Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
21. máj 2009

fíha, tak vidíš ty si ale šikulka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

No neviem ale podla mna, by si sa mala poriadne nastvat a dnes umyť okno aj v obývačke a kuchyni a máš pokoj 😵
Mate plastové okná alebo normálne????

alicao
21. máj 2009

dobre ranecko🙂

alicao
21. máj 2009

janka ty nemozes spat ci co?

alicao
21. máj 2009

janka, videla som tvoju vytuuuuuuzenu fazulku, s rucickami nozickami 😀 😲

jankabo
21. máj 2009

aké spat??? Preboha ved je pol deviatej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Ja teraz co som domka, tak stále vstávam tak o 7:45, urobím manzelovi ranajky aj sebe, on odchádza o 8.00 hod do práce no a ja na koníka 🙂 🙂

wolfskinka
21. máj 2009

jankabo asi to tak aj dopadne, lebo mame ist na navstevu ku znamym o 19.00 tak na bike nestihneme ist tak dovtedy umyjem tie okna nebude problem ...

no vyzera ze sa dnes zase naseriem no a potom uz viem co este bude treba poriadne poumyvat ked ma zase chyti upratovaci osial

pralinka25
21. máj 2009

ahojte.

Jani jeeeeeeeeeeeeeeeej 😵 😵 😵 krasna fazulka 😵

wolfi no radsej sa dnes nastvi a budes mat s oknami svaty pokoj.

alicao
21. máj 2009

janka ved aj ja vstavam o 6stej ale do prace sa dotrepem tam o 8.30....
priznaj sa vcera na sone vytiekla ti slazicka stastia ked si videla dropceka? ja by som asi aj nahlas revala...

jankabo
21. máj 2009

baby aj sa tesim z drobceka, ale teraz sa s vami musim zatiaľ rozlúčiť, lebo mi volala sestra a ideme odviezť môjho brata na Zemplínsku šíravu, lebo ide tam opravovať nejakú chatku.
Tak zatím babenky moje 🙂 🙂 🙂

Apropo: Doky vravel, ze bábo je v poriadku, srdiečko mu bije, pohybuje sa o sto šest a som 11+5 tt 😵 😵

alicao
21. máj 2009

inak...tu je moj graf, vyzera dobre, ale prsia ma prestavaju boliet, takze tento mesiac zase nic...
nevadi, buduci mesiac skusime tie tabletky, a v july dovolenka, takze mozo motyka vystreli...
http://www.fertilityfriend.com/home/27416e

alicao
21. máj 2009

janka, len si prisla a uz odchadzas☹..ja smutny zemepan...

pralinka25
21. máj 2009

alic ved este nepanikar. pockaj este je dost casu do pondelka.

moje teploty su ako na horskej drahe. Stale su vysoke. Tak neviem ci vobec ovulka tento mesiac bude. V pondelok pojdem na gyndu.

wolfskinka
21. máj 2009

prali no ved to asi to aj urobim

len ma teraz akosi seklo v krku

alic ja som vstala o 6.20 a 6.40 som blinkala 😀

alicao
21. máj 2009

pralinka...ja ? panikarit? co ma nepoznas???

alicao
21. máj 2009

wolfi, co ti bolo?

wolfskinka
21. máj 2009

nic mi nebolo blinkala v robote na snimaci .. na blinkacke ...tak sa to volalo za socializmu

pralinka25
21. máj 2009

aha wolfi to vyzeralo ako keby si blinkala do hajzlovej misy. 😀

alic no ale priznaj sa ze to nejako prezivat musis.

alicao
21. máj 2009

wolfi jaaaaaaj, ja ze si vracala 😀 , ten vyraz nepoznam, nevolalo sa to nahodou pychacka?
pralinka, prezivam, jasne ze cakam a dufam, ale urcite nepanikarim, mam pred sebou norsko a to ma drzi nad vodou...
a ked pride mrcha tak budem smutna den dva, ako aj ostatne baby su, ale NEPANIKARIM!!! Zatial , mozno po roku budem...

pralinka25
21. máj 2009

no sak ja tiez tak nejak. Nejaka panika u mna neni ale nadej mam a potom som sklamana ale potom to zas prejde. Vy sa odkedy snazite?

alicao
21. máj 2009

pralinka presne, s teba som mam rovnaky pocit, preto si rozumieme🙂 a to mas este problem s cyklom, a predsa si castejsie vesela nez smutnejsia..tak to ma byt..
kazdy ma byt pravo smutny, ale len chvilku..vyplakat sa obcas treba, ale nie panikarit...
My sa snazime od oktobra, takze nie dlho, a som straaaaaaaasen rada, ze sme islo k dokymu skor, a ze sme zistili problem uz teraz nie az o rok...
Aj ty by si mala poslat muza na kontorlu.
Ty to mas trosku lepsie v tom ze si o dost mladsia nez ja...takze este mas cas sa preliecit a mat aj 4 deti 😀
Kolko rokov mas v pondelok?🙂

wolfskinka
21. máj 2009

prali, alic a z coho by som asi tak mala blinkat ???? ved nie som tehotna ... ci to uz akoze si to mam nacvicit na jul?

tak ste to mysleli ???

alicao
21. máj 2009

wolfi aj z upratovanie ti mohl byt zle 😀

wolfskinka
21. máj 2009

no dik ... prave to ze som umyla tie dve okna mi len pridalo na dusi sice ma teraz seklo ale snad to do poobedia povoli a idem na tie dalsie okna ...

supi
21. máj 2009

Jeeej wolfi ako by som s tebou menila, vsetky okna by som poumyvala... ALE...mucim sa s ucenim na statnice takto o tyzden budem pred komisiou a najskor asi cusat... pomooc som v strasnom strese a nic mi neleze do hlavy, uz ani citat neviem. Inak cakam mrchu tak som zvedava ci pride. Aj ja som dnes blinkala 😀 ale ja to mam asi zo stresu.

wolfskinka
21. máj 2009

supi stastnice su malina ... tiez som mala chaos paniku ale popritom co prezivam posledne 4 roky statnice boli rpechadzka ruzovou zahradou

alicao
21. máj 2009

pralinka, furt pises, ze kde sme..a ty si kde???

pralinka25
21. máj 2009

no sak mala som tu klientov 😝

No ja pojdem teraz v pondelok na tu gyndu nech ma este kukne. Dam mu vsetky vysledky a uvidim co na to povie. Ale asi koncom leta by som chcela zobrat draheho a ist do nejakeho centra a tam by mu hned spravili aj testy na zabky.

No alic zas az tak mladsia nie som. Teraz budem mat 28.

alicao
21. máj 2009

pralinka, to je akurat vek na babo🙂...
vy sa znazite od kedy?

wolfskinka
21. máj 2009

budem inac happy ked budu vsetky okna a zacnem upratovat spalnu skrine .. kua som si to dobre vymyslela

pralinka25
21. máj 2009

alic od oktobra, takze este to neni ani rok. Ja si tiez myslim, ze je akurat cas.

Wolfi ale vies ako budes mat krasne doma? Na vianoce uz ani nebudes musiet upratovat 😉