tom urade a ma aj kontakty na detske domovy, skratka vsetko, ja som rozhodnuta si zobrat dieta aj z domova ....

skratka ja sa potrebujem o niekoho starat a mat zmysel zivota, moj manzel je podnikatel ma velku firmu, ani ho poriadne nevidim stale je vo firme .. na jednej strane nie je problem s peniazmi ale na druhej co z tych penazi mame ked nemame dieta, na co su mi peniaze ked si nemam co dat do detskej izby, ta izbicka ziva prazdnotou a teraz ideme stavat dom a naco su nam dve detske izby ked do nich nemame co dat ...

pralinka25
30. jan 2009

janka nie nemam. Beriem to tak ze na co mam chut taky den si spravim. Daj si do googlu delena strava a tam je napisane co s cim sa moze a nemoze kombinovat. A dni si mozes urcovat sama podla chuti 😉

jankabo
30. jan 2009

Baby prajem vám krásny výkend a príjemne si oddýchnite 🙂 🙂 🙂

adrianka127
2. feb 2009

Ahojte...
som sa normalne narobila, kym som nasla nasu temu - toto je snad prvy krat co sem nikto nic pocas vikendu nenapisal....Dufam, ze sme vsetky snazilkovali... 🙂 Ako ste sa mali?

kikina666
2. feb 2009

ahojte tak vas nepotesim, nevyslo, doktorovi to bolo strasne luto ze ty nevyslo, lebo bezndaejnym pripadom to vychadza a my co sme rarita v centre ze mame take dobre vysledky a nic , dohodli sme sa ze o mesiac prideme vypisat ziadost na dalsie IVF a to by malo byt april/maj ... takze depkujem a revem ale to prejde ,

aspon si zalyzujem muz mi slubil dovolenku v alpach, tak sa tesim

cukruska1920
2. feb 2009

Ahojte babule..tu to normalne nezilo 😕 no teeeda....

adrianka127
2. feb 2009

Ahojte..
kiki - to mi je velmi luto...musis verit, ze ten treti pokus bude stastny...
cukrus - aj ja som bola v soku. a ako si na tom, ktory DC si?
ja som na tom cudne... posielam graf... ja mu fakt nerozumiem.... 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/23e1bf

pralinka25
2. feb 2009

Dobre ranecko 🙂

Teeeeeeeda toto je naozaj sranda ze sem nikto cez vikend neprispieval. Inokedy mam problem rychlo vsetko spatne precitat a teraz 😀 😀 😀

Ale cim nas tu bude menej tym menej to tu bude asi zit.

Kiki to mi je strasne luto ☹ 😢 😔
Ale ako sa hovori do tretice vsetko dobre tak snad to u teba bude platit 100% po tom vsetkom.