Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
9. feb 2009

leni pa

No o naladach ani nehovorim 😅

alicao
9. feb 2009

drzim palce leni 🙂

lenisko1
9. feb 2009

dik dik dik 🙂

pralinka25
9. feb 2009

letim uz aj ja.
Tak kto tu este je alebo bude majte sa pekne 🙂

jankabo
10. feb 2009

Dobré ránečko 😎 😎
Tak ako moje??? Pozerám že včera ste sa nakecali o chudnutí.

Alicka ty máš také miery ako ja. 😉 Len ja som teraz ešte pribrala a mám o dalšie 2kg viac. Ale teraz od včera som na tej delenej 90-dňovej diete,tak som zvedavá. Ja sa nechystám až 90 dní, ale chcela by som to potiahnuť tak do veľkonočných sviatkov - tak uvidíme.
Adrianka graf 😉 😉
Prali som zvedavá či schudneme 😉

alicao
10. feb 2009

Dobre janko janka🙂
to sme v pohode, vies co si teraz davam? hrozienka v cokolade....hrozienka pre vitaminky a cokoladu pre naladu🙂

alicao
10. feb 2009

inak janka, si uz na ten novej pozicii? a co bolo s tvojou mamkou? nevedela som ze bola chora, az ked si raz napisala, ze si ju bola pozriet v nemocnici..asi mi to uslo ked som bola chora..prepac☹, uz je ok?

pralinka25
10. feb 2009

no jani delena a 90 dnova je kazde ine. Ale ako som pisala ta 90 dnova sa mi zda pre mna moc drasticka. Hlavne tie dni o vode.

jankabo
10. feb 2009

nevadí nič sa nedeje, ty si bola v tom čase tiež choručká, mamka bola operovaná, našli jej cystu na vaječníku tak museli vybrať von. Ale už je v poriadku, včera prišla domov. Aj operácia dopadla výborne, tak som rada.
Nie ešte ma nepreložili a neviem či to vôbec urobia, lebo s našou fimou to ide dole vodou, tak načo budú šaškovať ked aj tak ju onedlho možno zavrú a ked ju nezrušia, tak ja odídem onedlho aj tak na materskú a budem mať pokoj 😎 😎 (fandím si čo????)

jankabo
10. feb 2009

Prali ale v tej 90-dnovej tiež v podstate delíš stravu a ku všetkému si dávas stále kopec zeleniny.
Dnes napr. budem mať na obed zemiačky so zeleninou a polievočku. Ty čo budeš dnes papať???

martinex
10. feb 2009

ahojte dievcata...

ako sa mate? co mate nove? 🙂

alicao
10. feb 2009

janka, to je to som rada, aj mojej mamine museli dokonca vyoperovat vajecniky. Ale neva, hlavne ze to nie je nic vaznejsie.
A ta tvoja praca...no bodaj by si odisla rychlo na matersku, dufam, ze tam uz nemas taky stres ako predtym...predpokladam, kedze je prace vsade pomenej..hm?

Ahoj pralinka🙂

alicao
10. feb 2009

ahoj marti...v podstate nic...len cakame kym sa od teba nakazime? vy ako? 🙂

alicao
10. feb 2009

marti...uz sa ti to kraaaaaaaaaati 😀 tesis sa vsak?

martinex
10. feb 2009

alicka noo krati, dnes idem na skusku siat,tak som zvedava ci sa mi do nich zmesti brucho este,kuk album 😀

a inak sa mame dobre,zajtra ideme do poradne tak sa tesime 🙂

tfuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuj tehu virus,nech amte aj vy brucha s ktorymi sa neda spat 😀 😎

alicao
10. feb 2009

marti...diiiiiik....potom posli kusok torty🙂 idem kuknut album

martinex
10. feb 2009

alicka jasne poslem,svokra objednala 3poschodovu,tak jej bude dost 🙂

alicao
10. feb 2009

marti, ved mas brusko mensie nez v tom osmom tyzdni 😀 , citis sa dobre fyzicky myslim?

martinex
10. feb 2009

alicka jasne,vobec ziadne problemy nemam.... a brusko sa mi skor zagulatilo a zmenilo tvar 🙂

adenka
10. feb 2009

ahojte babulky, ani nemam cas prist...bola som 4 dni na vychode a vcera mi bolo strasne zle...
tak vas idem aspon pozdravit a idem dalej makat 🙂

pralinka25
10. feb 2009

ahoj marti 🙂

Jani ten tvoj obedik znie dobre. Ja jem k vsetkemu tiez kopec zeleniny a hlavne kapusty a potom mam tiez "tehotenske" brusko a tiez sa s nim neda spat 😀 😀 😀 😀 😀 len je v nom kapusta a nie miminko 😠
Ja budem mat dnes asi len rozok a na veceru si dame doma rybku

Alicka ahoj 😉

martinex
10. feb 2009

babule tak sa tu drzte,idem pracovat 🙂

adrianka127
10. feb 2009

Ahojte, dnes mam opat vela robotky, tak som sem len nakukla, aby som vam dala ahoj... Ozvem sa poobede. paa

alicao
10. feb 2009

marti🙂 mojej kolegini uz aj skace brusko...krasa🙂
adenka...uz by hadam aj stacilo nemyslis?? 🙂 to bude dievcatko...potvorka mala🙂

Adrianka...ahoj...sme na tom asi podobne tento cyklus ja som len 8dc ale rano som si robila ovu test, lebo so mna nieco podivuhodne vytieklo..a bola tam aj druha ciarka..nie este taka silna ako kontrolna ale bola..normalne by 8dc este nebola ziadna...takze asi budem mat ovu tak skoro ako ty...to je zvlastne co si tie nase telata=tela s nami robia...

adenka
10. feb 2009

alicka keby si tak mala pravdu...ja mam skor pocit ze to bude chalan...ja som vzdy chcela dievcatko tak ma asi trapi za tie reci 😀 😀 😀

jankabo
10. feb 2009

Jej tehulky, pozdravujem vám,
prosím vás poriadne nás nakazte tými tehu vírusmy lebo sa odtialto nemôžeme dostať.
Adrianka hod graf???
Neviete čo je s Cukruskou???? Akosi na nás zabudla.

Alicka ano už toho stresu nie je toľko, je ho viac a už mi to tu začína liezť na nervy a poviem ti je to hrozné ked ráno vstávas a ideš do prace s nechuťou a nervami. Tá materska by mi strašne pomohla. Dúfam, že čoskoro sa jej dočkám. 😉

alicao
10. feb 2009

janka...nechcete sa prestahovat do ziliny?? hladame ku mne posilu...teraz to myslim vazne...🙂 by sme sedeli oproti sebe.. a ti poviem...ziadny stres🙂 a peniazky celkom slusne na slovenske pomery...

alicao
10. feb 2009

inak fakt cukruska nam asi nieco taji....mala pekny graf nie? ak si dobre pamatam

adenka
10. feb 2009

tak chytajte
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀

lenusska
10. feb 2009

adenka - ahoooj...krasne 13tt 😵