Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
20. jan 2009

dobre ranko.

Teda alicka aspon by si nam mohla poslat imaginarne kolace (to su take z ktorych sa nepribera 😀 ) Ja si prosim puncovy 😉

alicao
20. jan 2009

Dobre ranko, Kika zakusky z nasej malinkej svadby nezostali...ale mozeme ist na zakusok osobne🙂, nech doptrajeme tvojim malinkym nejaku dobrotu🙂

adrianka127
20. jan 2009

Alicka, no a bola aj svadobna noc??? 🙂

alicao
20. jan 2009

Ahoj Pralinka🙂, vygoogluj si puncovy🙂

alicao
20. jan 2009

Ahoj Adrianka🙂, bola ok, aj ked zazila som aj krajsie noci🙂, vies ako to myslim, boli sme unaveny a hlavne ked vies ze vedla v izbach spi tvoja rodina, tak sa nedokazes tak odviazat..hehe..ale ovu mam aj tak az dnes..sa posunula o 3 dni..

adrianka127
20. jan 2009

no super...aj tak dobre. 🙂 Ja som svadobnu noc veru nemala... ☹ Zabava sa skoncila az o siestej rano, a po 2 hodinach vydatneo spanku sa nam veru moc nechcelo tulit... 😀

martinex
20. jan 2009

dobre ranko....

alickaaaaa no ako bolo?? rozpravaj prehanaj.... vsetky detaily chcem vediet 😀

jankabo
20. jan 2009

ahojte babenky,
Alicka tak vitaj medzi nami zenam 😀 😀 😀

Baby predstavte si ze vcera som mala bolesti v podbrusku ako na mrchu a uz druhý den mam výtok, najprv to bol taký vodový a teraz skôr taký biely.
Bojím sa aby neprišla mrcha:
http://www.fertilityfriend.com/home/2232b7

adrianka127
20. jan 2009

jani neboj, zatial to vyzera dobre - teplotka stupa a biely vytok vraj signalizuje tehotenstvo...drz sa... 🙂
Ahoj Marti 🙂

martinex
20. jan 2009

to som tu posledna slecna???? 😒 ale uz dlho nebudem 😎

adrianka127
20. jan 2009

Ozaj Marti - ved aj tebe sa to uz krati. Uz mas vsetko vybavene?

martinex
20. jan 2009

no viac menej ano... zajtra mam skusku ucesu,tak vam potom zavesim do albumu foto...

este poslem oznamenia, doladime menu obedove a inak mame asi aj vsetko 😀

uz sa tesim,minule som si dala na ruku obrucku,len tak..velmi sa mi paci,sa tesim ked ju uz budem nosit 🙂

jankabo
20. jan 2009

Marti ty más kolkého svadbu???
Nemala si ty náhodou nejaký výtok alebo to mala Adenka ???? na zaciatku tehotenstva????

Adrianka ale ja na to nechcem mysliet ale vies stále aj dnes ma pobolieva v podbrusku, tak to bude asi na mrchu

alicao
20. jan 2009

Mam tu kopec mailov v praci, musim ic vybavit, dufam, ze sa mi to do piatej podari, budem priebezne pisat, ale musim makat, dva dni dovolenka, a co to spravi s mail boxom..ach jo

martinex
20. jan 2009

janka 14.2. 🙂

a mala som vytok asi v 5-6tt, trosku krvicky po milovani,tak som to milovanie stopla na tyzden a potom to uz bolo ok 🙂

alicao
20. jan 2009

Ako citam , vela sa toho nezmenilo🙂, janka sa stale nieco boji a nieco riesi🙂

alicao
20. jan 2009

Marti, bolo tak ako som si to predstavovala, takze pohodicka, uz to mam za sebou🙂

martinex
20. jan 2009

a ako sa citis ako novopecena pani??? nejake zmeny? 🙂

alicao
20. jan 2009

nebudem klamat, je to trosku ine, citim sa zvlastne, ale v dobrom, tak zasnene, stale tomu neverim🙂

alicao
20. jan 2009

ja som si totiz nikdy nemyslela, ze sa vydam...

jankabo
20. jan 2009

Marti tak uz sa ti to tiez kráti, uz len pár týždnov a je z teba pani.
Ako sa cítis??? Brusko sa ti zväčšuje???
Čo ostatné tehulky??? Potrebujem tehu vírusiky, 🙂 🙂

Alicka ja viem ze furt nieco riesim, ale ty ma poznas ze ja som uz raz taká 😎 😎 😎
Ako sa cítis ako pani????

martinex
20. jan 2009

jeeeeeeeeeej alic, uz aj ja sa na to tesim 🙂

tak a teraz sup sup snazit,nech sa to babo zadari...aby ste boli kompletna rodinka 🙂

martinex
20. jan 2009

janka citim sa fajne,akurat vcera som si dala susene marhule,samozrejme cely sacok som zjedla a straaaaaaaasne ma brusko z toho bolelo.. tak mi drahy namiesal acidko s jogurtovym napojom.... to ste mali vidiet ako som letela na wc... som tam skoro plakala 🙂

inak sa mam dobre,brusko podla mna nerastie,skor mam pocit ze sa nejak zmensuje..no neviem.. vobec sa necitim ako tehotna 😒

kikina666
20. jan 2009

no dobre ranko ...

alicao ten kolacik mozeme dohodnut, ved sme 2 zilincanky, aspon sa spozname 😵 😵 😵 😵 😵

som cela dolamana co som spala tak vselijako pokrutena, normalne spavam na bruchu a teraz neviem ci mozem tak vzdy ked som sa prekrutila na brucho tak som sa na to podvedome zobudila .... no co vam budem hovorit, a zaspavat na boku to je pre mna utrpenie .... no neviem ako ot budem riesit

hlavne ze hlava prestala boliet, ale prsia mi ide rozdrapit a aj brusko trosku pobolieva ako pred ms

alicao ked budes mat trosku casu napis mi basnicku pre moje dvojicky ... dakujem 😵 😵 😵 😵

adrianka127
20. jan 2009

marti neboj, ono to tak podla mna ma byt. Aj kamaratka, co je tehotna, najskor schudla a az po tom 4 mesiaci zacala viditelne priberat. Nebojkaj vsetko je ok. Posles aj mne nejake tehu vyrusiky na optimizmus do noveho cyklu snazenia???

martinex
20. jan 2009

jasne posielam chytajte.... tfuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuuj
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

adrianka127
20. jan 2009

kiki - no budes si musiet zvyknut 9 mesiacov spat na chrbatiku alebo na boku ... 🙂

kikina666
20. jan 2009

marti aj ja chcem tehu virsusiky ... speci pre mna ☹

martinex
20. jan 2009

kikiiiiiiiiiiiiiiiiii tfuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuj 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kikina666
20. jan 2009

marti dakujem .... chytam mnammnammnamnmnammnma 😵 😵 😵 😵 😵