Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jerryjanka
autor
18. feb 2009

ja tak žijem - len dnes to tak na mna padlo - kamoška porodila a začali neskôr ako my
tak asi preto

alicao
18. feb 2009

jerry, to sa da pochopit...sme natom vsetky podobne...okolo mna je 6 tehotnych zien, a to len v praci...kamaratky maju uz po 2 deti uz dost velke...
Nevadi...ked budes mat svoje, bude ti moct radit a poziciavat veci 😀

alicao
18. feb 2009

odchadzam home, majte sa krasne🙂

kikina666
19. feb 2009

ahojte,
sa to tu roztrhlo vrece, my ideme do heliku 4.3.

no bola som vcera lyzovat , parada upraveny svah som sa vyblaznila a koleno samozrejme opuchlo a nalialo sa tak sme isli za tym mojim kamaratom a vraj su to len slachy ze mam svalnate nohy a naplna sa tekutinou, ktora sa potom vstrebe ale ked je naplnene tak tlaci na slachu a preto to nemozem vystriet, tak mi padol kamen zo srdca

pralinka25
19. feb 2009

dobre ranko.

No kiki to je super ze to nieje nic vazne

kikina666
19. feb 2009

no to nie ved ja mu dam zabrat a rozmysli si ci bude blbnut alebo nie, dnes idem na stepaerobik, zajtra na vecerne, v sobotu cez den lyzovat a vecer na vecerne a v nedelu cez den ... ved ked mu endam zabrat teraz a nezvyknem ho na zataz tak v tych alpach odlyzujem 1 den a som skoncila a na to by som sa pozrela skratka bude makat nema na vyber

lucim
19. feb 2009

dobre ranko, mate sa?
kika sportujes, fiiiha ... dobreeee 🙂
a ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT tttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ozaj, deckaaaaa, ja mam dnes oslavny den, som presne v polcase, 20+0 tt, hurrraaaaaa 😅
aj vas to caka, viem. 😉

pralinka25
19. feb 2009

ahoj lucim 🙂
gratulujem ze ste uz v polceste 😉
dik za virusiky

kikina666
19. feb 2009

lucim dakujem za tttttttTTTTTtttttttttt snad sa nalepi

no lucim tak to gratulujem ... 😵 😵 😵 este to dorazit do uspesneho konca uz budes teraz strihat meter ... xixi

adrianka127
19. feb 2009

Ahojte kocky...
Ako sa mate? Co nove? Su tu nejake nadejne tehulky? Som tu 2 dni nebola... 🙂

pralinka25
19. feb 2009

zatial nijake tehulky. 😠 ☹ ale nadejne sme vsetky (raz urcite 😉 )

adrianka127
19. feb 2009

To je jasne prali ... raz vsetky... 🙂

pralinka25
19. feb 2009

ako sa mas adi? Uz si napapana?

kikina666
19. feb 2009

no zatial ziadne ... teda az na mna 😀 😀 😀 narazala som na moje megabrusicko zo sladkosti a piva 😀 😀 😀

jankabo
19. feb 2009

ahojte,
tak ako sa dnes máte,???? Adrianka čo mas nové už si tu dávno nebola.
Lucim dakujeme za výrusiky, Prali a dali ti aj nejaké lieky alebo ako teraz budeš postupovať????

Kikina športu zdar 😎 😎 😎

kikina666
19. feb 2009

jankabo dik ... no neuskodi mi to, ved som vypasena ako prasa

jankabo
19. feb 2009

ale no, myslím ze prehánas,

kikina666
19. feb 2009

no mam 167 cm a 85 kil .... a v pase 100 cm, mam skratka symetricku postavu asi meter vysoka a asi meter siroka 😀

pralinka25
19. feb 2009

oooooooo kiki mas idealne symetricke miery 😀 😀 ale neboj sexik je najlepsi na chudnutie. Takze ked teraz snazilkuete stale tak aj kilecka pojdu dolu uvidis.

Jani dala mi Siofor. To je na upravu vstrebavania glukozy. Je to liek pre diabetikov ale pouziva sa na liecbu PCO a vraj su s nim dobre vysledky. Tak uvidime. Lebo tento syndrom vraj uzko suvisi s cukrom v tele.
Je to nepochopitelna haluz ale je to tak. potvrdila mi to endokrinologicka a aj na nete som o tom dost nasla.

kikina666
19. feb 2009

pralinka no zatial teda moc nejdu dole

pralinka25
19. feb 2009

ale pojdu. Uvidis.
Ako ste na tom s bodmi?

Ja sa snazim schudnut, lebo pri tejto mojej diagnoze je to velike plus aj ked neni u mna az tak extremne velka nadvaha ale proti tomu ake som bola fifipierko je to dost. Vraj je schudnutie polovica uspechu tak sa hybem a delim 😀

uankab
19. feb 2009

ahojte babulky, som tu len na skok....ako sa mate? vcera som babatku kupila prve vecicky, tak sme sa s manzelom vecer vytesovali 😵

tfuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjj !!!!!! 😵 😵 😵

adrianka127
19. feb 2009

No babulky mam sa dobre, dlho som tu nebola, lebo som bola mimo kancelarie na pohovoroch... Za chvilku dokramikujem a zaciname od znova... 😉
Prali - tak to su v podstate dobre spravy...drzim palceky, nech ten liek zaberie...nech pekne schudnes, ale len na chvilku a potom nech ti narastie krasne velke tehulkovske brusko... 🙂

kikina666
19. feb 2009

pralinka uz dva dni neboli ziadne body lebo som unavena padla do postele a zaspala

kikina666
19. feb 2009

uankab aj ja chcem uz nakupovat ☹

uankab
19. feb 2009

kikinka, neboj uz budes coskoro 🙂 inak poviem Vam, ze to vobec nie je sranda, este stale sa citim straaasne unavena vecer, predvcerom som zalahla o pol deviatej 😖 a nie som schopna nic spravit doma... chodenie do prace ma vycerpava dostatocne...

adrianka127
19. feb 2009

uanka dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. 🙂 A co pekneho ste kupili?

kikina666
19. feb 2009

uankab no to by som brala ja som lenivec .... xixi

uankab
19. feb 2009

kupila som dva bodicka s dlhym rukavom, jedno s kratkym a jedno nieco ako dupacky (ale su robene zvlast vrch ako body a zvlast taky dupackovy spodok) s macikom... zatial vsetko neutralne... 🙂

adrianka127
19. feb 2009

Skoda, ze nemas albumik. A fotecku babatka uz mas???