Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
11. mar 2009

kiki mrchu dostaneš v piatok - uvidíš.
Prali ani ja som ešte ovu nemala som 14DC a zatiaľ nič ale ja mám stále ovu medzi 15-21 DC takže dúfam, že príde.
Susi vyzerá to nádejne, ale poradím ti - netestuj, počkaj do nedele ak nepríde vtedy testni jasne,??????

susann83
11. mar 2009

janiiiiiiiiiiiiiiii 😲 do nedeleeeeeee??????????
ja som chcela uz dnes, max. zajtra, lebo zajtra idem k lekarovi.
ale mas pravdu, ked netestnem, a dojde mrch aspon usetrim 1 test 😀

kikina666
11. mar 2009

susann no uvidime co sa udeje ,,, snad to dorazi

alicao
11. mar 2009

kika po tisici krat nemas zaco!!!!🙂 uz nedakuj
idem asi na postu , poslat ti to...lebo varim, a zitila som ze obe mlete papriky su stiplaveeeee!!!
uz to varim pol hodinu a teraz som to ochutnala..JANKABO...nebude to jedle 😀 😀 😀
musim ist kupit sladku papriku a nejako to dat doporiadku..dufam len ze nikto nepride na kontrolu, ci lezim, lebo...nelezim 🙂
horucku uz nemam , teplota sa normalizuje: http://www.fertilityfriend.com/home/260601

Susan vyzera to vyborne ....PLEASE nech to tak zostane a nech najdes //!!!!! 🙂

pralinka25
11. mar 2009

susi ja by som tiez pockala do nedele aj ked je to tazkeeeeeee.

ja som sa vcera dozvedela ze moja kamoska ktora sa snazila o babo 10 rokov a na vianoce zistila ze je tehu uz lezi v nemocnici, lebo ma problemy ☹

to fakt nie je fer. Tento rok je nejaky smolny. Bociany su asi este vsetci v afrike

kikina666
11. mar 2009

alicao na margo tej papriky ja som minule varila segedin a miesto klasickej papriky som tam nasypala stiplavu ... ti poviem ten segedin mal riadne grady ani ta smotana to nezjemnila 😀 ale moj muz si pochvaloval 😀

susann83
11. mar 2009

holky DAKUJEEEEEEEEM VAM,
ja by som tak rada nasla // , este nikdy som nenasla, ani len omylom, len na ovulacnom testiku 😉
jani, ale do nedele urcite nevydrzim

alicka, uz to vyzera dobre, meraj pekne dalej a snazilkuuuuuuuuuj 😀 😀 😀

jankabo
11. mar 2009

Boze Kiki, no ja ti radím ako by som robila ja, už som zažila toľko sklamania, že ja už radšej netestujem, a poviem ti pravdu, doma mám iba jediný tehotenský test, ktorý držím v zásuvke, už dosť dlho - myslím že práve on bude ten pravý 😉
Ked nevydržís tak kľudne testuj - je to na tebe 😎

kikina666
11. mar 2009

alic ten graf zacina vyzerat normalne ... ale ten ulet .. to bola sila to si si mala dat patentovat 😀

jankabo ja nejdem testovat ... ved nemam co ... tehu nie som mam to potvrdene aj z krvi a aj z testu ... uz mam aj agolutin pichnuty a cakam na mrchu a akosi sa nemozem dockat

susann83
11. mar 2009

inak, kde je dnes adka?????? chuda zas poraduje? vcera bola na stretku j adenkou a marti, mohla by napisat ako bolo 🙂

ale este som stale v posteli, vobec sa mi nechce vstavat, manzelik mi doniesol kavicku do postele 😵 😵

kikina666
11. mar 2009

susann tebe je a ja uz 3 hodiny sedim v robote za pc ... a bohovo sa mi tu nechce ratam minuty kedy bude konecne obed

ozaj o 16,00 mam stretko kvoli tej adopcii

susann83
11. mar 2009

kiki, to je super, dufam ze rychlo to vybavite a budete mat babo.
ozaj, a mozte si adoptovat aj malinke babo? alebo ako to je?

kikina666
11. mar 2009

susann my chceme babetko a biele a na babetko sa caka 2 roky v ziline ... ☹ dovtedy mozeme skusat

susann83
11. mar 2009

kiki, to je dobre dlho, ale do vtedy sa vam podari aj vlastne 🙂 🙂
to je tak nespravodlive, na vsetko treba tolko cakat, hrozne 😠

kikina666
11. mar 2009

susan preto to chceme zacat vybavovat .. vybavenie ziadosti trva asi cca 3 mesiace a potom cakas na vyjadrenie uradu pre starostlivost ci si vhodny kandidat na adopciu ... a az potom ta zaradia do poradovnika

jankabo
11. mar 2009

Kiki prepáč, takže to patrilo Susi ohľadom toho testovania.

kikina666
11. mar 2009

jankabo nic sa nedeje moja 😀 😀 😀

jerryjanka
autor
11. mar 2009

ahojte
jankabo - lepšia nalada dnes?
do splnu si už volala?

kikina666
11. mar 2009

jerry my sa nahaname 😀

jerryjanka
autor
11. mar 2009

kika no veru - sme všade :D :D :D

kikina666
11. mar 2009

asi tak nejak, baby ja som uz hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa este hodinu

jerryjanka
autor
11. mar 2009

ja som prave ranajkovala 😀

kikina666
11. mar 2009

no este presne 59 minut a mozem ist na obed

jerryjanka
autor
11. mar 2009

juj nech už svieti slniečko - toto počasie ma zabíja 😠

kikina666
11. mar 2009

jerry no tu prsi ... ☹

jerryjanka
autor
11. mar 2009

no ved aj u nas smoklí furt
včera asi 10 minut svietilo ked som bola na plavarni - a je to tam presklene tak mi to dvihlo naladičku

pralinka25
11. mar 2009

ja by som uz chcela jar a najlepsie by bolo leto. Zboznujem vodu a plavanie. A este koleckove korcule. Ked je vonku takto nic sa neda robit len hnit doma. V telke je velke nic tak je to este horsie.

kikina666
11. mar 2009

prali ja tiez milujem kolieskove korcule, u nas konecne urobili aj cyklotrasu asfaltovu pre korculiarov a cyklistov

alicao
11. mar 2009

som spat
kika poslala som to, potom napis ci to prislo
teraz zachranujem polievku, mali by ste ma pri tom vydiet, kutil s.r.o sa moze stracit 😀
susan nemusic cakat do nedele, testni pred odchodom k doktorovi🙂!
jerry aj mne uz toto lezie na nervy, hlavne je to nuda, prideme s prace a co..ani von ani nic...

pralinka25
11. mar 2009

u nas je to bieda. Pre cyklistov sice je ale miestami je robena zo zamkovej dlazby co je pre korcule nepouzitelne.
My chodime krizom krazom po meste. Mame jeden sportovy areal kam sa chodia ludia korculovat na oval ale to je nuda. Chodit furt dokola ako akvariova rybycka sa mi nechce.

U nas je to tiez take iste. Pridme domov s prace, nieco uvarime, upraceme a .... nic sa neda robit tak ideme aspon na prechadzku do obchodu alebo na klziskko. Ale klzisko je v tyzdni len v stredu a piatok a aj to je tak pre akvariove rybycky 😀