Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
15. apr 2009

kiki a nechces to vyskusat aj bez nej. Ja by som sa tam asi vybrala sama. Ved nato ju ani nepotrebujes.

kikina666
15. apr 2009

no bola som tam ... mila pani tam je, uz mam vsetky tlaciva aj ziadosti a zacnem to davat potvrdzovat mam na to 3 tyzdne a o 3 tyzdne mam sedenie na socialke ... termin presne neviem mam si zavolat a dohodnut sa ... tie papierovacky budem mat vypisane za tyzdne 😵 😵 aj vybavene ... uz som nieco aj zacala riesit

pralinka25
15. apr 2009

no kiki super. A bola si tam sama alebo s tou kamoskou?

kikina666
15. apr 2009

najskor s tou kamoskou a potom sama a o 3 tyzdne mam zavolat a uz pojdem ku tej pani ku ktorej budem patrit

pralinka25
15. apr 2009

aha.

No ale aspon sa to pohlo 🙂
Letim domov Pa

cukruska1920
16. apr 2009

Halooooooooooooooooooooo

kikina666
16. apr 2009

dobre ranko ....

uz som tu krv na pecenovky mam odobratu zajtra budu vysledky, a uz mam aj potvrdenu ziadost od dr. na adopciu, nenapisala mi tam epilepsiu ale iba syndrom epilepsie, stav stabilizovany bez zachvatov .. tak som rada

cukruska1920
16. apr 2009

kiki...to je super..no vidis.. zacina to vyzerat slubne 😉

kikina666
16. apr 2009

no cukru od toho zacina to vyzerat slubne je este strasne daleko .... slubne to zacne vyzerat ked nam to schvalia a zaradia nas do zoznamu cakatelov

cukruska1920
16. apr 2009

no ved to viem ...ale aspon to ze ti napisala do papierov ze nemas epilepsiu

kukucka26
16. apr 2009

prosim o radu menzes som mala dostat 11.04. cez ovulaciu sme sa milovali ja este menzes nemam a test mi a krat ukazal negativne je to test woman secret baby iba za 1,50 eur moze byt spolahlivy ?

kukucka26
16. apr 2009

teraz sa nanho pozeram a je tam slabulinka ruzova ciarocka ale velmi slabulinka

kikina666
16. apr 2009

kukucka najlepsie urobis ak si das odobrat krv na hcg

jankabo
16. apr 2009

ahojte,
Kiki tak som rada, pomaličky sa to rozbieha, takže radšej pomaly a isto.
KUkučka koľko dní si po ovulácii???
Cukrus ukáž graf, lebo som nedočkavaá.

kikina666
16. apr 2009

jankabo .. no pomaly dalej zajdes ta adopcia ma byt poistka ale ja by som radsej keby sme mali vlastne ... dnes mi oznamili 2 baby ze su tehotne z umeleho a mali obidve velke problemy a vyslo a ja co som uplne zdrava a problemy nemam tak to nevyjde ... uz ma to serie, uz aj dr. je zo mna hotovy ...

jankabo
16. apr 2009

Boze Kiki tak to je fakt hrozné a verím, že už más toho dosť a už nevládzeš.
Takže teraz zase ides na umelé ked beries tolko liekov???

jankabo
16. apr 2009

Cukrus, zatiaľ tak potichučky sa vytešujem.
Takže extra dávka pre teba:
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kikina666
16. apr 2009

jankabo teraz stimulujem cyklus liekmi ... to znamena ze teraz sa pcham clostilbegytom a on by mi mal nastimulovat viac vajicok a potom mi pichnu injekciu na dozretie vajicok a prasknutie folikulov a povedia presne hodinu kedy mame sexovat ..... a kedze mam vsetko OK malo by to vyjst ,... ale

na umele pojdem az ked budem mat tu adopciu vybavenu .. to by som mala byt kludna, ze tak ci tak dieta skor ci neskor budem mat ... ale keby sa nam podarilo svoje bola by som strasne vytesena ... a dr. by bol rad ze by si mohol nechat svoj diplom, lebo ho uz chce kvoli mne vratit, uplne zdravi obidvaja a nejde to

cukruska1920
16. apr 2009

jani...dakujem moc

kikina666
16. apr 2009

jani a ja som kde .... kua na mna tu kazdy zabuda ... ☹ ☹ ☹

jankabo
16. apr 2009

Cukru nemás za čo. Onedlho ich budes rozdávať aj ty.

Kiki tak to je fakt sila.
Moja sesternica prežila presne to čo máš teraz ty. Prešli všetko možno. Boli až v Prahe na vyšetrenie a nič. Obidvaja zdraví nie je žiaden problém aby nemohli mať deti. Po 8 rokoch pchania sa tabletkami tak ako aj ty, po umelom z ktorého tiež nič nebolo sa potom rozhodli že si adoptujú dieťatko.
Tiež absolvovali kopec vyšetrení sedení a všetkým tým si prešli.
Neviem ti teraz presne povedať koľko čakali ale uz ked boli v poradovníku na prvom mieste a oznámili im že sú prvý a že už onedlho dieťatko budú mať, tak sesterka zistila že jej mrcha neprišla. Urobila si test a presne tak, bola tehotná a ani nevedela ako. Takže teraz má už 2 chlapcov prirodzene jeden má už 8 a druhý 6.
Asi je to osud.

kikina666
16. apr 2009

jankabo je to mozne ale ten osud mi uz dava riadne zabrat .... by som si za tie soky a stresy a trapenie zasluzila dvojicky ... ale stastna budem aj za jedno ... uvidime ako teraz clostilbegyt zaberie .,... o tyzden idem na utz

jankabo
16. apr 2009

To más pravdu.
Budem ti držat palce, aby to konecne vyslo. Co kámoska ozvala sa???,

pralinka25
16. apr 2009

babyzne kde ste co som tu uz sama snazilka????? 😲 😕

kikina666
16. apr 2009

ano ved som pisala ze som bola na tej socialke s nou a vybavila som vsetko sa dalo

jankabo
17. apr 2009

dobré ránko,
tak kde ste všetky????
Posielam vám dávku tehu vírusov
tttttttttttttttttttttttttttttttttttppppppppppppppppppppppppppppppfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuujj
tttttttttttttttttttttttttttttttttppppppppppppppppppppppppppfpffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjj

pralinka25
17. apr 2009

nuz tato tema je uz tusim na odpis. Nikde nikoho.

Jani dik za virusiky a kedze tu nikoho neni berem si ich vsetky ja 😵 mnam mnam

kikina666
17. apr 2009

jankabo dakujem vsetky beriem, ja ich teraz potrebujem ... uz mam zhltnutych 5 clostikov este 5

sme pokrocili vcera s papiermi na tu adopciu ... uz nam chyba iba moje potvrdenie o prijme, to budem mat dnes alebo v pondelok a muzova zdravotna prehliadka ... to niekedy buduci tyzden a potom sa vrhneme na vypisovanie tych dotaznikov ... to bude ina fuska ... a 4.5. tam mam volat a dohodnut si stretnutie

prali ahoj ... a vies preco lebo vsetky tehulky sa na nas snazilky vykaslali ... martinex, adrianka, adenka .... uz tu nemaju co hladat mi to tak pripada .... .. baby tehulky prepacte ak sa vas to dotklo ale je to tak

pralinka25
17. apr 2009

kiki mali by sme ist uz tiez odtialto prec. Len ako to dokazat 🙄