Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
3. feb 2009

dakujem Jani, len aby teploty rastli... az do neba... 🙂 (nechcem byt chora... 😀 )

jankabo
3. feb 2009

Kiki ani ja som nevedela kedy mam ovulku a ani som ju po vysadení HAK vôbec nemala.
ALe odkedy beriem Gynex, tak sa mi aj cyklus pekne upravil aj ovulku mám. Teraz síce bola až ten 19DC ale je dôležité že bola a to bez liekov. Aj menzes prišiel po 14 dňoch od ovu takže som aspoň rada, že sa niečo deje aj bez hormónov. Dúfam však že to už bola posledná.
Adi tttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkktttttttttttttttttooooooooooooo silno ti držím palce, aby ti to vyšlo.
Kiki ano ved žiadosť si môžete dať a možno dovtedy ako sa to teraz bude ťahať aj otehotnieš, ale nepredbehujme radšej nič dopredu.

alicao
3. feb 2009

banenky, ja vas nevladzem ani citat, nieto este pisat....celu noc som mala krce, a aj tu v praci zaspavam...
Pisala som do Heliosu , ci by sa dalo prist na vysetrenie...len tak pre istotu..myslite, ze som blba? Snazime sa len 3 mesiace....ale chcem vediet nacom sme..mam uz skoro 31 a drahy 35 preco cakat rok kym sa das vysetrit nie?

kikina666
3. feb 2009

jankabo presne ... uvidime, zacnem to vybavovat az po dovolenke v aprili ked sa vratime oddychnuti a zacnem sa aj pripravovat na dalsie IVF

adrianka127
3. feb 2009

jani DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM 🙂
Aj ja ti mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc drzim palceky... 🙂
alicka - podla mna je to skoro... 3 mesiace snazilkovania je kratka doba....podla mna si ty aj muzicek prezijete zbytocny stres tymi vysetreniami....vydrzkaj este aspom pol roka...
kiki - no adopcia je velke rozhodnutie... treba si to premysliet... hlavne sa na tom musite zhodnut aj s manzelickom, aby ste boli stastni... 🙂

alicao
3. feb 2009

adrianka, keb by som cakala este pol roka a nevyslo by to, zacalo by sa to riesit..to by trvalo mozno dalsi pol rok. to by som mala uz 32 rokov....a babo by sa mozno narodilo az keby som mala 33....nejdem riskovat.
Za vysetrenie nic nedam...a drahy sa na vysetrenie tesi 😀 😀

alicao
3. feb 2009

ved to je vysetrenie ak kazde ine si myslim, ked bude vsetko ok, tak budem kludna...a ak nie nieco s tym urobime..

kikina666
3. feb 2009

my sme rozhodnuti obidvaja, vzhladom na nas vek skusat mozeme ale vybavuje sa to skoro polroka a 2 roky sa caka na dieta a dovteyd mozeme veselo skusat do zblbnutia

jankabo
3. feb 2009

Alicka vzhľadom na vek by som počkala aspoň ešte 1-2 mesiace, a vtedy by som zašla.
Baby u mna uz v marci bude rok čo snažilkujeme. Takže teraz je to už 11 mesiac, ale ja stále verím, že som zdravá a že onedlho otehotniem.

kikina666
3. feb 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš baby podrzte sa ten moj sibnuty chlap vymyslel bodovaci system ... za kazdy pokus dostanem cerveny bod a za kazde odmietnutie cierny bod ... a potom bude z toho vyvodzovat dosledky, no uznajte ma on vsetkych pokope ???

a sa pochvalim uz mam 1 cierny bod , rano som ho odmietla , isla som spat o 01.00 a on ma zobudil o 6.00 ze ideme pracovat na babetku ...

alicao
3. feb 2009

janka presne tak ako vravis...ja som tam napisala, ze ci by sa dalo a kedy. To iste som povedala mojej kolegyni, ak mozme prist tak by sme sa objednali napr. na maj
Dik🙂

alicao
3. feb 2009

janka, ty si mladucka🙂, ja si myslim, ze babo caka kym si mamina dokonci skolu🙂 😀

alicao
3. feb 2009

kika 😀 😀 😀 😀

jankabo
3. feb 2009

no mladučka, ako mladučka, Alicka ja iba tak vyzerám 😀 😀 😀

alicao
3. feb 2009

janka, ved do tridsiatky mas este par rokov nie? ak sa dobre pamatam

kikina666
3. feb 2009

alica sa ti smeje, al eoon to myslel smrtelne vazne

alicao
3. feb 2009

kika no ved ?? a celkom spravne 😀 😀 tak ziadny cierne body pani, lebo budu sa vyvodzovat dosledky 😀 😀, by ma zaujimalo ako... 😀

kikina666
3. feb 2009

no tak to aj mna ....

pralinka25
3. feb 2009

kiki 😀 😀 😀
no este si to mozes napravit vecer kiki

aj mna by tie dosledky zaujimali 😀

jankabo
3. feb 2009

kiki no znie to zaujímave
😀 😀 😀 😀
Alicka to áno, dobre si pamätáš 😉 😉

Ale už by som strašne chcela, ale nie nesmiem tak myslieť. Musím si hovoriť že určite sa to niekedy podarí. A tohoto roku to určite výjde - si fandím čo 😎 😎

alicao
3. feb 2009

no vidis janka....takze ty len cervenobodikuj a pride to 😀 , to nie ako ja stara raketa 😀 , ale uvidime, teraz so mna hovoria ibubrofeny 😀

pralinka25
3. feb 2009

jani kolko mate rokov?

alicao
3. feb 2009

pralinka nemusis jej vykat 😀 😀 😀
v

kikina666
3. feb 2009

ked zistim dam vediet ... no snad mam nejaky opravny termin ...

a ozaj ta pracka je stale rozobrata a roztahana po celom byte ... jeho jesitnost mu nedovoli zavolat opravara ... som zvedava co z toho vznikne ked to posklada a kolko suciastok mu zostane a ci to nevybuchne ked to pusti

pralinka25
3. feb 2009

no chcela som vediet aj manzelov vek 😉

kikina666
3. feb 2009

fyzicky 41 ale psychicky niekedy 4.5 tymi jeho dementnym napadmi

minule mi zobral satku na brusne tance vyzliekol sa a tancoval v nej v kuchyni, som si az do nohaviciek cvrkla a potom ma zahlobil, ze nerozumiem umeniu ...

alicao
3. feb 2009

pralinka, viem, ze si to tak myslela, srandovala som 🙂

alicao
3. feb 2009

kika, ja sa s teba pocuram 😀 😀 😀

alicao
3. feb 2009

to je dobre ze aj vy ste saleni 😀

kikina666
3. feb 2009

alicao nie zo mna ... ale z neho boze nikedy zalamujem rukami kde bol ked pan boh rozum rozdaval, a vies co mi na to zahlasil, ze si trhal obocie .... 😠 no a skus mu na to nieco povedat ..