Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

lucim
22. jan 2009

na to ze je tesne po obede mate dobru temu 😀
kiki dvojicky budu mat urcite radi kolotoce - ka som nase tutu - mutu tak nazvala ... ale horsku drahu im z toho nerob. 😝
a tttttttttttttttttttTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTttttttttttttttttttttttttttt do veselych brusiek. 🙂

kikina666
22. jan 2009

lucim dakujem za ttttt no horsku drahu nemam na mysli nejake sialene polohy nohu za hlavou a druhu na lustri, len tak slusne ako postarsi ludia by to hadam slo ... 😒

lucim
22. jan 2009

hihihihihih som si predstavila klub dochodcov do rytmu moravanky 😀

cukruska1920
22. jan 2009

kiki...radsej nie... nemusite mat ani drsny sex ale ked chces aby sa dobre uchytili radsej do nic nesparchat aby sa nahodou nieco nestalo...pre miminka to vydrzite nie?

kikina666
22. jan 2009

no to je dobre moravanku sice nemame doma ale nieco pomalsie by sa naslo a ako doplnok si mozem pozicat od nasich tlakomer, miesto rpedohry si zmeriame tlak 😀 😀

vies co minule som mala so svagrinou taku debatu ci este jej rodicia /68 rocni/ sexuju... tak sme sa narehotali, lebo jej mama chodi o barlach a otec tiez niekedy tak by to mohla byt riadna sranda ... ale to sme sa len tak chechtali 😀 😀 😀 , svagrina ze si to vie zivo predstavit na stojaka babka opreta o barle, len ked sa jej pohnu ..... no dost bolo srandy

cukru ale vydrzime ... ☹ asi mate pravdu, asi by to nebolo moc rozumne do nich pichat

alicao
22. jan 2009

kika nie kladivo? my bezne 😀 😀 !
Ja mam ten isty nazor ako cukruska, po tolkych pokusoch by som to neriskovala..ale je to len na tebe🙂
Ked musis, tak musis 😀 !

kikina666
22. jan 2009

tak zase az take to nie je zeby som bez toho nevydrzala .. ved su aj ine sposoby ... ale no dobre pockam do testov a to mi chcete povedat, ze pocas tehu nebudem moct orgazmovat ?????? to nemyslite vazne ze nie ???

lucim
22. jan 2009

kiki neboooj, ked sa male zahniezdia, casu na techtle-mechtle bude este doooost a chuti tiez 🙂
no u mna v poslednom obdobi je chuti neurekom 😉

cukruska1920
22. jan 2009

ja napr. ked otehotniem tak viem urcite ze sexovat nebudeme ... ked som uz raz potratila tak nebudeme pokusat...ved sex narozdiel od zdraveho miminka nieje dolezity

kikina666
22. jan 2009

no ved to ze mam akosi na to chut ...
ja som potratila uz 2x ale podla mna taky cvicny panensky sex iba s napoly zasunutym to nemoze uskodit ...

cukruska1920
22. jan 2009

kiki....tak rob ako myslis 😉

lucim
22. jan 2009

cukru to hadam nie, ak budete v poriadku ,a to vedz, ze budete, tak po tych uvodnych par tyzdnoch sa to da v pohode. aj ked je to individualne.

kikina666
22. jan 2009

ja si tiez myslim, ze pokial bude vsetko ok, tak to pojde ...

cukruska1920
22. jan 2009

luci... no ak bude chut...lebo ked som bola tehu tak som nato ani nepomyslela

alicao
22. jan 2009

Nech si zvykaju mrnousi ta ne? 😀 !

kikina666
22. jan 2009

alica moja rec ... ale zase prehanat to netreba 😀 len tak dochodcovsky

adrianka127
22. jan 2009

Ahojcek, no pozeram, ze tu bola dobra tema kym som tu nebola... 😉 myslim si, ze ked zena nema ziadne problemy tak je v poriadku ked sa tulia pocas tehotenstva, no ja, ked som bola chvilocku tehu - tak som mala stale spinenie a asi by som sa bala...

adrianka127
22. jan 2009

Inak ta jankabo sa stale nikomu neozvala???

kikina666
22. jan 2009

no baby ... asi ma treba niecim ovalit po hlave aby mi to nebehalo po rozume len to iste ... sex, no zunajte som ja normalna ???

alicao
22. jan 2009

zuname kika 😀 !

kikina666
22. jan 2009

nie stale nikomu, mozno nema pristup na internet

keby ma tak moj dr. pocul co tu vymyslam, tak by sa asi urehotal 😠

adrianka127
22. jan 2009

no veru kiki - ale to je dobre... 🙂

kikina666
22. jan 2009

no to hej krajko by sa rehotal ako ho poznam ..... no hej dobre ako dobre ked nemozem

adenka
22. jan 2009

cafte, odisiel sef tak mam chvilku cas...co riesite sexik?? ja nanho nemam ani malu chut tak sa len obcas obetujem koli manzelovi...ale chudaka to asi tiez nebavi ked ho vecne napominam - nie tak rychlo, nie tak hlboko 😀 😀

alicao
22. jan 2009

adenka 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
22. jan 2009

boze baby a ja by som to taaaaaaaaaaaakkk chcela a nemozem 😠

adenka
22. jan 2009

no co uz...kiki tak si dajte len tak pubertalny sexik...ved manzel ma este par inych organov ktorymi to zvladne bez toho aby sa nieco stalo.... 😉 😀 😀

kikina666
22. jan 2009

no to ma ale keby si videla co robi ten utrogestan, ktory si tam mam vkladat 2x do dna 4 tablety, cely den to zo mna leje ani poriadne umyt sa ten maglajz neda, vsade to mam prilepene .... neviem ci ste to niekedy niektora uzivala, poviem len tak zlaty zlty furanten ... toto je biele a je to ako zuvacka a nerozpusti sa ta tableta naraz , ked tam vecer vkladam tak ta z rana este nie je uplne rozpustena ... bohvieco je to za maglajz ale vraj to ma zvysit sliznicu maternice

adenka
22. jan 2009

pozor aby sa tam chudacik neprilepil 😀 😀 😀

kikina666
22. jan 2009

no ved to .... minule ked som sa umyla aj tak som to mala cele dolepene moj muz navrhol, ze ono by bolo asi najlepsie to cele uplne vyholit do hladka .... ked to vyteka tak to vyzera ako kanagon ... no nic nebudem vas otravovat s takouto temou

radsej nieco veselsie