Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
16. feb 2009

jani super. Hlavne si odpocin.

Susan ja neviem. Podla mna to az take tragicke nebude. Co sa ovulky tyka baby si tu meraju a aj testuju a stava sa ze kazde ukaze ovulku inac a nevies kde je pravda.

Treba skusat a snazit sa. Pripadne zajst na spermiogram a uvidite.

kikina666
16. feb 2009

jani a co ides robit ???

jankabo
16. feb 2009

nič nejdem robiť, budem doma - potrebujem vypnúť, lebo už sa to tu nedá vydržať. Budem relaxovať a dúfam, že teplota u mna bude stúpať, ale budem tu pri vás každý den, mna sa nezbavíte.
Susan ty si meráš BT???

kikina666
16. feb 2009

jankabo no tak to drzim palce, relax, objednaj sa na masaz, kozmetiku a nech ta drahy hycka a potom sexujte o zivot a bude mimco

jankabo
16. feb 2009

rozkaz Kiki ako povieš, ale troška vas tu budem stále otravovať.
Cukruska budeme teraz obidve doma vsak????
Baby mám také čudné pocity v podbrušku no neviem. 😕 😕

pralinka25
16. feb 2009

kiki a ako vyzera tvoj bodovy stav?

alicao
16. feb 2009

jaj kocky ja mam dnes toho vela, po chorobe ma tu cakalo pol tisic mailov...tak sa nehnevajte, ze Vas zanedbavam..
janka, super, vypni..nerob vooooooooobec nic...🙂 len prispievaj sem🙂

kikina666
16. feb 2009

jankabo no to mozes medzi masazami

pralinkano zatial dobre, sice za vcera ma moj manzel cierny bod, lebo si dal do nosa a s pripitym chlapm som odmietla ... ale dnes mi to vraj vynahradi ... tak som zvedava

pralinka25
16. feb 2009

chichi 😀
Tak aj on ma cierny bod.

kikina666
16. feb 2009

hej on za to moze, on s kamartom stiahol 4 flase vina

pralinka25
16. feb 2009

no sikovny teda.

Ale zas mozno to je pre neho tiez reset. Ked to nerobi casto tak sa to da prezit. Ale ani ja by som nesnazilkovala keby bol v takom stave 😝

jankabo
16. feb 2009

baby predstavte si ako ma teraz šéf nastval,
máme tu nového pracovníka on je rakúšak a jeho manželka je slovenka, bude robíť nejako vysokopostaveného manažéra a ona mu tlmočí a práve mi šéf oznámil, že ich dieťa také 4-ročné príde sem, lebo ho nemajú kam dať a ja s ním tu musím byť do večera do 20.00 hod.
Výborne, mna v tej firme naozaj už trafi a sa tu psychicky zrútim ☹ ☹

kikina666
16. feb 2009

pralinka no to hej ....no ved presne ... neni nic horsie ako snazilkovat s ozratym chlapom a pocuvat jeho reci ... radsej som isla spat do spalne a kym sa tam domotal tak sa zvalil ako drevo a zaspal chvalabohu

jankabo
16. feb 2009

halo baby potrebujem pomôcť

jerryjanka
autor
16. feb 2009

janka nemaš to v popise prace chod domov a hotovo

pralinka25
16. feb 2009

jeeeeej jerry ahooooooooooj. Ako sa mas??????

Jani a to decko aspon rozprava po slovensky????? A preco si vybrali prave teba. Povedz ze uz nieco mas a musis ist domov.

jankabo
16. feb 2009

jej, jerry ahoj,
no hej, uz som vravela šéfovi, že to nemyslí vážne že ja mám svoje povinnosti, on mi vravel, že bohužiaľ musíte tu byť a hotovo do večera.
Už sa z tej prace Jerry zbláznim v jednom kuse tu iba revem a viacej nič.

pralinka25
16. feb 2009

jani a co robis???

kikina666
16. feb 2009

jankabo a s cim potrebujes pomoct ??

jankabo
16. feb 2009

Kiki už som vyššie písala aký mám problém v práci,
Prali robím asistentku generálneho riaditeľa

jerryjanka
autor
16. feb 2009

jani možno aj tam je problem s otehu... neustaly stres
ja by som tam nezostala :(

pralinka25
16. feb 2009

veru jani aj to moze byt problem. Boze to je chmulo ten tvoj sef. To ze si asistentka neznamena ze si holka pro vsechno. 😠

jankabo
16. feb 2009

Prali ale ved ja som už povedala, že nech sa nehnevá ale že ja už niečo poobede mám, on povedal že bohužiaľ musíte si to inak zariadiť, tak som mu vravela či môžem aspoň o 17.00 hod odísť a on že nie, musíte tu zostať minimálne do 20.00 hod.
Tak som mu povedla: no výborne, povedal mi iba _ bohužiaľ, prepáčte za výraz ale je to k...t na n,
ano aj ja si myslím že tento stres mi ani troška neprospieva. Boze baby zase už plačem, ale čo už. ☹ ☹ ☹ ☹

kikina666
16. feb 2009

jankabo no to by som teda nechcela robit, prali ma uplnu pravdu

jankabo
16. feb 2009

vieš ako sa cítim??? Boze človek tu ani nemôže ísť domov, ja neviem ako tu vydržím. Psychicky som na tom takto, že v jednom kuse revem aj doma ked nemám príčinu.

kikina666
16. feb 2009

jankabo ... tak to sme dve , ja detto ... stale revem za babetkom, teda babetkami ,,, mojimi anjelikmi ... a prd mi to pomaha akurat mi to nahlodava psychiku

pralinka25
16. feb 2009

jani a nemozes ist na PN?

jankabo
16. feb 2009

no ved,
a ešte mi táto práca vôbec nepridáva na mojej psychike. Bože.
Keby sa mi podarilo otehotnieť tak to by bolo pre mna super, vieš odišla by som z toho blázinca, lebo ako vidíš takto sa fungovať nedá.
Nemôžem, v januári som bola chorá a mala so PN 8 Dní.

kikina666
16. feb 2009

jankabo no to nie je bohvieco ...

jankabo
16. feb 2009

ved práve, tehotensto je mojím jediným vykúpením ale akosi sa ani toho nemôžem dočkať 😠 ☹