Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
20. aug 2009

wolfi, no hej, lepsie takto, aj som si porumazgala v aute , ale uz som kludnejsia, aspon viem na com som...
teraz sa ale bojim, ze co ak je problem aj vo mne, ze neviem udrzat mininko.
Gatova ma dovolenku, bol tam krajko, tak som dala ziadost jemu.

wolfskinka
20. aug 2009

alic na to ani nemysli .... proste nebolo dost silne, to neni v tebe .... druhy krat to uz dotiahnes do dobreho konca, na com ste sa dohodli, idete cakat na schvalenie ziadosti a potom na IVF alebo idete skusit este 1 IUI?

wolfskinka
20. aug 2009

alic a este jednu vec .... tak v pondelok si zavolaj do heliosu na recepciu, ci ta toja ziadost bola odoslana do poistovne, na to nepotrebujes doktora to ti povie recepcna ona tam ma knihu odoslanej posty ... lebo mne raz takto zabudli poslat ziadost a som cakala a nic tak preto, ked som potom davala tak som si to overila na recepcii ci uz ta ziadost odisla od nich

alicao
20. aug 2009

wolfi, ok, zavolam, dobry napad, dik

alicao
20. aug 2009

wolfi, ideme rovno na ivf, tento mesiac si od vsetkeho oddychneme a potom IVF

pralinka25
20. aug 2009

ahojte zlaticka.

Alicka je mi to velmi luto ☹ Dufala som ze vam to vyslo.
da sa na to pozerat aj tak, ze aspon vies ze sanca je. Ze draheho spermijka to dokazala. Ta mala alicka na seba teda nechava pekne dlho cakat. Potvorka mala

alicao
20. aug 2009

a urcite sa dam po transfere hned na PN a ak sa zadari tak aj dlhsie, aj ked vela tuto nerobim, ale musim sa tvarit ze robim a cakat vzdy na piatu, doma si budem citat, pozerat filmy alebo co...

alicao
20. aug 2009

ahoj pralinka, dik, budem ok, cakala som to

pralinka25
20. aug 2009

no alic dobry postup. Tiez by som to takto spravila.

wolfskinka
20. aug 2009

alicja som si volala po par dnoch do heliosu a potom tyzden po tom co povedali ze to odoslali do poistovne, ze ci im to prislo do poistovne .... nech necakas ako hlupa a sa to kdesi zatula aj to sa stava

no ja ak nam to vyjde ... hned PN prve 2 mesiace alebo aj 3 mesiace, nebudem riskovat

alicao
20. aug 2009

wolfi, ty tiez davas este tento clostilovsky pokus, ze? A potom ivf?

wolfskinka
20. aug 2009

alic tak ak to mne nevyjde teraz tak ideme do toho spolu a este ti poradim ... lieky na IVF sa zacinaju uzivat 16.dc ... tak si to skus v poistovni tak ponahanat aby si stihla este ten dalsi cyklus.
ty este nemas mrchu ze ?

alicao
20. aug 2009

wolfi ako si to mam ponahanat?
nemam este, dnes uz si nedam utrogestan a mala by prist asi cez vikend

wolfskinka
20. aug 2009

alic no ze si zavolas do poistovne reviznej lekarke ze to potrebujes cim skor ze mas dohodnute miesto v poradovniku a ze potrebujes zacat ... tak mozno ti to spravi skor ale vseobecnej to trva 2 tyzdne spolocnej 4-5 tyzdnov .... tak ked si to teraz podala tak najneskor v polovici septembra by si to mala mat doma a to by sme potom naraz pichali, lebo mne ak to nevyjde tak by som mrchu mala dostat cca 15.9. a potom 16 dni ... prvy oktobrovy tyzden zacnem s liekmi a druhy oktobrovy tyzden pichat

alicao
20. aug 2009

to sa da? zavolat do positovne, ci prisla ziadost? nevyseru sa na mna?
ak by som ja dostala ms teraz cez vikend tak aj tak mi to vychadza s liekmi na oktober ale ale transfer az zaziatok novembra, no ved uvidime

wolfskinka
20. aug 2009

nie ja som volala uplne normalne ale spolocna ma dlhy termin ... mozno vo vseobecnej to tak dlho netrva ...

alicao
20. aug 2009

wolfi, este mam volat za vysledky krvi, neviem naco, ze ak sa to potvdi, ze nic, tak sa dohodneme na dalsom postupne...
Krajko sa mi zda uplne mimo....
Ved mi to zdvihnu na recepcii a tam mi povedia vysledky, nie?

wolfskinka
20. aug 2009

hej na recepcii ti povedia vysledky ... a v pondelok tam cinkni ci ti tu ziadost poslali, nech sa dostanes dalej a si spokojna a teraz nech ti to este trosku meska, potrebujes natiahnut cas aby si stihla dalsi cyklus stimulovat 😉 a ak to mne nevyjde tento mesiac tak pojdeme do toho spolu naraz

alicao
20. aug 2009

wolfi, vidiiiiiiiiis, to je napada, tam si este utros nech mi meska🙂)))) , ale nie srandujem
Len nechapem krajka, lebo na recepcii mi povedia vysledky, takze ako sa s nim mozem dohodnut na dalsom postupe? Co bude sediet na recepcii? 😀 Som uz cela polepetena 😀

alicao
20. aug 2009

Prali, ty si stale mrtvy chrobak?

wolfskinka
20. aug 2009

alic utros si nedaj, ale jedz vela citron, citron oddaluje ms .. je sice hnusny kysly ale mne to vzdy pomohlo posunut

zavolaj pre vysledky a hned si ho vypytaj k telefonu

alicao
20. aug 2009

wolfi , nechame to na prirodu
Viete co povedal minule moj drahy? Ze nachame to na prirodu Gatovu 😀

wolfskinka
20. aug 2009

no pekne povedal ... ze ho pozdravujem .... no tatry cez vikend sa rusia ... no co uz a vyzera ze aj tie bicykle buduci vikend su asi nerealne, jedni nam uz zahlasili ze nejdu tak ti dalsi su teraz na dovolenke tak to budeme vediet az v pondelok

pralinka25
20. aug 2009

😀
ano ja mrtvy chrobak hlasim seba do sluzby. Nic uz zo mna sice asi nebude ale co uz. Dnes som 25DC a nic. Fut rovna ciara. Hehe ten clostil teda zabral uplne 100%
A to keby som mala este par mojich 40 dnovych cyklov cakat kym mi zvysi davku na 2 denne (a ani to mi mozno nepomoze) tak budem ovulovat tak v 40tke

wolfskinka
20. aug 2009

prali chod do centra asistovanej reprodukcie ... tam nepotrebujes ziadne doporucenie od gynekologa, tam zavolas a dohodnes si termin, v martine je a v bratislave su asi 3, za pokus to stoji a myslim si ze ked ten tvoj gyndos nevie co zo sebou tak nech ti pomozu inde

alicao
20. aug 2009

prali urcite pomozu dva, pre teba treba davku ako pre kona, verim tomu 🙂
Wolfi a dovcu uz mate vybratu?

wolfskinka
20. aug 2009

alic nemame nic ... stale cakame co bude za dobru cenu a volne

pralinka25
20. aug 2009

no mne asi aj 2 budu malo. Som cela spomalena tak asi len 5 by mi zabralo. Ale to samozrejme robit nebudem.

WOlfi a nehovorila si ze idete do Hurgady? Ci to bol len plan?

alicao
20. aug 2009

aj ja by som potrebovala ist lahnut k moru

pralinka25
20. aug 2009

aj ja chceeeeeeem esteeeeeee moreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee