Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
13. aug 2009

cosi cez 10000 bolo neviem kolko je to teraz ...

tak ukrajinky by sa mu zaziadalo a takej mladej .... no pekne nadejny otecko ma divne chute

alicao
13. aug 2009

wolfi, povedal, ze ked budeme mat dvojicky , tak nam pojde robit au-pair, a ja som jej napisala, to co som napisala...uz?🙂

alicao
13. aug 2009

wolfi, ze je divny, a asi preto ma lubi, normalny by si ma nevsimol 😀 😀 😀

pralinka25
13. aug 2009

alic to neni pravda to vsetci okolo su divny a vy normalny 😉

alicao
13. aug 2009

prali, ze by? ja som si to aj myslela🙂

wolfskinka
13. aug 2009

no teba si nevsimnut to je dost problem ............... 😀 😀 😀 😀

alicao
13. aug 2009

wolfi 😀 😀 😀 ja som taka seda miska🙂

pralinka25
13. aug 2009

seda myska s duhovym parazolom

wolfskinka
13. aug 2009

no to hej to mas pravdu ... este povedz ze hanbliva a tichej povahy tak sa tu rozrevem od smiechu

alicao
13. aug 2009

wolfi, si pis, ze som, naozaj, nie som velmi ukecana, praveze vela ludi si mysli, ze som namyslena, lebo sa s ludmi moc nebavim, clovek mi musi najprv sadnut aby sa mi huba nezastavila

wolfskinka
13. aug 2009

no tak to sme si asi sadli 😀 😀 😀 😀

kurnik nech uz volaju ani ta kava mi nechuti

alicao
13. aug 2009

este hodinu a stvt, potom volam ja

wolfskinka
13. aug 2009

no to hej ... drzim strasne palce .................... tfuj tufj tfuj

alicao
13. aug 2009

dakujem, budem to potrebavat, a este vsetky postavicky z krajiny zazrakov a ine strasidielka🙂

pralinka25
13. aug 2009

budeme ziadat o vydanie malej alice z krajiny zazrakov. Oni si ju tam urcite oblubili az moc preto ti ju nechceli dat. Ale nemaju na vyber. Maju to rozkazom.

wolfskinka
13. aug 2009

jezisi ja som nervozna

monky1
13. aug 2009

mozete ma, babenky, trosku zasvätit do problemu? alicka, ty cakas na tehu potvrdenie od lekara? bola si na krv? alebo....????? som trosku mimo obrazu 😒

alicao
13. aug 2009

monky, bola som na inseminacii, lebo drahy ma 0%normlnych spermii, co sa morfologii tyka.
Bola som vcera na krv, test bol predvcerom negativny a dnes len taky naznak ciarky, ani to nie je ruzove, mozno ju vidim len ja, takze netusim...bol by to zazrak, pretoze ani pri normalnych spermiach sa inseminacia podari len vo velmi malych pripadoch...

monky1
13. aug 2009

aha, tak uz rozumiem...ale vies, ako sa hovori ...niekedy aj motyka vystreli .....velmi prevelmi ti drzim palce, nech ti to vyjde - jasne ze vsetkym snazilkam 😉
...baby, ako dlho sa uz snazite?

wolfskinka
13. aug 2009

monky my sme v juli zacali 5ty rok

alic kurnik zavolaj tam lebo si zacnes ohryzat nehty aj na nohach a ma sekne 😠

alicao
13. aug 2009

monky dakujem,

ja od minuleho oktobra
pralinka asi tak isto
wolfi, tak uz chuda asi 5 rokov, ved ona ti to napise co vsetko ma za sebou

alicao
13. aug 2009

wolfi, este 55 minut

pralinka25
13. aug 2009

no snad uz coskoro zavolaju. Lebo to uz je fakt horor.

Monky my sa snazime len rok ale ja mam PCO a problemy s ovulaciou. Teraz uzivam na to lieky ale moc nefunguju

alicao
13. aug 2009

monky, kazda sme tu nejako "postihnuta" 😀

wolfskinka
13. aug 2009

alic skus zavolat ty mozno uz maju vysledky

monky1
13. aug 2009

ze "postihnuta" 😀 😀 😀
...mne lekar povedal, ze mam vraj zakrpateny vajecnik, ale s haninkou som otehotnela takmer na prvy sup
teraz sa intenzivne snazime cca 2. mesiac - i ked scasti aj predtym, ale manzel bol 4 mesiace mimo domu, takze beriem to tak, ze tie 2 mesiace

alicao
13. aug 2009

nie wolfi, povedali,ze ked do tretej nezavolaju oni,tak potom mam zavolat.
Ale myslim si, ze keby mali pozitivny vysledok, gatova by uz volala, urcite rada oznamuje dobre spravy, takze sa zacinam zmierovat, ze ee

alicao
13. aug 2009

monky, mas stastie, ze mas aspon jeden zazrak doma, a asi nemas vela casu stale premyslat na tym ci sa zadarilo ci nie, vsak? Aj tebe drime palceky nech to ide tak rychlo ako prvy krat🙂

wolfskinka
13. aug 2009

alica dostanes na prdel , preskocim ten plot nabijem si nos a potom mi okrem tej manikury budes musiet zaplatit aj plastiku

alicao
13. aug 2009

Wolfi, som taka ako ty ked si cakala , nezda sa ti? 😀 😝