Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

martinex
16. jan 2009

dobre ranko dievcata...

jani neboj,opravak spravis 🙂
adrianka to ma mrzi,ale buduci mesiac sa urcite zadari 🙂
alicka zajtra si to uzi a potom nam posli fotos 😀

ja mam o chvilku poradu,tak potom sa ozvem 😀

adrianka127
16. jan 2009

jani - to ma mrzi... to musi byt ale krava. A kedy mas opravak...?
Jani - nejak citim, ze to tento mesiac nevyslo. Takze v ten pokles pri usadzovani babatka moc neverim. Ale nevadi, aj tak sme sa tento mesiac nemali snazit. Asi to tak ma byt. Ale od dalsieho cyklu idem tvrdo na to...Gynex maca - vsecko... 😀 Dufam, ze tebe to vyde... Pri testovani na teba budem moct mysliet. Takze tehu vyrusiky teraz prosim sustredit na cukrusku, janku a kiki... 🙂

martinex
16. jan 2009

tfuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuj

chytajte 😀

pralinka25
16. jan 2009

ja chytaaaaaaaam 😵

Ahojte fesandy.

Jani to ste mali teda ale kravu na tej skuske 😠 Co si o sebe mysli. Ale neboj nabuduce spravis!!!!

Kikiiiiiiii halooooooooooo ako sa maju planetky?????? Uz som nedockava.

pralinka25
16. jan 2009

adrianka nadej zomiera posledna tak nehadz flintu do zita. Ale ked aj nevyslo tento mesiac tak vyjde na druhy.

Ja som bola vcera u bylinkarky. V nasom okoli je velmi znama a mnohym ludom pomohla zo zdravotnych problemov (aj mne v minulosti). Tak mi dala 5 cajikov na moje problemy. Dala mi nieco na upravu cyklu, na podporu ovu, na vyrovnanie hormonalnych hladin, na vyzivenie maternice a ten posledny si nepamatam. Kazdy den si mam dat iny. Tak som vcera zacala.
Je to na 35 dni tak dufam ze zaberie a na buduci mesiac alebo ten dalsi uz budem tehu 😵

kikina666
16. jan 2009

ahojte ... planetky bojuju 5 jednotiek a 2 dvojky, dalsia kontrola v nedelu a povedia mi kedy vlozit , tak pekne im drzkajte palce dalej

chorale
16. jan 2009

pralinka ak to nie je tajne co ti dala na vyživenie maternice

pralinka25
16. jan 2009

kikiiiiiiiii to je super 😵 😵 tesim sa a drzim im palceky. Mas peknych bojovnikov.

Chorale nie je to tajne ale ja neviem. Oni su len v takom sacku papierovom a nie je to tam napisane. To je nejaka zmes bylin

chorale
16. jan 2009

aha lebo ja som čítala v takej mudrej knižke o bylinkách že treba piť alchemilku. vypila som jej na tisícky litrov a nepomohlo. stalo sa čo sa stalo. tak asi musím viac piť

kikina666
16. jan 2009

pralinka dik za drzanie palcov planetkam, snad to uz teraz nevzdaju

pralinka25
16. jan 2009

nevzdaju. maju maminu bojovnicku tak budu aj oni bojovat. Vidis a uz maju prvu vlastnost po mamine 😉

Ja tiez pijem alchemilku, gynex, jem kyselinu listovu, babyplan a teraz este tie caje.
6.3. idem na endokrinologiu tak som zvedava co mi povedia. To uz budem mat 4 mesiace stare vysledky. Dufam ze sa mi to tymito cajikmi trosku upravi

kikina666
16. jan 2009

baby kuknite moj albumik ... pridala som tam fotku ako vyzeraju planetky dnes 😵

martinex
16. jan 2009

kiki peknych mas drobcov 🙂

kikina666
16. jan 2009

no zatial su moje planetky este len malilinke a maju 8 buniek ... tak drzte palce aby sa pekne delili

jankabo
16. jan 2009

Kiki aké sú krásne, takže este nevieš kedy ti ich vložia???
Neboj, všetko to tento krát dopadne ako má a zanedlho budeš naša tehulka bojovníčka.

Cukrus tak ako sa máš, ukáž nam graf ako si na tom. Nezabudaj že v nedelu by si mohla testovať. Aj mne drže palce aby ked to nevyšlo s tou skúškou tak nech sa vydarila aspoň ovulácia tak ako má. Adrianka kedy ti chodí mrcha - načas???

Marti dakujem za vírusiky, veľmi ich teraz potrebujem.

kikina666
16. jan 2009

jankabo ahoj, este stale neviem .. v nedelu mam volat o 7.30 ako sa im dari a vlozenie bude mozno v nedelu alebo v pondelok, podla toho ako sa budu vyvijat ... ale chcela by som mat pri vlozeni doktorku gatovu 😵

jankabo
16. jan 2009

JEJ, tak to sa ti už kráti - už onedlho budeš mať drobca pri sebe a budete spolu. 🙂

kikina666
16. jan 2009

chcela by som dat dvoch vlozit, tak snad zabojuju planetky moje 😵 😵 😵 a usalasia sa u maminky 😵 😵 😵

adrianka127
16. jan 2009

ach kiki - vies si predstavit, ze uz o chvilku je z teba tehulka...je to skvele - musis nam to tu pekne nastartovat... 🙂
jani - ja som cyklus pravidelny nemala, ale teraz po tom duphastone uvidim...

kikina666
16. jan 2009

adrianka dik za drzanie palcov a povzbudenie, ale zatial pekne pomalicky, nechcem predbiehat udalosti ... takze teraz pekne drzkajte palce mojim planetkam nech s aim pekne dari 😵 😵 😵 😵

adrianka127
16. jan 2009

drzim drzim ... nebojkaj...sa im aj stikutkat bude... 😀

katka444
16. jan 2009

kiki drzim palce a mam otazocku. co to znamena jednotkove a dvojkove embrijka?

kikina666
16. jan 2009

embryja podla toho ako sa vyvijaju oznacuju znamkami ako v skole 1 je najlepsie a 3 najhorsie , 1 ma najvacsiu sancu sa uhniezdit, ale aj 3 sa uhniezduju

cukruska1920
16. jan 2009

Ahojte 😀

jankabo
16. jan 2009

ahoj, nechala som ti vyššie odkaz
🙂

kikina666
16. jan 2009

uz somt u z obeda fucim ako lokomotiva

adrianka127
16. jan 2009

No ahoj cukruska, tak ako? ako grafik? hod ho sem, lebo umrieme od zvedavosti... 🙂

kikina666
16. jan 2009

cukrus presne sup sem s grafom

jankabo
16. jan 2009

Cukruska, no kde je ten graf????? Ved sa uz nemôžeme dočkať 😎 😎

kikina666
16. jan 2009

baby ja som sa tak prezrala na tom obede ze fucim ako lokomotiva ☹ ani bublinkova voda nepomaha 😠