Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

cukruska1920
17. apr 2009

😔

kikina666
17. apr 2009

baby je a ani si neviete predstavit ako ho to ranilo, keby som mu to nebola ja povedala citlivo a nevedel to skor ako mu to napisala ... tak neviem ako by reagoval ....

ona si ani nevie predstavit ako nam to ublizilo ... ani nevie ako k tomu prisla a este sa takto chova ... taketo veci sa neoznamuju mailom .... a hlavne ked je to jej brat, ktory ju cely zivot financne podporoval aby prezili so synovcom a aj robotu jej dala, aj plat slusny ma na to co robi priam kralovsky a ona takto ....

a som zvedava kedy nam zacne vycitat ako sa ku nej chovame

cukruska1920
17. apr 2009

kiki....na niektore zeny staci ked muz hodi trenky a uz su tehotne

kikina666
17. apr 2009

ved to ... je to hrozne ale ....ma to serie ze sa takto chova a je otazka casu ked sa postazuje mojej svokre ako sa k nej chovam, lebo prirodzene sa jej budem vyhybat co najviac ... tak z toho vyjdem ja ta zla ktora nedala jej synovi dieta o druhom potrate a ani umelom nevie, ani netusi cim vsetkym som si presla a este mi budfe vycitat ze budem zazerat na renatine brucho ... nakoniec sa to zvrtne proti mne

pralinka25
17. apr 2009

kiki 😕 😠 fakt des

No mam brucho ako tehotna (len keby som aj bola)
Keby som si nemerala teplotu tak sa aj zacnem upodozrievat ze som lebo posledne dni mi je nejak divne. Ale kedze meram viem ze nie som.

Tak cukrus cakam 🙂

cukruska1920
17. apr 2009

prali..a aku mas teplotu? lebo ja mam tiez na tehu nizku

kikina666
17. apr 2009

prali a test si si nerobila ?

pralinka25
17. apr 2009

nerobila lebo som nemala ziadnu ovulku tak naco. Mam anovulacny cyklus takze viem na milion % ze nic 🙄

kikina666
17. apr 2009

prali a co ked nahodou to bola nejaka skryta ovulka ?

pralinka25
17. apr 2009

take nieco existuje????? O tom som teda nikdy nepocula.
Ale fakt nic, kiki som tu aspon s tebou 😉

Baby a co je s tou nasou alickou??????????? neviete niekto?????

jankabo
17. apr 2009

Ja tiez neviem, neviem prečo ale mám pocit ze odisla s manzelom na tu služobku do Tokia, ci kde do vlastne mal ist.

pralinka25
17. apr 2009

a to len tak bez rozlucky?????? Sak snad aj v Tokiu je net

kikina666
17. apr 2009

ani mne sa neozvala

jankabo
17. apr 2009

ja neviem čo sa stalo.
V ten den co sme mali spolu testovať tak vtedy zmizla, asi sa na mna pohnevala, ale mne je to fakt luto, ze aj ona nemala //, ja som jej do IP uz pisala viac krát, aj cez skype je stale offline tak neviem čo sa stalo.

pralinka25
17. apr 2009

no teda odkedy jej klesla teplota tak sa neozvala. Sa mi zda. Mali ste jani spolu testovat ze?

teeeeeeeeda ved ked sa ozve dostane na holu

pralinka25
17. apr 2009

jani napisala si to tesne predomnou 😀

pralinka25
17. apr 2009

a neber to tak ze sa na teba hneva. Podla mna alicka nebola taka, len asi nema pristup k netu

kikina666
17. apr 2009

mozno nema internet doma ... ale v robote ma urcite ... nechapem ani mne sa neozyva a to sme si mali dohodnut to stretko

pralinka25
17. apr 2009

no mozno neni v praci

kikina666
17. apr 2009

mozno to psychicky nezvladla ze sa im to nepodarilo a chce si dat od konika pokoj ...

pralinka25
17. apr 2009

je to mozne ale co ja viem. Myslim, ze by nam aspon povedala ako jednu dobu jerryjanka ze si dava pauzu

kikina666
17. apr 2009

baby neviem co sa s nou stalo, snad sa ozve dorota jedna

pralinka25
17. apr 2009

no snad ano a potom dostane na holu ako som povedala

co planujete na vikend?

inak ani susanka sa uz dlho neozvala

kikina666
17. apr 2009

my ideme na chatu so znamymi ale ma prsat ☹

pralinka25
17. apr 2009

no to teda nie je bohvieco to pocasie ☹ Skoda ze to krasne pocasie nevydrzalo este aspon pocas vikendu

kikina666
17. apr 2009

prali je mi to jedno ... pokecame posedime a to bude vsetko a hlavne tam nebude ziadne babo tak trosku pridem na ine myslienky

pralinka25
17. apr 2009

no tak to je super 😉 Urcite ti bude dobre

kikina666
17. apr 2009

no ved hej len aby sa tam neobjavili nasi znami oni maju polrocne ... tak to nerozchodim ... povedali ze nejdu ... ale

pralinka25
17. apr 2009

no snad ked bude take pocasie tak ostanu doma

susann83
17. apr 2009

ahojte babulkyyyyyyyyyyyyy

ja som na vas nezabudla, len som nemala kedy pisat.

vcera sme boli na sk prehodit gumy a dnes som bola sama cvicit, to je uz uspech, ze aspon na autobus viem ist a ze je vo viedni taka super doprava, dostanem sa aj tam kam nechcem 😀 😀 😀

kiki, tesim sa, z sa to pomaly rozbieha a mas super doktorku, ze ti tak dobre napisala papiere =)
a zo svagrinej si nerob hlavu, ona na to pride, ze vam ublizila alebo sa jej to vrati, ked bude zas potrebovat pomoc... (teraz nie ze by som jej nieco zle priala, ale vzdy je to tak, clovekovi sa to vzdy vrati...)

babenky, ja som vcera u dokyho, a samozrejme ma nepotesil. z toho odberu krvi, co mi robili zistil, ze ovulku som nemala ☹ ☹
takze v piatok idem zas na odber a pondelok k nemu na sono. som zvedava, co zisti.
mohlo sa stat, ze presne tento cyklus som mala anovulacny???? asi zas zacnem merat teplotu...

no....nejak som sa rozpisala 😀