Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
2. feb 2009

no pralinka bodaj by si mala pravdu ze do tretice vsetko dobre, uz sa tym nemozem zaoberat tesim sa na lyzovacku ...

pralinka25
2. feb 2009

ja verim ze to tak bude Kiki.
Uz musiiiiiiiiiiiiiii.

A uz ste siaj rezervovali tu dovolenku? Na kolko pojdete?

jankabo
2. feb 2009

kiki ☹ ☹

Adrianka podla grafu to vyzerá ze si pred ovu, teda teraz ked ti teplota tak výrazne poklesla sa mas snažilkovať, lebo ona začne už stupať. Takže šup-šup - nech už konečne to tu niekto rozbehne, lebo tohoto roku zatiaľ ani jedna tehulka.
Pralinka ty kedy ides k dokimu???

Baby dnes o 16.00 hod mam poslednu skusku tak mi držte palce, nech už mam pokoj.

kikina666
2. feb 2009

pralinka zajtra ju ideme rezervovat na tyzden

jankabo budem drzat vsetky aj na nohach

pralinka25
2. feb 2009

no kiki to bude super. Hlavne oddychujte, sportujte na svahu aj v postielke ale myslienky na babatko nechajte doma (aj ked lahko sa mi povie ... ale urobit to asi uplne nepojde) tak myslite len jeden na druheho a vychutnavajte si svoju poslednu dovolenku vo dvojici lebo na tej dalsej uz budete traja 🙂

Jani drziiiiiiiiiiiiiiim palce. Z coho mas skusku?
Ja idem 13.2. na endokrinologiu. Ocovi sa to podarilo vybavit mi o mesiac skor

kikina666
2. feb 2009

pralinka no mame teraz pauzu s umelymi, ale normalne mozeme skusat .. uvidime co bude, mozno sa podari aj normalne ked sme v poriadku

jankabo
2. feb 2009

Kiki nikdy nevies, skus sa nejako odreagovať, aj ked tažko sa mi radí, lebo sama to nedokážem nemyslieť na bábo.

Skúsku mam z nemeckého jazky - brrrrrrrrr 😒 😒 😒 😠
Pralinka ako dlho sa snažite o bábätko???

adrianka127
2. feb 2009

kiki - presne tak, dovolenka robi zazraky...vsetko je mozne... 🙂
jani - ked ja som si myslela, ze uz ovu bola... no nevadi, tak budeme snazit dalej... 🙂 Mooc drzim palceky naskuske - uz to budes mat zasebou... to by bolo super 🙂
pralinka- tak super, ze sa to podarilo skor - takze pred Valentinom... snad vam to prinesie stastie... 🙂

kikina666
2. feb 2009

jankabo ... neznasam nemcinu, ja ju mam povinnu v robote a som sa len zacala ucit a dobre mi to lezie na nervy
a popritom este aj anglictinu

alicao
2. feb 2009

kika...vraciam svoju zivnost na bosoratstvo...mrzi ma,ze ani basnicky nezabrali ☹
Ahojte vsetky ostatne, dnes budem mooooooc busy zase..takze sa nehnvevajte, ze nebudem prispievat...ale muslim na vas!!!! 😵

alicao
2. feb 2009

inak zajtra by mi mala prist MS to budem 32 DC. Vcera som si robila test a nic.....takze asi zase nic...

kikina666
2. feb 2009

alicao je mi to luto, prajem vam to vsetkym ... 😵 a ja idem skusat normalne

pralinka25
2. feb 2009

jani HAK som dobrala v posledny junovy tyzden. Potom sme si davali nejaku dobu pozor a potom sme sa zacali akoze snazit ale kedze mi nechodila mrcha vedela som ze je to asi aj zbytocne. Ale ratam ze sa snazime tak od konca septembra - zaciatkom oktobra.

No adrianka je to piatok 13 tak dufam ze mi ta navsteva lekara neprinesie smolu 😕

Kiki veru priroda je mocna a mozno toto vsetko je len pre to aby to nakoniec vyslo prirodzene.

kikina666
2. feb 2009

no nam by to mohlo vyjst prirodzene my sme obaja v uplnom poriadku, moj muz povedal, ze odteraz budeme sexovat kazdy den a ze by bol v tom cert aby to nevyslo .... 😀 😀 😀 uz ho vidim ze kazdy den 😀 😀

pralinka25
2. feb 2009

kiki 😀 😀 😀 no ale za pokus to stoji 😉

cukruska1920
2. feb 2009

halo halo

adi...dnes som 17DC 🙂

kikina666
2. feb 2009

pralinka no ved hej za pokus to stoji, ale kazdy den je hovadina ... som mu anvrhovala 2 - 3x a on sa na mna diva ze ci mi nehrabe ze 2-3xdo dna ... a ked som mu vysypala ze do tyzdna tak bola zaseknuty, ze tak malo tak sme sa dohodli ze teda kazdy den 😀 😀 😀 ale aj tak ho uz vidim ako kazdy den 😀 😀

cukru uz mas po ovulke ???

cukruska1920
2. feb 2009

kiki... este nie..bud dnes alebo zajtra... netusim

kikina666
2. feb 2009

no tak super ... pekne sa snazilkujte nech dostanes mrchu az o 9 mesiacov

cukruska1920
2. feb 2009

kiki..no hej...len moj je lenivy...vcera sa mu nechcelo a ktovie co dnes... kurnik akurat ovu premeskame 😠

kikina666
2. feb 2009

cukru tak ho musis nejako zlomit ... nejake sexi pradelko zavrtiet zadkom a sup prekotit ho rychlo kym si nerozmysli ...

ten moj sialenec si vymyslel ze ked sa nepodarilo umele, ze ideme skusat teraz normalne a ja som zahlasila ze tak 2-3x a malo by sa to podarit a on mi na to, ze 2-3x do dna ze ci to trosku neprehanam, ale ze suhlasi ... lenze ja som myslela 2-3x do tyzdna ... sialenec nadrzany ze 2-3x do dna no nehrabe mu no uznajte

cukruska1920
2. feb 2009

kiki...vies ja si myslim ze ked sa vam to podarilo prirodzene tak to mozno naschval nevyslo pri umelom...takze mate sancu a nakoniec sa podari prirodzene 😵

pralinka25
2. feb 2009

cukru ja si to tiez takto o kikinke myslim

kikina666
2. feb 2009

no ved uvidime ... ale uznajte ten moj chlap je sialenec .... ved ja uz nie som najmladsia na taketo vykony ...

cukruska1920
2. feb 2009

kiki...ked nebudes vladat posli ho ku mne 😀

kikina666
2. feb 2009

no len si ho ber aspon na mesiac, aspon budem mat chvilu od neho pokoj ... sialenec jeden, ved ja nie som robot,

pralinka25
2. feb 2009

kiki 😀 😀 😀

cukruska1920
2. feb 2009

kiki....akoze normalne ti zavidim.... moj robi manualne mozno zato je taky unaveny... ale nezajem...dneska sa bude makat 😀

kikina666
2. feb 2009

cukru a moj je podnikatel a je v robote 12 hodin denne a ked pride domov tak sa naje a pracuje zase dalej
ale co sa tyka sexu, tak je nadrzany ako polarny medved ... strasne cosi stary chlap a nevie co so sebou

cukruska1920
2. feb 2009

kiki...mozno ma druhu pubertu 😀