Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
25. mar 2009

JUj Alicka tak to som rada, že je zatiaľ všetko v poriadku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Alicka sa skrýva, lebo je ešte maličká vieš???? Ty už síce o nej vieš, ale oficiálne to bude až toho 1.4. 😵

alicao
25. mar 2009

janka 🙂 🙂 🙂

kikina666
25. mar 2009

alicao tak tu vetu nepoznam ... ale dobre si to vystihlam,
alic gratulujem k peknej sliznici a kedy ides na dalsiu kontrolu ???

jankabo ... teraz mame 2 foliky deniska a denisku, v pondelok mali 14mm uvidime kolko budu mat zajtra a potom mi pichnu podla velkosti na utz zajtra injekciu a naplanuju nam pohlavny styk oresne na hodinu a potom budeme sexovat a potom pridu 2 tyzdne dlheho cakania ... tyzden ujde na dovolenke ale ten dalsi tyzden bude tazky

jankabo
25. mar 2009

Tak to je super,
tak sa priprav na poriadne snažilkovanie 🙂 🙂 🙂 🙂
Neboj, ubehne to ako voda uvidíš. Aj my s Alickou teraz čakáme a pozri už sme 7DPO onedlho testujeme test, taký špeciálny na ktorom budu // krásne dialnice

alicao
25. mar 2009

kika, no my s Jankou tie muky prezivame teraz....a to ani nie sme na dovolenke, vies si predstavit ako pomali to ide???
inak chcete pocut, co moj drahy zase zahlasil v heliose?
vies kika, kde su tie nastenky s babatkami, su zlatunke..no a moj drahy povedal : Hm, mali by vedla urobit dalsiu nastenku a tie iste deti odfotit po 18 rokoch aj s komentaromi, ze je zvedavi, kolko z nich bude vo vazeni, kolko na drogach , a ze ci by boli pod tymi fotkami tiez dakovne listy 😀 😀 ....
v podstate ma pravdu...nasmiala som sa🙂)))

alicao
25. mar 2009

boze, pisem ako madar 😀 sorry, rozmyslam rychlejsie nez funguju prsty...nestihaju🙂

kikina666
25. mar 2009

jankabo no som zvedava na tie vase dialnice // to uz aby ste zacali zhanat dialnicnu znamku 😀

alicao a to zahlasil doktorovi ? no vtipalek ten tvoj muz

alicao
25. mar 2009

kika nie, to ked sme cakali na chodbe...len medzi nami dvoma🙂

kikina666
25. mar 2009

no este ze tak ... lebo by sa asi na neho doktor pozrela tym jeho zlatym usmevom

sa mi dnes rano o krajkovicovi snivalo .... zajtra sa na neho uz tesim

jankabo
25. mar 2009

To kde su dnes všetky baby????

adrianka127
25. mar 2009

Ahojte babulky. Zas mam toho v robote neurekom a dnes sa mi vrcholovo nechce... Ale hovorim si, ze uz len 2 dni a budem (mozno) vidiet svojho mimiska.... 🙂
Baby uz aby bolo 1.4. nech uz testujete, som hrozne zvedava, ktora sa ku mne pridate... 🙂 😉

adrianka127
25. mar 2009

Inak uz som vam dlho neposlala davku virusu.. Teraz ju potrebujete vsetky. Takze:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ TEHUUUUUUUUUUUUUUUUUUU VIIIIIIIIIIIIIiRUS 😉

jankabo
25. mar 2009

Ahoj ADI,
dddddddaaaaaaakkkkkkuuuuuuuujjjjjjjjeeeeeemmmmmmmeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
AJ ja sa už nemôžem dočkať 🙂

kikina666
25. mar 2009

jankabo tu som

adrianka dakujem chytam pre nase denisiatka aby bolo co najviac

adrianka127
25. mar 2009

jani a alic a mate uz aj nejake priznaky...? 🙂
kiki - inak citala som si to s tvojou kamaratkou - naozaj si z toho nic nerob. Mozno aj ona mala blby den a len si na tebe ulavila... Kasli na to... ty sa teraz sustred na svoje dozrievanie... 🙂

jankabo
25. mar 2009

Kiki nie aby bolo ale aj bude. Uvidíš že to výjde.
Kiki skúšala si si nahmatať ten krčok????

alicao
25. mar 2009

ahoj adrianka, priznaky su ako kazdy mesiac, nic zvlastne....bola som v heliose, mozes si precitat v mojom dnesnom prvom prispevku🙂

adrianka127
25. mar 2009

alicka uz som citala...som rada, ze to zatial vyzera dobre... 🙂

jankabo
25. mar 2009

Adi v podstate nič,
akurát ma pre pár dňami pichalo v podbrušku a trašne sa mi narobilo kopec vyrážok, ale to mám niekedy aj pred mrchou tak neviem.

kikina666
25. mar 2009

jankabo neskusala ked som sa sprchovala tak som najskor chcela ale potom som si povedala je to zbytocne ved idem zajtra na utz

alicao
25. mar 2009

a tu je moj zaseknuty graf🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/260601

adrianka127
25. mar 2009

no alicka - neni o com... je to jasne... 🙂

kikina666
25. mar 2009

alic ty co sa ucis kreslit rovnobezky alebo co ... ten tvoj graf tento mesiac to je ina haluz 😀

alicao
25. mar 2009

kika 😀 😀 😀
adi 🙂 🙂 🙂
babky neviete co znamena ked mate volnu tekutinu? teda doktorka to zapisovala.....ja trubka som sa neopytala..

kikina666
25. mar 2009

alic to teda neviem ... to ti bude vediet orsul povedat

alicao
25. mar 2009

kika opytas sa jej za mna prosiiiiiiiiiim🙂

kikina666
25. mar 2009

jasne opytam, ked sa dostavi do tmey ... orsul je z heliosu ....

adrianka127
25. mar 2009

alic - volnu tekutinu som mala aj ja - tiez som sa na to nepytala. Ale nasli mi ju ked mi robili utz v decembri ked som prisla o mimiska...

kikina666
25. mar 2009

alic hodila som do plena co to znamena

alicao
25. mar 2009

dik kika...
adrianka, ja som to mala aj minule, aj teraz, ale asi to nebude ziadna drama ked sa k tomu nevyjadrovala...dufam🙂
citam o tom clanky a vacsinou to znamena mimomaternicove tehotnestvo, ale tuto moznost nepripuuuuuustam🙂!! a uz necitam🙂