Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
16. mar 2009

kika ved to, a aj na manzelovi vidim, ze to nie je ono, je to ako: tak ideme nato?...

alicao
16. mar 2009

adenka, asi tak nejak, ja sa len bojim, ze na ked sa to takto cielene "robi" tak sa to naozaj nepodari....

adenka
16. mar 2009

no ja som to tiez robila iba cielene..manzel uz bol zufaly ze mame tabulkovy sex..ale splnilo ucel 😝 😀

adrianka127
16. mar 2009

alicka poviem ti moje skusenosti, ja ked som nasla na ovu teste //, tak som sa snazila vecer urobit prijemnu atmosferu, kupit sampanske, dat si nejake sexi pradlo. Vedela som, ze je to koli plodnym dnom ale nejak som si tym urobila lepsiu naladu a uvolnila sa. No a samozrejme tak to bral aj drahy...

alicao
16. mar 2009

diky dievcata, aspon vidim, ze nie som sama🙂 zajtra kupujem sexi spodne pradlo🙂))

alicao
16. mar 2009

pit nemozem, lebo pri tom sa neuvolnim iba zaspim 😀

kikina666
16. mar 2009

alicao presne aj u nas ... sice minuly mesiac sme sexovali kazdy den ... ale to tiez nemusim, ja som niekedy rada ze zaspi skor a mam pokoj ...

alicao
16. mar 2009

kika, to nie je ten pripad, ja by som bola rada keby po mne skakal kazdy den, ale s pocitom,ze ma proste chce, nie s tym, ze ideme plodit 😀

alicao
16. mar 2009

kika, inak, co maly lukas? nejake spravy?

kikina666
16. mar 2009

no tak ten moj ma chce furt ... az mi to niekedy lezie na nervy

jankabo
16. mar 2009

Alicka som na tom presne tak ako ty,
ale dnes som sa rozhodla že tiež si niečo sexi na seba oblečiem a idem manžela troška podráždiť 😎 😎
Kiki kedy ides na dovolenku??? Dúfam, ze z nej prídete traja. 😵

martinex
16. mar 2009

adrianka co som to pocula???? ze //????? 😀 😀 😀 tak vidis, dobre sme ta poopluvali...

kocky dufam,ze sa to tu teraz zlomi a do mesiaca bude tato tema prazdna 🙂

jankabo
16. mar 2009

Ahoj Marti,
tak v to dúfam aj ja, že Adrianka to konečne zlomila a všetky už odiaľto odídeme k vám tehulkám. 😵

martinex
16. mar 2009

janka tak ja s tym pocitam...to trebalo iba nastartovat a teraz pojdete jedna za druhou 😀

adrianka127
16. mar 2009

Ahoj Marti - no pravda - dobre ste ma opluli... 😀 Uz len pre nas vsetky uspesne dotehulkovanie, lebo ja som len na zaciatku. Aj tak sa dnes tesim... 🙂

kikina666
16. mar 2009

jankabo 28.3.-4.4. ... no dufam aj ja ze dojdeme 3

no dufajme ... kto je najblizsi adept na test ? cukru ty to musis potvrdit

jankabo
16. mar 2009

to ti závidim, ale doprajem, aspon vypnes a oddýchnes si,
myslím ze najbližšie testuje Cukruska - ktorá bude mať tiež určite //, no a potom nás v tej téme už veľa nezostane, ale ja počítam s tým že čoskoro túto tému zrušíme lebo budeme všetky tehulky 😵 😵

adrianka127
16. mar 2009

baby aj ja som si ista, ze do leta tu neostane nikto... 🙂 Len sup sup, lebo chcem byt s vami v jednej tehu temicke... 🙂

martinex
16. mar 2009

adrianka sak sa mas pravo tesit......

janka tak to urcite ze ju zrusite.... budete vsetky bruskane 😀

inak sa chcem pochvalit,trosku odveci sice 🙂 schvalili nam uver,cize ideme kupovat auto 😀 sa tesim ako male dieta

jankabo
16. mar 2009

Marti tak to blahozelam, takže bábo sa budem vyvážať na novom autíčku - to je super.
Adrianka kedy ides k lekárovi????

martinex
16. mar 2009

janka nooo, maly bude frajer v novom fare 😀

adrianka127
16. mar 2009

marti - tak blahozelam... 🙂 A pre ake auticko ste sa teda nakoniec rozhodli?
jani - ak nebudem mat problemy tak pojdem k Dr. v piatok. Uz som jej aj volala... 🙂

martinex
16. mar 2009

adrianka no mame ich vela co by sa nam pacili, takze pojdeme ich popozerat...
ale tak najviac fiat brava, skoda octavia, nejake fordy a tusim aj nejaka alfa romeo tam je...
dnes pojdem podpisat papiere,tak budu korunky na ucte... a postupne chceme pozerat auticka a snad si vyberieme

pralinka25
16. mar 2009

ahojte slniecka.

Adrianka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem ti z celeho srdiecka. tesiiiiiiiiiiiim sa s tebou.

Tak ja som uz 17 DC a ovulka nikde a asi ani nikde nebude. Skratka je jasne ze neovulujem. Tak ja tu ostanem naozaj sama v tejto teme 😒

lucim
16. mar 2009

adrianka jeeeeeeeeeeeeeeeeej, ja rumazgam od dojatia, moc moc gratulujem a srzim silno palce paste aj pankrace, vsetko, nech si tehotna este 9 mesiacov a potom vonavy batoztek krasny. 😵 😵 😵

adenka
16. mar 2009

ahojky lucim, ako sa ti dari???

jerryjanka
autor
16. mar 2009

gratulácia velká
ved hovorim v lete sa zruší táto téma a ja sa presťahujem k inym čakajucim snažilkám 😉 lebovšetky budete tehule

lucim
16. mar 2009

ahojte vsetky kocicky, TTTTTTTTTTTTTttttttttttttttttttttttTTTTTTTTTTTTTTtt odo mna

mame sa fajn, Mates bublinkuje aj teraz, asi je vsetko ok, len ma od minuleho tyzdna strasne boli chrbat, ked len chvilu stojim ... v praci za mna furt nikoho nemaju, ale ja idem zajtra na PN, som sa rozhodla, ze uz bolo dost obeti. bursisko mi rastie, kuk album. 🙂

dufam ze sa vam vsetkym vodi dobre.

adrianka127
16. mar 2009

dakujem lucim a pralinka... Aj ja si zelam aby sa vo mne babo udrzalo 9 mesiacikov a aby bolo vsetko v poriadku... 🙂

adenka
16. mar 2009

lucim a uz ostavas doma az do konca tehu?