Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
3. feb 2009

kika, vitaminy peceni neublizia.....ale viem ty si brala toho viac...

adrianka127
3. feb 2009

ahoj cukruska... 🙂

lenisko1
3. feb 2009

alicao dik za radu a za povzbudenie 🙂

cukruska1920
3. feb 2009

Ahoj adi... si spominala testovanie? no ja asi nebudem..stale mi graf nechce vyznacit ovu a podla testov uz mala byt 😠

lenisko1
3. feb 2009

alicao myslis ze su lepsie? no lacnejsie su urcite 🙂 ok tak si kupim ten calibrum baby plan

jankabo
3. feb 2009

ano Leni sú aj oveľa lacnejšie, myslím že ked pojdeš do lekárne oni ti poradia.
Cukrus ono ti nemusí vykresliť hned, lebo ked ti teplota stúpa pomaly tak ti ju vykresli neskôr, ak si si 100% istá že ovu bola tak na graf sa vykašli niekedy vykresli ovu neskôr.

cukruska1920
3. feb 2009

jani.. no ved to neviem..vajecniky ma bolia uz 3 dni a vcera brutal..aj ovu testy boli pozitivne...ale dnes mi zas teplota klesla tak som z toho jelen

lenisko1
3. feb 2009

ok tak vyskusam calibrum

inak cukruska to ti verim ja som dodnes nepochopia ten graf ani nie tak graf ale kedy vlastne mas plodný den tak sa ti necudujem ze si z toho jelen 😀

cukruska1920
3. feb 2009

leni... 😀 keby som robot tak sexujeme kazdy den

lenisko1
3. feb 2009

no ved to len to sa ani neda kazdy den my sme najprv tiež s manželom že budeme každy druhy den myslíš že sme to dodržali?? raz sme ostali spat u svokrovcov inokedy prisla navsteva a spali u nas no nedá sa

pralinka25
3. feb 2009

ako vidim meranie BT a ovu testy sa moc nezhoduju.

cukruska1920
3. feb 2009

leni...no ved to..a hlavne sa k tomu netreba nutit lebo to je onicom...to musi prist spontanne aj ked niekedy tomu treba pomoct 😉

lenisko1
3. feb 2009

no ved to uz to vyzeralo ako na stafete ti poviem potom sme to nechali

jankabo
3. feb 2009

ved to ze niekedy sa treba nutiť, ale tak ako píšeš je to potom o ničom.
Ja tento mesiac budem iba merať BT, ovu testy nebudem robiť, nech radšej ani neviem kedy vlastne ovu je. LEbo už ma to sledovanie unavuje. Už to nechávam tak. Nech sa deje čo sa má. Ved sa to kedysi len podarí však???

cukruska1920
3. feb 2009

tak...prave som si dala vypocet plodnych dni na mam baby a tam mi vyslo ze zajtra je ovu a dnes sa mam snazit...ze je vysoka pravdepodobnost otehotnenia.... 😵

lenisko1
3. feb 2009

no to ti verim že ťa to unavuje no ale určite sa nam to všetkým podarí

lenisko1
3. feb 2009

ok baby idem ja na obed lebo som akosi vyhladla tak sa zatial majte poobede som tu opat 🙂 a všetkým dobru chut

cukruska1920
3. feb 2009

ok leni...papa

jankabo
3. feb 2009

cukrus tak ti zelám, aby to bolo vydarené snažilkovanie, nech sa to tu konečne spustí.
Som zvedavá ktorá to tu odštartuje 😎

cukruska1920
3. feb 2009

jani...dakujem..... 😅

adrianka127
3. feb 2009

no cukrus ja som sa tiez divila vcera mojmu grafu ale zistila som, ze som si merala teplotu zle, a ked som tu nepodarenu nameranu teplotu vymazala a zadala tam dnesnu, tak mi to zakreslilo aj ovulku... dnes som 4 DPO... 🙂

cukruska1920
3. feb 2009

adi..akoze zle si merala.... ti hodim moj graf....http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

adrianka127
3. feb 2009

no vcera som si totizto nemerala teplotu v standardnu hodinu o siestej ale o tretej v noci, lebo sa mi hrozne chcelo ist cikat a vedela som, ze to do siestej nevydrzim... tak som zmerala a teplota bola 36,3 - hrozne nizka- ale to bolo tym, ze som ju merala tak v noci... pozri graf... http://www.fertilityfriend.com/home/23e1bf
podla tvojho grafiku to vyzera, ze ovu mohla byt bud ten 15 DC alebo este len pride...kedy ti vysiel pozitivny ovu-test a boli tie // rovnako silne?

cukruska1920
3. feb 2009

adi.... rovnako silne este neboli ...naposledy som si robila v piatok a ten je v albume...ale dnes si kupim

adrianka127
3. feb 2009

no skus si kupit este aspom dva a urob si test dnes a zajtra a uvidis, co sa bude diat...a uvidis aj podla teplot...

pralinka25
3. feb 2009

baby keby ste sa snazili aj obden tak by ste sa mali trafit aj bez ovulky nie?

pralinka25
3. feb 2009

teda nie bez ovulky ale bez sledovania.
Bez ovulky by to neslo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrianka127
3. feb 2009

asi ano... ale istota je istota 😀

kikina666
3. feb 2009

baby vy tu stale ratate a pocitate ovulky a v mjom pripade je to divne kedy ju vobec mam ked mam nepravidelny cyklus, zistovala som veci ohladom adopcie, tak sa asi na to dame po dovolenke to vybavovat, ved ziadost moze byt podana kedykolvek sa da stiahnut

jankabo
3. feb 2009

Adi zatiaľ máš graf super, len tak dalej,
Cukrus podla mna ovu este nebola aspon to tak vyzerá ze ešte nie, uvidíš ako na tom budes s teplotami dalej.