Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
5. mar 2009

dobre ranko ... no som zaspala az o 01.30 a som vynervovana ... vysledky budu az okolo 15.00 .. tak tu budem dnes sokovat ... no budete mat co robit aby ste ma nejako ukludnili

adenka posli nejake virusy .............. surne potrebujem

adenka
5. mar 2009

kiki ake vysledky?? nie som v obraze.... 😨

pre teba a pre vsetky snazilky
TTTTTTTTTTT*********** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTT************* 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTT*********** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTT************* 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTT*********** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTT************* 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTT*********** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTT************* 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTT*********** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTT************* 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTT

kikina666
5. mar 2009

som to okopirovala z predoslych stran : asi takto to so mnou vyzera, zajtra bud budu velke revy alebo velke usmevy

ked sme tam prisli tak zacal, ze my sme jeho prvy pripad, co nevie kudy kam, ze uz na to ideme vselijako a nejde to a ze mame take dobre vysledky ako nikto u nich v heliose, ze mu stale vrtame v hlave ... a na to som mu povedala, ze neviem ci ho potesim, ale ze mi to meska 10 dni a vies co mi na to povedal, usmial sa a ze okamzite na utz tak som sa isla prezliect a urobil mi sono a nasadil mi hned utrogestan / na udrzanie tehotenstva, zobral krv na vsetky hormony na tehotenstvo, ziadost sme nevypisali, dal nam ju domov, ze ak sa to zajtra nepotvrdi tehotenstvo ze mame ju poslat vyplnenu postou ku nim a oni tam doplnia ostatne veci a poslu do poistovne ... vajecniky mam v poriadku, sliznicu maternice zvacsenu ... co je vraj velmi dobre, zlte teliesko tam bolo, co znamena ze ovulacia prebehla ... vraj vsetko tak ako ma byt ... bol zlaty stale sa na mna usmieval .. hovoril ze maju tu beznadejne pripady a vyjde im to, ze skratka on uz je v koncoch ze ma dojem pri mne ze si z neho robim srandu, ked mam otehotniet neotehotniem potom si otehotniem kedy sa mi zachce a potom potratim ... a potom povedal ze dufa, ze uz nebudem blbnut a tu ziadost zajtra roztrham ... ze by bol uz stastny keby nam to vyslo ....

adenka
5. mar 2009

kiki to je paraaaaaaaaaaaaaaaaaada 😵 😵 😵 😵 😵 😵 boze dnes nic nerobim a cely den to drzim palce 😵 😵

kikina666
5. mar 2009

adenka dik ... som ako na ihlach a cakam na ten telefonat ☹ mam strach ked mi uz dal taku nadej a tie lieky by mi nedaval pre nic za nic tak snad ... ale zase pri mojom stasti by to bol fakt zazrak

adrianka127
5. mar 2009

kiki - inak podla mna vysledky uz musia mat teraz. Neskusis tam zavolat?

adrianka127
5. mar 2009

Inak dobre ranko vsetkym... 🙂
Ahoj Adi, ako sa mas?

kikina666
5. mar 2009

adrianka nie su lebo mi ich brali az poobede a oni ich tam poslu asi az s tymi ranajsimi ... musim cakat kym mi zavola dr.

cukruska1920
5. mar 2009

kiki...zazraky sa deju...tak tomu ver 😉

alicao
5. mar 2009

ahojte dievcata....
uz sa nekyvem, uz je dobre🙂
kika mooooooooooooooc na teba vsetky myslime 😵 😵 😵 😵
dik adenka, snad sa nejaky ten vyruz nalepil aspon na kiku🙂

kikina666
5. mar 2009

cukru no snad ano a sna d to sadlo aj na mna baby este 6.5 hodiny ... ja sa zblaznim, musite ma nejako zabavit

a ozaj kde sa stratila martinex ?

riamim
5. mar 2009

Kikina, ja by som ich tam odniesla osobne a nezbavili by sa ma, kým by mi nepovedali výsledok! 😀

adrianka127
5. mar 2009

jaaj... no dobre... Tak musime byt trpezlive a vydrzat s tebou cakat do poobedia. Inak kiki tak preventivne ma mozes oplut. Vies cerstve tehu virusy su najlepsie... 😉

cukruska1920
5. mar 2009

kiki... kolkokrat ste ,,to??..ved vies.... 😀

kikina666
5. mar 2009

riamim ... no usim cakat nic sa neda robit

alica dakujem moc, som na pokraji psychickeho zrutenia

adrianka ked ich budem mat iste tak to si rovno zober uterak lebo to na teba tak naplujem ze budes cela mokra

adenka
5. mar 2009

adrianka mam sa dobre, vcera sme boli na gravijoge, take to bolo super...vsetky bruskane sme sa tam natahovali a fucali 😀 😀 ...ale strasne dobre mi to padlo a spala som ako zabita 😀

alicao
5. mar 2009

kika....nejako si zabudla na lyzovacku 😀 😀 😀 😀 nevies preco nahodou? 😀 😀 😀 provokujem 😀

kikina666
5. mar 2009

cukru nechapem otazke ... napis do IP

adenka no to ti verim .. dufam, ze aj ja budem zachvilu na take nieco chodit

adrianka127
5. mar 2009

kiki berem ta za slovo - riadnu sprchu si zelam... 😀
adi - to znie super a kam ste sa na koniec rozhodli chodit? a boli ste aj s Matkou? 🙂

kikina666
5. mar 2009

alicao ... mmyslim na lyzovacku a velmi intenzivne .... a vcera som rozmyslal ze kolko nas bude stat storno poplatok,. po tych dvoch potratoch nebudem riskovat ... radsej pojdeme niekde v lete na zaciatku len tak zlahka alebo v juli do talianska

adenka
5. mar 2009

kiki mas k tomu veeeelmi blizko 😉 🙂

adrianka bola aj Matka, a este dalsie 3 baby z augustoviek...
ozaj kedy dame to stretko? ako mate bud. tyzden cas?

kikina666
5. mar 2009

adrianka len aby si sa jej odo mna niekedy dozila

adrianka127
5. mar 2009

kiki - mozno by ste ten zajazd mohli niekomu predat...Neobavam sa, ze by som sa nedozila... 🙂 😉
adi - tak to je super, ze sa takto stretavate... 🙂 Buduci tyzden mozem kedykolvek okrem pondelka a piatka... 🙂

adenka
5. mar 2009

adrianka tak ja mozem v utorok, tak este nech povie cukruska a matka

kikina666
5. mar 2009

adrianka no len aby ... ja uz nemozem ani sediet co ma cely clovek boli

adrianka127
5. mar 2009

adi, super hned si to znacim do kalendara... ty to dohodni s matkou... 🙂

cukruska1920
5. mar 2009

baby ja este neviem ako budem buduci tyzden robit ale zajtra by som to mala vediet tak vam potom poviem.... teda ak aj so mnou pocitate 😕

adrianka127
5. mar 2009

kiki a z coho?

kikina666
5. mar 2009

kiki prsia ale strasne moc ma bolia atie lopatky ma trapia uz par dni a striela mi to do ramien zozadu .. takze v podstate cely chrbat a aj cely predok po brucho a sem tam aj trosku zaboli brucho

adrianka127
5. mar 2009

kiki...nevies si ani predstavit, ako ti drzim palceky (aj ostatnym samozrejme), aby ti to tentokrat vyslo....Vyzera to nadejne...Mysli na to, ze o chvilku je obed, a po obede este chvilocku a uz bude vysledok... 🙂