Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
13. feb 2009

aj ja dufam ze nie, lebo chcem aby si to tu odstartovala.

cukruska1920
13. feb 2009

prala...bolo by mi potesenim..ale to nezalezi na mne 🙂

jankabo
13. feb 2009

ahojte,
jej cukrus tesím sa z teba vyzerá to krásne len tak dalej , kedy by si testla na buduci týžden????
Prali keďže som sa tento cyklus nechcela veľmi sledovať , počítať že ktorý DC som a pozorovať a merala som si iba BT, ked som teplotu po niekoľkých dnoch nahodila do grafu bola som prekvapená. Ale neviem ešte som tak skoro ovulku nemala, uvidím ked nebudem mat teraz lebo väčšínou mám tak 29-20DC ovulku tak potom naozaj bola skôr. 🙂

cukruska1920
13. feb 2009

jani...kedze mrchu mam dostat 18.2 a nepride tak testovat budem az 20teho

pralinka25
13. feb 2009

dnes je tu akosi mrtvo. o pol 11 odchadzam na tu endokrinologiu a ani sa nedozviem ako je na tom adrianka 😒

kikina666
13. feb 2009

cukru tak to vyzera nadejne ten tvoj graf ...

kikina666
13. feb 2009

pralinka a co je s adriankou ?

pralinka25
13. feb 2009

no neviem ale pisala ze bude testovat. Len vcera jej zacali klesat teploty tak neviem ako je na tom dnes. Boli totiz s cukruskou nadejne kandidatky na start tehulkovstva v tomto roku.

kikina666
13. feb 2009

no snad to vyjde

ja som vcera pohladkala kamoske tehotenske brusko tak sa snad uchytili nejake virusiky

pralinka25
13. feb 2009

no to sa hovori ze ked si pri tehulke ze budes aj ty. Alebo ked si sadnes na jej stolicku.
Ked som robila este v prvej praci tam ta stolicka platila na 100% vdy ked niektora isla na matersku tak ta co ju zastupovala isla chvilku na to za nou. Na jednej stolicke sa vystriedali 4 tehulky. Skoda len ze som este v tedy nemohla byt tehu. Teraz by sa mi taka stoicka zisla 🙂

jankabo
13. feb 2009

BABY TOTO JE PRE VÁS VŠETKY 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Kliknite na odkaz http://www.milkaamor.sk/index.php?id=bc5f115ba0515

pralinka25
13. feb 2009

jani mne to nejde otvorit. Co tam je?????

jankabo
13. feb 2009

Prečo??? tak mi daj tvoju e-mailovú adresu do IP a ja ti to poslem e-mailom.

cakatelka
13. feb 2009

Pralinka keby taka stolicka fungovala uz mam 3 deti 😉

jankabo
13. feb 2009

No dne tu je akosi prázdno hallo baby kde stee,??????
Ja som vam poslala taký krásny odkaz a nikto si ho ani neprečíta 😒 😒

kikina666
13. feb 2009

baby volala som do centra takze 4.3. idem na vypisanie dalsej ziadosti na umele a do 6 tyzdnov by sme to mali mat schvalene a ak vsetko pojde podla planu tak to vyzera maj/jun

jankabo
13. feb 2009

No vidíš Kiki do tretice všetko dobré a v lete už budeš tehulka 😎 😎

kikina666
13. feb 2009

jankabo no len aby

lenisko1
13. feb 2009

ahojte je tu niekto??

lenisko1
13. feb 2009

jankabo potom napis ako si dopadla na endorinologii mna to caka v utorok. Daj vediet co ti tam robili

adrianka127
14. feb 2009

Ahojcek,
vcera som babulky nebola na nete - bola som na porade... 😝
Jani dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 Ten amorcek bol strasne zlaty... Aj ja ti prajem to iste, nech uz ste s drahym na dalsieho Valentina traja.... 🙂
Pekny Valentinsky dnik zelam vsetkym.....
inak mne teplotky klesaju... takze ja tento cyklus nie... Ale cukruske drzim palceky... 🙂

lucim
14. feb 2009

ahojte valentinky, dobre ze tu nie ste, to znamena, ze sa urcite naplno venujete laske ...
ja len na skok ...
prisla som podat hlasenie.
takze chclapcek potvrdenyyyyyyyyyyyyy
a ma vsetko co ma mat, rozmery ma spravne, vekovo zodpoveda, krasne sa na sone mrvil , ib ked mu chcel doktor urobit 3d detail tvaricky, tak sa nam otocil chrbtom, ze nemame otravovat . 🙂
a hrame sa s novym menom ... ze Matej. 😉 3 obrazky su v albume. skoda, ze videa sa sem nedaju vlozit.

jankabo
14. feb 2009

ahojte,
jej Lucim je to úžasne, som rada ze všetko je v poriadku a drobec je oky.
No vidíš tak už len si krásne užívaj tehotenstvo, lebo my ktoré ešte nemáme bábo sa toho nemôžeme dočkať.

lenisko1
14. feb 2009

lucim super tesime sa s tebou 🙂

Jankabo no čo nove? čo na endokrinologii??

cukruska1920
14. feb 2009

Ahoooooooooooooojte...ako valentinkujete? ja som dostala kvetinky a teraz sme domka - teda u nasich 😉

jankabo
14. feb 2009

AHOJ cukrus, myslím ze tu nikto nie je,
ako graf???

cukruska1920
14. feb 2009

jani...sak som si vsimla...asi si vsetky uzivaju valentina 😀

lenisko1
14. feb 2009

ahojte

cukruska1920
14. feb 2009

Ahoj leni

lenisko1
14. feb 2009

ahoj tak čo ako slavis valentina?