Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
29. jan 2009

uplne suhlasim s adriankou, trvdila si, ze ste vlastne obaja v poriadku, takze sa snazte prirodezene...a hlavne...ak si budes hovorit, ze si smoliar, tak nim aj budes....nemyslim to v zlom, ale je to tak, musis, zmenit svoj pristup k samej sebe...

kikina666
29. jan 2009

adrianka my to skusame aj prirodzene ale ked to nejde tak to nejde a co mam robit ....

alicao no vyzera ze asi ano ...

alicao
29. jan 2009

kika, to mas ako s rozchodom, najprv si hovoris, ze uz si nikoho nenajdes, ze si skareda a nikto ta nema rad....a tak si to ludia aj o tebe myslia, ale ked si povies dost, serem na vsetkych okolo, najdolezitejsia si ty, a ak nestretnes niekoho kto ta bude mat rad taku aka naozaj si , tak radsej budes sama...chlapi sa zacnu hrnut..
Skus si precitat nejaku knizku o pozitivnom mysleni...vela veci je tam najivnych ale niektore skutocne funguju...som toho dokazom...

Adrianka, ja som dnes 28DC, MS my ma prist 3.2 alebo tak nejak, lebo neviem kedy presne bola ovulka..takze cakam..a ty? uz ste dufam zacali utocit znova🙂

adenka
29. jan 2009

ahoj alicka...drzim palce nech ziadna mrcha nedorazi 😉 🙂 ...
ako manzelsky zivot??

adrianka127
29. jan 2009

alicka - zacali sme utocit a poriadne... 🙂 dnes som 9 DC ale vcera som mala pocit, ze by aj mohla byt ovulka. No a robila som si aj ovu test. Rano tam bola ta druha ciarka slaba, vecer silnejsia, ale dnes rano som este nestihla. Myslite, ze mozem mat ovu aj takto zavcasu? No a tebe drzim palceky...nech mrcha nedorazi... 😉

alicao
29. jan 2009

Adrianka , jasne ze by mohla, ved normalne to byva medzi 10 a 16 dnom...poslala som ti na mail fotky, aj Adke, mari aj lucim

alicao
29. jan 2009

Adka dik..maznelsky zivot je taky..hm....kludny🙂)) som az taka kludna ze mam 3 kg naviac🙂))

adenka
29. jan 2009

ali nic mi neprislo 😕 .... inak aj ja som sa po svadbe velmi ukludnila...neviem cim to je, ale zrazu aj take hluposti co sme predtym riesili zmizli a zacali sme mat straasne pokojny zivot... 😵

alicao
29. jan 2009

kika kedy budes moct ist na ten 3 ti pokus?

alicao
29. jan 2009

Adenka, tak nejak aj u nas🙂, dufam, ze to tak aj zostane🙂

alicao
29. jan 2009

adi mozno to len leti na mail....

jankabo
29. jan 2009

Alicka dakujem za fotky, veľmi si sa mi páčila a najmä tie kvietinky vo vlasoch a kytička - no proste boli ste obidvaja feši. Dúfam, že ty mrchu nečakáš.
Adrianka ano ovu moze byť aj tak skoro.
Kiki moja sesternica nemohli mať deti 9 rokov, po 9-tich rokoch podali žiadosť o adopciu, čakali, čakali a ked prišli v poradovníku na rad, tak zistila že je tehotná. Adopciu stiahli až ked porodila. Už ma 2 zdravých synov. Takže podla nej viem povedať, ze zázraky sa určite deju.

adrianka127
29. jan 2009

alicka - krasne fotecky- bola si ako princeznicka z rozpravky... velmi pekne... 🙂
inak do valentina stihame byt tehulky zatial my dve (ale si fandim, co... 😀 ) A do velkej noci s prehladom aj janka a kika 🙂

alicao
29. jan 2009

Adrianka,, to iste povedala aj lucim, ze princeznaaa... 😀 , tak dik 😀 , aj draheho mainky synovec, stale na mna ziral🙂))) no a po pol noci som sa zase premenila na ropuchu 😀
Bodaj by sa nam to obom podarilo...fandit si treba🙂!

alicao
29. jan 2009

Janka, ozaj, ako si dopadla na tych skuskach? A to je fajn, ze si mala konecne normalny cyklus aj bez liekov, je to na dobrej ceste🙂

adrianka127
29. jan 2009

sa do teba isto zamiloval... snehulienka... 😀 😀
podari sa... neviem preco, ale som pozitivne naladena... 🙂 musi, ved sme mlade krasne zdrave uspesne... 😝 😀

adrianka127
29. jan 2009

ozaj jani... aj sme na teba zabudli... ako dopadla skuska???

alicao
29. jan 2009

adrianka, uz som ti to pisala, ze som na tebo hrda, ale OPAKUJEM, som 😀 ! Presne tak treba byt smejo a basta, aj ked kiku chapem 4 roky su 4 roky...

adrianka127
29. jan 2009

ved to - 4 roky je uz dost dlho. Ale naozaj moja svagrina otehotnela po vyse 2 rokoch a uplne prirodzene. Vobec sa tym nestresovala, ze sa im dlho nedarilo a za to boli odmeneni... 🙂

adrianka127
29. jan 2009

snazim sa teraz si uzivat to, co viem, ze v tehotenstve nebudem moct... sampanske, sport, nakupy...sex... 🙂

kikina666
29. jan 2009

alicao ... o 3 mesiace, musim podat ziadost a asi mesiac trva kym to poistovna schvali a chcela by som zacat hned po dovolenke nejako od aprila alebo maja, aby som to mala do leta z krku

kikina666
29. jan 2009

adrianka to ti zavidim .. ja kaslem na vsetko a idem lyzovat boli ma hlava a je mi zle po tej prerevanej noci

alicao
29. jan 2009

kika uvidime v pondelok, co ti povedia...inak rozhodla som sa, ze ak sa nam to do maja nepodari, tak by sme zasli tiez na vysetrenie do heliosu....mozes mi poradit? Plati za za konzulatacie a za tie vysetrenia? Ked hej , tak kolko? Dik

adrianka127
29. jan 2009

kiki - viem, ze ti je teraz zle... ale to prejde a po lyzovacke sa do toho pustis s optimizmom, uvidis...

kikina666
29. jan 2009

alicao netusim uz my tam chodime uz 2.5 roka a to uz bolo davno ale ked im napises do mailu oni ti poslu cennik

adrianka ja uz som tolko optimistickych chvil mala a verila som, ze uz to nejdem ani riesit, vzdy ked sa na nieco tesim tak to dopadne na h....

adrianka127
29. jan 2009

Ahojcek, ste tu niektora...? 🙂 Nejak to tu stichlo... sa mi nechce pracovat, tak len vymyslam...

kikina666
29. jan 2009

som tu ja ... akurat som prisla z obeda a fucim ako lokomotiva a uvarila som si kavu a dala utros a je mi z neho dobre od zaludka zle tak rozmyslam ci vobec tu kavu vypit

a ty ako ?

cukruska1920
29. jan 2009

ahojte 😵

kikina666
29. jan 2009

ahoj cukru

adrianka127
29. jan 2009

ahojcek,
no ja som sa tiez poriadne navalala na obed... zdobla som gordon blu s kasou, polievku a aj tycinku... 🙂 aby nebolo malo... 😀 Ale vecer idem s drahym na sqosh, tak to vybeham...
A vy co planujete na vecer?