Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
10. mar 2009

alic - aka odborna diagnoza... tak to musi byt pravda... 🙂

alicao
10. mar 2009

adri, nie byva v zahranici, ale povedale muuuuuuudru vetu, ktoru hovoria vsetky tehulky: NEBOJ SA NEMYSLI NATO A PRIDE TO SAMO!!!!
Nezastrelila by si ju? 🙂 😝

kikina666
10. mar 2009

baby drzte palce nech sa to spusti poriadne ... volala som do heliosu ... tak ked sa to spusti poriadne tak 3.-7. den nabieham na clostilbegyt a cca okolo 22.3. idem na sono a tak nam to vychadza ze to stihame pred dovolenkou .... drzkajte palce .. len uz aby sa to sapustilo normalne

alicao
10. mar 2009

adri, inak k tomu ze sem chodime pomenej:
nie kvantita ale kvalita sa rata, ta ne? 😀

adrianka127
10. mar 2009

alic - tu vetu zacinam nenavidiet... 😀 Vies co, dufam, ze aj ja raz budem tehulka a aj ja ju budem pouzivat, aby som ludi nasrala... 😀 😝

alicao
10. mar 2009

adri , len skusis!!!!! pockaj, poslem na teba jankyno sefa potom!!!! 😀 😀 😀

kikina666
10. mar 2009

alicka ahoj ... neodpadol tvoj muzicek pri darovani tej krvi ? kolega mu strasne moc dakuje

adrianka127
10. mar 2009

alic... 🙂 😀 😝 Neboj, budeme ju pouzivat spolu... 🙂

kikina666
10. mar 2009

co to tu rozoberate za kvalitu ???

alicao
10. mar 2009

kika neodpadol, aj v praci sa pytal, ci by nesiel niekto, neviem ako to dopadlo....
inak moj graf dostava smrnc 😀 😀 😀
adri bodaj by 🙂

alicao
10. mar 2009

kika , kvalitu prispevkov🙂
tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/260601

alicao
10. mar 2009

ludkovia, ako to je z grafom ked ste chora a mate horucku? potom asi nedokaze ukazat ovulku ...ci???

adrianka127
10. mar 2009

alicka - podla grafu je to riadne tehulkovanie, povedala by som ze su to minimalne dvojicky bacilikovia... 😀

kikina666
10. mar 2009

alica ty kokos .................. to co tam mas ??? nie je to nejako vela 😀

pralinka25
10. mar 2009

alic co mas chripku? Uz sa ti ani neoplati merat teplotu 🙄

V nedelu moj svokor prelial pohar a bola u nich na navsteve suseda a hovori ze budu krstiny na moju adresu.
Kedze sa nam nedari tak som jej povedala ze mame este cas a svokor ze "ja ti dam cas" evidentne chce byt dedo ale co mu budem vykladat ze to nejde?
Ach boze ked s tym zacnu to bude uplna katastrofa. Zatial sa vyhovaram na hypoteku a tak. Nechcem ludom vesat na nos ze som neschopna 😖
Ide mi to tiez na nervy

alicao
10. mar 2009

adriiii 😀 😀 😀 a nie nahodou trojiiiiiicky??? 😀 😀 😀 je to zapalene hrdlo, takze na udrzanie tehotenstva pouzivam bioparox 😀 😀 😀

pralinka25
10. mar 2009

adi dvojicky bacilikovia 😀 😀 😀 😀

adrianka127
10. mar 2009

prali - take reci o tvojej neschopnosti nechcem pocut... 😠 Si mlada pekna baba, a dieta pride. Mozno trosku neskor ako si mili svokrovci planuju, ale to je ich problem. Vsetky raz budeme tehulky a stastne maminy a hotovo... 🙂
alicka - tento mesiac by som skor skusila ovu-testiky. Teplota asi nebude moc spolahliva...

alicao
10. mar 2009

sa tu navas rehocem, ved aky pan taky graf nie??? 😀
kika, ty tululum, co by si bola neschopnaaaaaaaaaaaa!!!, len chces az moc....necitala si hore mudru vetu tehuliek??

alicao
10. mar 2009

prali, to malo byt pre teba nie pre kiku...to TULULUM!!!!

kikina666
10. mar 2009

alicao .. 😀 😀 no nevyzeras byt chora 😀
tu poslednu vetu si asi moja nepisala mne .... 😀 ale ten tululum sa mi paci 😀

alicao
10. mar 2009

Ok teda, tento mesiac nema vyznam merat....aspon sa vyspim🙂
a......miniem 5 euro na ovu testy

alicao
10. mar 2009

kika, no hej malo to byt pre pralinku🙂
nie som az taka chora, len ma straaaaaasne boli hrdlo a troska cely clovek, a mam trosku horucku a potim sa, ale cim vacsia horucka tym viac mi harasi, takze...nejdem si dat ani paralen, nech vas potesim trosku 😀 😝

kikina666
10. mar 2009

alicao dobry napad 😀

adrianka127
10. mar 2009

alic - som rada ze to minanie euriek beres tak pozitivne... 🙂

alicao
10. mar 2009

babky, som doma az kym nepojdeme do heliosu, dobre nie? len co budem robit ty kokso...

kikina666
10. mar 2009

alicao ... vyloz si nohy a konikuj

alicao
10. mar 2009

adri, ved minat je kraaaaaasa nie? Ked je co...ale to nase este nesplodene miminko stalo uz tolko ako moje dva predne keramicke zuby... 😠

adrianka127
10. mar 2009

baby, utekam na anglinu. Tak sa majte kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne. 🙂

alicao
10. mar 2009

kika, zas precitam vsetko o vsetkom, a budem mat vsetky priznaky vsetkeho 😀