Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
11. feb 2009

a vy kiki aj planujete ist niekam v lete?

kikina666
11. feb 2009

pralinka teraz na prelome marca a aprila ideme na tu dovolenku do alp a cele leto nikde, lebo sa muz z roboty nedostane a isli by sme az zaciatkom septembra ... ale vsteko zavisi od toho ci sa nam mimi podari a ako to tretie umele a tak dalej ...

pralinka25
11. feb 2009

kiki neboj v septemri nikam asi nepojdes lebo toto tretie uz na 100% vyjde

jankabo
11. feb 2009

kiki v septembri??? To už budeš tehu, s tým rátaj.
Ale čo to tu trepem, do septembra budeme predsa všetky tehulky 😎 😎 😎 😎
Baby ešte 8 minút a idem domkov. Jej, už sa nemôžem dočkať. 🙂

pralinka25
11. feb 2009

sa mas janka. Aj ja chcem ist domov

kikina666
11. feb 2009

baby mam problem, akurat mi kamaratka pisala ze je tehotna .... zase ma to zobralo ☹ a revem ako male decko

pralinka25
11. feb 2009

kiki skus sa s nou tesit. Neboj aj ty budes tehotna a budete chodit spolu kocikovat. Ja viem ze je to pre teba tazke (a s ohladom na to co si prezila asi este tazsie ako pre nas)

kikina666
11. feb 2009

ale hej tesim sa, ale mi je to strasne luto ...

pralinka25
11. feb 2009

ja viem A bolo by divne keby nebolo. Kludne si poplac. Mas na to narok. Ale hlavne sa tym nestresuj.
Ja fakt verim ze ti to nakoniec vyde aj prirodzene a ak by aj nie tak to tretie vyde urcite!

kikina666
11. feb 2009

pralinka no len aby ... uz akosi prestavam tomu verit

pralinka25
11. feb 2009

ja tiez niekedy u seba prestavam verit, ale potom zas zacnem a tak to ide. Pozri v "najhorsom" s dietatko adoptujete. Ale aj tak myslim ze to nebude treba.

kikina666
11. feb 2009

pralinka, lenze rozdiel medzi tebou a mnou je tym, ze ja uz mam za sebou tych trapeni tak akurat dost .. ale ...
jasne ze aj tebe to prajem, ale ja uz prestavam verit ze niekedy sa nam nieco podari

pralinka25
11. feb 2009

ja som tiez smolny typ. A ani sa nechcem porovnavat s tebou, lebo viem ze to mas tazke. Vyssie som to aj pisala.

Ale nadej zomiera posledna.

Uz musim letiet.

Drzkaj sa kiki

kikina666
11. feb 2009

pralinka papa

zajtra budem v pohode, dnes sa ozeriem a zase mi bude dobre

adrianka127
11. feb 2009

kiki... ☹ viem, ake je to tazke... ja ked som o mimi prisla a dosla som do roboty, tak akurat kolegyna oznamovala, ze je tehotna... Tiez ma to bolelo. Ale co uz....Jedine co nam ostava je verit, ze aj my sa tak raz budeme tesit.... Drzkaj sa moje... papa

kikina666
11. feb 2009

adrianka papa, uz aj ja idem

jankabo
12. feb 2009

dobré ránko snažilky 😎 😎 😎
Tak ako sa máme??? Ja dnes som isla o 1stupeň s teplotu dole a začína ma dosť výrazne pichať v lavom vaječníku, tak predpokladám že sa blíži ovu a asi sa graf troška zmýlil. Uvidíme. To bude ale krásny Valentín. 😎 😎

adrianka127
12. feb 2009

jani... ☹ fnuk, mrcha prichadza... teplota klesa... ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/23e1bf

jankabo
12. feb 2009

Adi ešte nič nie je stratené, už mas nejaké príznaky na mrchU????
Neboj, tebe ta teplota kolíše, takže kľudne z toho ešte bábo môže byť.

adrianka127
12. feb 2009

Jani uz to necham tak, uvidime, kedy pride mrcha... A ty vravis, ze teplotka klesa? nahodila si to aj do grafu?

alicao
12. feb 2009

ahojte🙂
Adrianka...uvidime zajtra pozajtra ak nepride testni....
Ja som tiez zmetena, lebo v 8DC som nasla na ovu teste dve ciarky, jednu slabsiu...ale vcera a dnes uz len jednu...tak nechapem...

cukruska1920
12. feb 2009
adrianka127
12. feb 2009

Fuha, tak to je dievne... podla mna ti tym padom ovu este len pride...takze predsalen to valentin isti... Pekne snazilkujete... 😉

adrianka127
12. feb 2009

Cukru supeeeeeeeeeeeeeeer...Tak aspom ty to istis....Blahozelam... vyzera to slubne... 🙂

alicao
12. feb 2009

uvidime..testujem kazdy den...som fakt zvedava🙂
Cukrus vyzera to dobre, nech sa to drzi!!!!
Adianka zastupluj sa!

pralinka25
12. feb 2009

ahojte babulky 🙂

Cukru supeeeeeeeeeer 😵

Adi este nezufaj. Uvidis dalsie dni ako to bude vyzerat

kikina666
12. feb 2009

adrianka to mi je luto ...

baby, ak neotehotniem v najblizsej dobe, tak skoncim na psychiatrii a ver tomu, vcera vytiahol roman temu, ze asi by som potrebovala lieky na nervy a psychologa .... uz ma chcu zavriet aj s mojou matkou do blazninaca, dost ze cela vasa partia si o mne mysli ze som psychopat a uz si to zacina mysliet aj roman ked vcera zacal tu temu, ze potrebujem psychologa a ze v dnesnej dobe je uplne normalne ked ludia chodia k psychologovi ... tak som mu na to povedala, ze nemam chut sa rypat v tom co mi ublizuje a uz vobec nie to rozoberat s cudzimi ludmi

a keby len kamaratka este ma zahlobila aj kolegyna, ktora uz ma 2 deti, preco je tento svet taky nespravodlivy ....

alicao
12. feb 2009

kika...ja si myslim, ze na tom nie je nic zle....uplne smrtelne vazne....

kikina666
12. feb 2009

co na tom nie je zle

alicao
12. feb 2009

kika, zajst za psychologom....ja osobne som este nebola, aj ked som v tazkych casoch nad tym rozmyslala...ale viem, ze niekedy problem, ktory si myslis, ze mas vlastne ani nemas....a pricina je uuuuuuuplne niekde inde...takze...preco nie...lieky samozrejme nemusis brat..