Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
6. mar 2009

ahojte aj ja som tu.
Adi uz si vymyslela co urobis ked pride mamina?

alicao
6. mar 2009

Ahojte kocky.

Pocujte, ked si zapisujete teploty, potom tu strednu os a ovulku vyznaci graf sam?? som amater 😅

cukruska1920
6. mar 2009

ali..... kde merias?

alicao
6. mar 2009

Cukrus Fertility friend

alicao
6. mar 2009

Meriem prvy krat v zivote, neviem dokedy vydrzim. Zapisujem len 4 den...spaja to bodky same, len tie osi neviem, ci to sa vyznaci neskor, ci ako...

cukruska1920
6. mar 2009

jaj...tak to ti neporadim...ja som merala vo wunschi a ten vyznacil sam....ale urcite aj fertility vyznaci sam..skusa sa opytat v grafoch

pralinka25
6. mar 2009

alic aj ja meriam prvy krat v zivote. a este len 2 den 😅
tiez som zatial na fertility ale skusim sa prihlasit aj do toho druheho.
Alicka mylim ze ti to vyznaci sam. Co som citala tak som to tak pochopila. On to vyhodnocuje kazdy den. Ale ai 4 dni su este malo.

adrianka127
6. mar 2009

prali, este som nic nevymyslela...v najhorsom ju pozvem na obed.... 😉
baby meranie na FF je jednoduche. Kazdy den rano kliknete na Enter data a vlozite udaje. Ovulku vam to vyznaci samo asi na 3-4 den po nej... 🙂

pralinka25
6. mar 2009

tak ale 3 - 4 den po ovulke uz to je aj nanic - keby som sa chcela snazilkovat. Nie? Ci ako viete ze ovulka bude????

alicao
6. mar 2009

adrianka, viem ako sa tom tam vklada🙂, len som nevekala ci tu stredovu a ovulacnu ciaru vklada sam...a kedy to vlastne oznaci...viem ze tu ovulacnu az po ovulke, ale tu hlavnu primaku chnapes? 😀 ale ked sam tak sam pockam🙂
Prali,tak ideme nato spolu🙂 ...ja zacinam nam velmi vysokych teplotach neviem preco...od zaciatku MS mam 37 tri dni za sebou. dnes o pol stupna menej...ked som pozerala ine baby tak vacsinou mali okolo 36.5 a tak...zeby som bola HOT🙂!?

adrianka127
6. mar 2009

tu priamku ti tam da tiez az po ovulke, lebo az vtedy vydno ktore teploty su u teba predovulacne a ktore po...Ovulaciu spoznas tak, ze pred nou je teplota najnizsia a potom zrazu stupne

alicao
6. mar 2009

adrianka...ach taaaaaaaaaaaaaak....ok...to o ovulke som vedela...ale diiiiiiiiik🙂 🙂 🤐 🤐 so fakt zvedava, ci zajtra vstanem 5.20? hehe

kikina666
6. mar 2009

ahojte baby ... dakujem vam vsetkym za podporu, velmi ste mi pomohli, sama by som to nezvladla ....ako sa citim no dost blbo, boli ma hlava, boli ma ucho a potrebujem surne dostat mrchu .... neviete ako na to ????

sme sa s dr. dohodli na tom stimulovanom cykle ... to sa uziva 3-7.den cyklu clostilbegyt od 10.dna sa 4 dni chodi na utz a pozoruje ako rastie folikul a ked je dost velky tak sa pichne pregnyl na dozretie vajicka a potom sa uziva utrogestan na udrzanie tehotenstva ... a 28.3. ideme na tu dovolenku, tak potrebujem aby sme tie sona stihli dovtedy aj s tym pregnylom ... tak mi poslite mrchu lebo sa zblaznim ked sa aj toto bude tahat

pralinka25
6. mar 2009

aha. tak ked zacne trosku klesat znamenat to moze ze sa blizi ovulka. Hm

Ja som si cez ms nemerala. Zacala som az ked mi skoncila.
Vcera som mala 36,75 a dnes 36,6

Alicka mozno ked je MS tak sme horucejsie 😀

kikina666
6. mar 2009

boze baby poslite to ku mne ... potrebujem to dostat

adrianka127
6. mar 2009

kiki, ja ked chcem dostat kramy, tak si dam s drahym cervene vino a horuci kupel so solou...

kikina666
6. mar 2009

no ja na alkohol nemam ani pomyslenie somo sa vcera dorazila, keby ste vedeli ako mi je dnes zle

adrianka127
6. mar 2009

uplne ta chapem...Ale ked ti je zle, tak aspom nemyslis na vcerajsok...

pralinka25
6. mar 2009

ahoj kiki.

alicao
6. mar 2009

kika kedy by si zacala so stimulkov po lyzovacke? ci az po dalsej ms?

kikina666
6. mar 2009

alicao ... so stimulkou este neviem, muz dnes isiel do martina zaniest tu ziadost ale dohodli sme sa na tych stimulovanych cykloch liekmi, prvy cyklus by som mala zacat hned po kramoch ... najlepsie cim skor, ideme na tu dovolenku 28.3. a dovtedy to potrebujem stihnut a cele to trva 15-16 dni a to potrebujem stihnut do tej dovolenky potom uz len utrogestan a ten si mozem vkladat aj na dovolenke

baby drzte mi strasne palce .... aby ta mrcha uz prisla, dakujem

adrianka127
6. mar 2009

kiki - nechcem Ti brat nadej, ale to by mrcha musela dojst do 2-3 dni,aby ste to stihli... Kazdopadne drzim moc pesticky, ale ked to nahodou nestihnes nestresuj sa. Na lyzovacke aspom naberes silu do dalslieho boja...

pralinka25
6. mar 2009

ach boze uz by sme odtialto fakt mali co najskor vsetky vypadnut.
Nejako sme sa tu zamotali.

Kíki drzim palce

kikina666
6. mar 2009

adrianka nie do 2-3 dni ... 27-16 je 11, cize ak dostanem do 11 tak to stihame

adrianka127
6. mar 2009

aha... ja som myslela, ze musia kramy aj skoncit do 11. Tak potom to stihate nic sa neboj. Hlavne klud a skus ten horuci kupel s nejakou vonnou solou a zajtra aj cervene vinko... a pridu, uvidis... 🙂

kikina666
6. mar 2009

nie od zaciatku sa rata , od zaciatku kramov 3.den cyklu sa zacina , takze to je este cas, ale cim skor to zacne tym lepsie

adrianka na alkohol nemam ani pomyslenie po toom vcerajsku ... fuj brrrrrrrrr

no muz uz bol v martine, odniesol tu ziadost a ze mam zvyseny muzsky hormon, ale ze to nie je problem

adrianka127
6. mar 2009

chapem, ze nemas na alkohol ani pomyslenie, ale vies ako sa hovori: klin sa klinom vyraza... 😀
a koli tomu hormonu sa vam nedarilo doteraz?

kikina666
6. mar 2009

vraj ten hormon nie je dolezity ze sposobuje len nadmerne ochlpenie, ale ja nemam pocit ze by som mala tento problem

alicao
6. mar 2009

kika bacha, lebo bude s teba kiko 😀

pralinka25
6. mar 2009

kiki a vajecniky mas v poriadku?