Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
15. máj 2009

prali si nenapisala co idete robit...

kikina666
15. máj 2009

alic miestny saso

lybba .. tak ja som vecny smoliar ... snazila som sa s priatelom 4 roky nic z toho potom sme sa rozisli s manzelom sa snazime 4 roky .... 2x umele oplodnenie, 2xET, 2xKET, 3xIUI, laparoskopia a vysledok 2 potraty a hned od zacioatku kramov zacinam tretie umele oplodnenie .... myslim ze k tomu uz nemam co dodat

pralinka25
15. máj 2009

alic ja este neviem. Ale urcite dnes zabijem toho mojho tak sa asi budem zbavovat dokazov. 😀

Baby ja to balim. Kaslem na neho nech je tam aj do polnoci.
Majte sa pekne a oddychnite si.

Dufam ze v pondelok budeme pokracovat. Nie ze sa budete flakat!

PaPa 🙂

lybba
15. máj 2009

ostavam jasne.....len som v praci a tak musim sledovat... pracujem v zmenarni

Zdravotny stav..no ja som bola na zakrok 2 krat pri cin 2. Inak mi hapruje troska ovulka raz mam raz nemam...beriem femigard a tak uvidime a manzel zatial nemam zistene nic....teda este sme sa k tomu nedostali ....

lybba
15. máj 2009

no verim ze to ani jedna z vas nema lahke...ale budeme sa navzajom podporovat a verit ze sa nam to raz podari.... kolko mate rokov ked sa mozem spytat? ja mam 29 v septembri

kikina666
15. máj 2009

ja 34 za mesiac

lybba
15. máj 2009

neodisli ste mi vsetky vsak nie? :(

kikina666
15. máj 2009

ja som este stale tu az do 16.40

lybba
15. máj 2009

ajtak zasnem nad tym co vsetko sa na slovensku da, tu take testy tam ine....tu mi ani nespravili laparoskopiu... uz som to tu niekde pisala...v shaarkinej teme " aby sme sa nezblaznili" ze to tu v Uk funguje inak ....vsade sa boja obvinenia zo sexualneho obtazovania a tak to dospelo az do takeho stadia, ze si davaju pozor vsade...

kikina666
15. máj 2009

no baby idem ja domov ... papa
a pekny vikend

lybba
15. máj 2009

no ja tu musim trcat do siestej a to mame teprve pol stvrtej tu.... 😖

alicao
15. máj 2009

lybba, no mi vsetky koncime o takomto case, aj ja uz pojdem.
Ty by si mala aj toho svojho manzelika dat vysetrit, lebo teraz su skor problem nepolodnosti chlapi..nestracaj cas.
By the way, ja ma 31
Tak zatial sa maj krasne a v pondelok ta tu radi uvidime🙂
papa

jankabo
15. máj 2009

A vidím že tu máme novu snažilku 🙂 🙂 🙂 🙂
Tak ta teda Lybba vítam a dúfam, ze sa tu budes cítitit medzi nami 🙂 🙂

BABY PRAJEM VAM PEKNY VýKENDIK, CMUK,CMUK 😵 😵 😵

jankabo
18. máj 2009

ahojte snažilky a budúce maminky 🙂 🙂 🙂

Dnes sa mám veľa učiť lebo zajtra mam skusku a este nic neviem, takže vam prajem pekný slniečkový dník a poobede vás prídem prečítať čo ste popísali.
CMUK

pralinka25
18. máj 2009

dobre ranko. Jani nech sa ti v uceni dari a nech ti to ide lahucko.

babyyyyyyyyyyyy kde sa zas vsetky flakate????????? 😲

alicao
18. máj 2009

Ahoooooooojky...bolia ma kozy ☹ straaaaaaasne...awajs!!!!
ale nech len bolia a nech neprestanu 😀

pralinka25
18. máj 2009

caf.
nooooooo teda tak to moze byt dobre znamenie 😵

25 testujes?

alicao
18. máj 2009

pralinka, to nie je ziadne znamenia..mna bolia kazdy mesiac po ovulacii potom prestanu a spusti sa mrcha..preto chcem aby neprestali a mrcha neprisla...
no mala by prist toho 25teho, ale testy nemam kupene, lebo sa poznam, vzdy den testnem tak na druhy den pride mrcha..takze pockam ..uvidime...

wolfskinka
18. máj 2009

ahojte ...

pralinka25
18. máj 2009

ahoj wolfi. Ako?

alic no tak pockaj do 26 alebo 27 a testni. Ja by som mala mat okolo 25 mozno ovulku. No ved uvidime. U mna je to vo hviezdach 😅 😀

wolfskinka
18. máj 2009

ako no stale nic .... cakam na mrchu a hned zacinam s IVF od 16 dna cyklu, a dovtedy by som mala mat vysledky boreliozy a toxoplazmozy

alicao
18. máj 2009

prali, zaviazem si ruky aby som netestova skor🙂
wolfi, to je divne, preco sa ti nechce spustit ked nie si tehotna? Ani tej tvojej kamoske Kamke...sak do riti, ked uz nie ste v tom tak nech aspon MS pride...co uz toto??!!! 😠

pralinka25
18. máj 2009

wolfi a ktory den si?
To bude asi tymi vsetkymi hormonmi.

Alic noooo dostanes po usoch ked testnes. ale sak 25 budes kolky DPO? Ved na taky 12-13 DPO mozes testnut.

wolfskinka
18. máj 2009

alic neviem skratka to tak je uz mam v sebe aj agolutin uvidime kedy zaberie

prali 36ty

alicao
18. máj 2009

Prali, 25teho bude 14DPO...ale nekupim test aby ma nelakalo..slubujem!!!!!🙂

wolfskinka
18. máj 2009

alic no som zvedava ako to vydrzis

alicao
18. máj 2009

wolfi vydrzim...zase test nie je cokolada, takze pohodicka, uz minule som vydrzala do 14dpo, ale vecera sa spustila..svinucha🙂

pralinka25
18. máj 2009

alic ale 25 by si uz mohla testnut. Ved to uz bude iste. 14 den je akurat.

ja som tu mrchu mala tentokrat vakt cudesnu. No ale dufam ze uz coskoro skonci. Dokonca som mala pocas mrchy aj vysoku teplotu pomerne az dnes mi klesla na 36,7.

alicao
18. máj 2009

prali ak v pondelok nedostanem tak cestou domov kupim test a testnem rano 26steho....ale to je este daleko...
zase len cakat, cakat, cakat...

pralinka25
18. máj 2009

sak to. To cakanie je uplne strasneeeeeeee.

Zas sme tu len 3. Placame sa tu v tejto teme ako prasiatka v blate 😀