Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
24. feb 2009

baby budte radi, ze sa po vas skriabu!!!! 😀

kikina666
24. feb 2009

susann ... bodovaci system, tak to je asi tak .... boli sme na druhom pokuse umeleho oplodnenia a kedze sme obidvaja 100 percentne zdravy, tak moj muz povedal, ze bol by v tom cert keby to nevyslo do tretice normalne, lebo som uz 2x otehotnela normalne a tak povedal, ze odvtedy budeme sexovat kazdy den a za sex budem mat cerveny bod a za to ze ho domietnem cierny bod a ze na konci mesiaca sa to zrata a budem si to musiet nejako odrobit, ztaial je to len prvy mesiac tak neviem co vymysli .... 😀 😀 😀 sialenec on keby mohol tak by ma prefikol aj 3x za den, minule ma prekotil u nich v predajni, zamkol a priamo na pulte kde obsluhuju zakaznikov .... mam ti este nieco hovorit na margo bodovacieho systemu mojho manzela ???

susann83
24. feb 2009

kika, tak to je nieco 🙂 aspon sa nenudis.
asi to zavediem aj ja 🙂
ale kazdy den, to nie je zdrave...sice chlapom to nevadi, oni by fakt aj 3x denne

alic, my sa nestazujeme 🙂 sranda musi byt

kikina666
24. feb 2009

susann len ja uz mam toho niekedy fakt dost, robota , druha sichta doma a este aj vecer sex ... a kazdy den a viete co si ten sialenec vcera vymyslel, za cervene body z minuleho tyzdna ma oholil tam dole do hladucka ... ma skoro drblo ked som to videla

susann83
24. feb 2009

kika, ved to sa vam zide, ked uz budes mat obrovske brusko a nedovidis tam ;))
ja som to mojmu este nedovolila 🙂 len nohy...este sa musi vela ucit, lebo si mysli, ze to je ako strnisko na jeho tvari 🙂

kikina666
24. feb 2009

no ten moj sa do toho zacal brat hned a navyse neholi mi to ziletkou ale strojcekom, co si holi bradu ..... 😀 😀 😀 lenze ja dnes idem do sauny ... a to mam uplne vyholene 😠

alicao
24. feb 2009

kika tak si nam odstrihni kocneky vlasov a nalep 😀

kikina666
24. feb 2009

alicao ... si nejaka chytra ...nemyslis ???mopje krasne cervene vlasy si mam nalepit dole ??? si sa s konom zrazila ??? no tak to by uz nerozchodili vobec 😀

susann83
24. feb 2009

este dobre, ze my taky strojcek nemame 🙂
jeeej, aj ja by som sla do sauny... boli ste v besenovej vo vitalnom svete? tam je to uuuuuuuuzas, aspon mne sa tam velmi pacilo.
ale kika, ked sa nebudes predvadzat, nikto si to nevsimne ;))

kikina666
24. feb 2009

susann no dufam ze nebudu na mna cumiet a na moje sunky, v besenovej som nebola ale bola som v tatralandii a v dudinciach ... tam to bolo spicaaaaaaaaaaaaa

alicao
24. feb 2009

kika no a aj ja ma cervene vlasy a aj tam dole a drahy sa nestazuje 😀

alicao
24. feb 2009

kika cervena je sexi 😀 😀 !

alicao
24. feb 2009

trdielka moje, opustam vas🙂..majte sa krasne a keep treping somariny🙂

susann83
24. feb 2009

ahoj alicka, a bud usilovna doma 🙂)))) aby nezaviedol aj tvoj muzik bodovy system ;)

adrianka127
24. feb 2009

Ahojte smejkovia, dnes mam hrozne moc robotky a vobec som sa k vam nemohla pridat... ☹ no co uz. Tak nabuduce. Pekny vecer. paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lucim
24. feb 2009

joooj kocky, vy ste mali dnes fantasticku naladu, som sa narehotala ... tak vesele bruska mate, bodovaci system tiez, tak nech tie spermijky po vasom dnesnom sexe porobia to, co maju. 🙂
tttttttttttttttttttttttttttttttttt TTTTTTTTTTTTTTTTT ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

kikina666
25. feb 2009

dobre ranko

alicao no lenze ty si trosku iny pripad, ja ich mam prefarbene na rozdiel od teba 😀 😀 😀 ty ich mas od prirody

sauna bola vcera super, sme boli s kamoskou a on moj muz sa jej staral o maleho, denis to prezil, aj ked na veceru tlacil parky s kolou, ale inak v pohode ...ani poziarnikov nebolo treba volat 😀 😀 😀 no lenze co sa stalo prisla som zo sauny a kym som sa vybavlila a umyla si hlavu moj muz zaspal a z bodoveho systemu nebolo nic, ma prvy cierny puntik 😀 😀 😀 nie ze by som bola skodoradostna, ale denisa by sme mu mohli davat castejsie, aspon by nechcel tolko bodovat 😀

cukruska1920
25. feb 2009

Ahoj kiki..tak potom mate dobru antikoncepciu 😀 mat ho tak castejsie tak je tich ciernych bodikov viac 😀 😀

alicao
25. feb 2009

bre ranko🙂, kika aspon ta bude chapat, ked budes na materskej preco uz po vecernicku zaspis spolu s babom 😀
A to druhe...hej ..od prirody🙂

jankabo
25. feb 2009

dobré ránko 😲 😲 😲

alicao
25. feb 2009

ahooooooooj jani🙂

jankabo
25. feb 2009

tak čo aká bude dnes téma dňa????

alicao
25. feb 2009

janka to zalezi od toho ako sa naobedujeme 😀

alicao
25. feb 2009

Jani hod graf, prosim, prosim🙂

jankabo
25. feb 2009

graf je o ničom, takže nestojí za to, už to na mna ide lebo mrcha príde dnes alebo zajtra.
http://www.fertilityfriend.com/home/2232b7

kikina666
25. feb 2009

cukru ... hm aspon si oddychnem od bodoveho systemu 😀 😀 😀

jankabo no ten graf nie je bohvieco ... to som si nepredstavovala ze to bude takto vyzerat

buduci mesiac uz ziadne grafy baby a ktora to nevydrzi pozve vsetky ostatne na pivo

alicao
25. feb 2009

janka ako som pisala..graf sa s tebou zahrava, neukazije ani pre ani proti 🙂 uvidime🙂

kikina666
25. feb 2009

baby ale uz okamzite prestante blbnut s tymi grafmi

alicao
25. feb 2009

kika nechaj..janka len dokoncuje ...a ak by sa to tento mesiac nepodarilo uz nebude merat..este ju nechaj🙂

cukruska1920
25. feb 2009

baby kaslite na grafy...to len zbytocne stresuje