Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
12. feb 2009

lucim, teda ty nas ale odbavis..... Inak sa mi paci, aka si v praci produktivna... 😀

lucim
12. feb 2009

adrianka vsak soooooooooom, ved vas dost zanedbavam po ine dni . 😉
janka jasne, budete. vsetky. 🙂

jankabo
12. feb 2009

baby o 10 minút letím domkov,
juj jak sa tešííííímmmmmmmmm 🙂 🙂 🙂
Lucim teším sa, že si na nás nezabudla a ze nás troška povzbudíš.

Troška tehu vírusikov poprosím, lebo teraz sa mi zídu a aj pre ostatné baby veľa, veľa 😎 😎

lucim
12. feb 2009

dnes uz boli, ale dostanete duplu TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ttttttttttttttttttttttttttttttt TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

cukruska1920
12. feb 2009

chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

kikina666
12. feb 2009

no uz som tu depky su prec aspon na chvilku, aj ked viem ze palce vecer budu ... ale co uz

adrianka127
12. feb 2009

aj ja chitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 Dakujeme...
kiki - kup si obrovsky kelimok zmrzky... nejakej fajnej karamelovej - uvidis, ze ti bude trosku lepsie... 🙂

kikina666
12. feb 2009

adrianka no zmrzlina fajn, ale na to moje hrdlo a chripku to asi nebude dobry napad, co ty na to ?

adrianka127
12. feb 2009

no na to som zabudla... tak potom nutelu... 😉

adenka
12. feb 2009

ahojte babky, ja zasa zastupujem kolegu tak uz klasicky nestiham....ako sa mi tu mate? ako grafy??

adrianka127
12. feb 2009

Ahoj Adi,
najdes na strane 71... moj je jasny ale cukruska vyzera naozaj nadejne... takze cakame prvu tehulku... 🙂

adenka
12. feb 2009

super...adrianka skoda ze to slo dole, ale vsak este uvidime co bude dalej...mas teraz nejaky velmi kratky cyklus nie?

adrianka127
12. feb 2009

hej... som mala ovulku uz 10 DC... ale aj tak som to uz tento cyklus zabalila... tak sa budeme pokusat o velkonocne vajicko... 😉 😀

adenka
12. feb 2009

no jasne....pekne snazilkovat nech je z teba na velku noc kinderko 😉 😀

kikina666
12. feb 2009

adrianka milujem nutelu ale vzhladom na moe depky nemam ani na nu chut ... teraz mi pisala svagrina ze ked sa dozvedela ze ta nasa kamaratka je tehotna ze zacala bacat aj ona a oni sa snazia iba 4 mesiace a jedno dieta uz maju ...

kriste toto je na nervy

adrianka127
12. feb 2009

to sa mi celkom paci.... len aby sa z toho potom nenarodil zajacik... 😀
no ja sa pre dnes lucim...cupkam o chvilku domov..... Zajtra som na porade, tak tu budem zriedkavo... vsetkym prajem krasny zvysok dna... a este krajsi posledny pracovny den v tyzdni. paaaaaaaaaa

kikina666
12. feb 2009

adrianka pekny den aj tebe

adenka
12. feb 2009

adrianka drzim moooc palce....papaaaa

kiki verim ze to je na nervy...ale uz o chvilku pojdete na dovolenku a trosku sa odreagujes....

kikina666
12. feb 2009

adenka no ved to ... ale dovtedy je este 6 tyzdnov ...

sme skonstatovali so svagrinou .. ze rodinka uzasnych tak akurat pre psychiatra .... 2 hysterky co nemozu otehotniet, 1 despota, 1 striga strelena svokra a potrhnuty dedko .... fakt rodinka na pohladanie ...

adenka
12. feb 2009

kiki hlavne vy s manzelom sa snazte byt v pohode, aby ste si tym nedajboze nepokazili vztah...

kikina666
12. feb 2009

adenka nie to nehrozi vztah si nepokazime, manzel mi povedal, ze aj ked nebudeme mat vlastne deti, ze on nikoho ineho nechce a pristupi aj na adopciu .... o to sa nebojim ... dlho sme sa hladali a nasli sa a vieme si vazit to co mame a tato situacia je neprijemna ale riesime ju aj ked sa nam to moc nedari

adenka
12. feb 2009

tak to je super a velmi vzacne...chrante si to....

kikina666
12. feb 2009

adenka to hej to je super .. ale co z toho mame .... nic ja mam depky lebo svojmu manzelovi nemozem dat dieta ... on to tak neberie ale mna to zoziera keby ma za zenu inu, uz davno by deti mal

pralinka25
12. feb 2009

boze kiki takto nad tym nerozmyslaj. Ak deti ma mat tak ich mat budete. Co mate v osude to sa stane.Takyto smer myslienok ti neprospeje.

Pockaj ked raz budu mat tvoje teti 15-16 rokov a bude ich riadne plieskat puberta 😀

kikina666
12. feb 2009

pralinka ... poviem ti tak, uz aby to bolo

pralinka25
12. feb 2009

bude uvidis 😉
Tak ja uz idem.

Majte sa tu krasne

jankabo
13. feb 2009

ahojte snazilky,
kde ste vsetky to este nikto nepracuje???? Dnes je piatok hhhhhhuuuurrrrraaaaaa 😀 😀 😀
Ukážte grafy ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2232b7

cukruska1920
13. feb 2009

Ahoj jani... dnes je piatok? 😀
tu je moj...http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

pralinka25
13. feb 2009

ahojte zlaticka 🙂

Cukruuuuuuuus to vyzera fakt super ten tvoj grafiiiiiiiik 😵

jani a ty si uz mala ovulku? Vidim ze ti to ide hore tiez

cukruska1920
13. feb 2009

ahoj prali...dakujem... len dufam ze neklesne... ☹