Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

martinex
3. apr 2009

janka to je ale dialnica 😀 paradne su... 😉

pralinka25
3. apr 2009

jerry ja na teba nezabudam. Zdravila som ta aj PCO- ckarkach 😉
No ty si tu dnes tiez nebola 😉

jani su nadherneeeeeeeeeee 😵

Marti ja pojdem na dovolenku ale budeme asi len doma a mozno pojdeme do Galandie sa okupat

martinex
3. apr 2009

prali myslis ako na slovensku hej?

my ideme buduci vikend,cez velkonocne sviatky..uz sa moooc tesim 🙂

pralinka25
3. apr 2009

nie myslim doma ako doma. Ja som to myslela tak ze si zoberiem dovolenku. Moj drahy musi vycerpat minulorocnu tak si ju v podstate budeme musiet zobrat. Na dovolenku ako taku su neni teraz peniazky, lebo sme zaplatili 10000 € ny hypoteku a chceme si usetrit zas na dovolenku k moru v lete. Takze budeme doma a asi budeme chodit na korculky ked bude pekne a pojdeme asi niekam kde sa da okupat len tak na otocku.

kam sa chystate marti?

martinex
3. apr 2009

prali aj to je super..

ideme do ceskeho krumlova.. pochodime pamiatky,pojdeme na masaz,vecer na pivko..moooc sa tesim.. taka mini svad.cesta 🙂

adenka
3. apr 2009

ahojte babulky,
janka kraaaasna dialnica 😵 😵

pralinka25
3. apr 2009

no my sme boli tak minuly rok v Prahe. Bolo super.
Teraz to beriem tak ze sa budem tesit na jun kedy pojdeme k moru a to je za malinku chvilku

adenka
3. apr 2009

prali a kam idete?

jankabo
3. apr 2009

ahoj Adenka dakujem,
veľmi sa vytesujem.

Baby neviete čo je s Adriankou a Alickou????

adenka
3. apr 2009

janka to verim...tak len sa pekne opatruj a davaj na seba a na fazulku pozor 😵

pralinka25
3. apr 2009

ved aj ja som sa pytala na alicku. No veru aj Adrianka sa uz dlho neozvala 😨

adenka este neviem. My chodievame na last minute vzdy podla situacie, kedy moze manzel v praci. Ale vzdy nam to vyjde na jun. Ale asi Grecko. Tam nam je dobre a vzdy si vyberieme nejaky iny ostrovcek 😵

jankabo
3. apr 2009

Jasne určite budem.
v pondelok mám výsledky z krvy a 20.apríla idem na sono, ak bude všetko v poriadku 😵 😵

martinex
3. apr 2009

juuj prali to more zavidim... aj ja by som isla,ale uz to nechcem riskovat.. tak mi aj cechy postacia 🙂

adenka
3. apr 2009

prali chodte na rhodos tam je kraaaasne 😵
janka super, tak 20-ho uz mozno uvidis fazulku 🙂

pralinka25
3. apr 2009

adi tam sme uz boli 😉 je tam krasne naozaj. V grecku sme boli zatial na krete kose a rodose.

Marti neboj za rok mozno pojdete a budete uz 3. Ja dufam ze na rok uz budem tehula a budem sa presusat tak maximalne v Senci 😀 .

susann83
4. apr 2009

Babulky tehulky, snazilky aj nesnazilky,

prajem vam krasny slnecny vikend 🙂 🙂 🙂

ja relaxujem na balkone, musela om vojst, lebo tam je hadam 100°C 😀 😀 .... konecne 😵 😵

jankabo
4. apr 2009

AHoj SUsi,
tu už skoro vôbec nik nechodí, tak ako bolo na SLovensku???

kikina666
4. apr 2009

ahojte .... tak som tu spat ....

mame tu nejake nove tehulky ???

alica, jankabo ako tetsiky ? pytam sa sorry netsiham citat

kikina666
4. apr 2009

alic az teraz som sa docitala, moja je mi tu luto ... ani si nevies predstavit ako hlavu hore ides do dalsieho kola

kikina666
4. apr 2009

jankabo ............ gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmm k // 😵 😵 😵 😵 😵

susann83
5. apr 2009

ahojteeeeeeee.

dnes mame nadhernu nedelu, asi budete vsetky niekde vonku.
ja musim byt doma, lebo drahy je chory a nemoze ist von kvoli kontrole...

jani, na SK bolo super, len kratko, bola som u rodicov, maminu som prakvapila, lebo netusila, ze pridem 🙂 🙂 velmi sa tesila 😀 😀

kikiiiiiiiiiii uz ste doma??? dufam, ze ste mali krasne pocasie a dobre ste si oddychli 🙂 🙂 🙂 🙂 .... a ze ste sa vratili traja 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pekny zvysok nedele a neprezente to so sexikovanim 😀 😀 😀

jankabo
5. apr 2009

ahojte,
prajem vam peknú nedeľu,
Kiki to je super, už si doma???? Tak napíš ako bolo a hod do alba nejaké foto,
dakujem ti veľmi sa teším, Kuk môj album mám tam foto čo som v piatok robila testík pre istotu. 🙂 🙂

kikina666
5. apr 2009

ahojte ... tak na margo pocasia ... 3 dni zo 6 nam prsalo a snezilo a nebolo vidiet ani na konceky lyzi .... tak sme lyzovali pokial sme nezmokli a hlavne ako slepi, lebo sme nevideli do coho ideme,vsade bola hmla

3 dni celkom usli .... fotky dam do albumu, len co s nimi urobim poriadok, dnes sme boli lyzovat vo vratnej a teraz ideme ku znamym na zahradku 😵a zajtra do roboty 😠

jankabo este strasne velka gratulacia .... drzim palce aby to aj dalej islo ako po masle ... snad o tyzden tam aj ja najdem // ...

takze strucny popis ... ovulka prisla nacas presne o 19,00 ... tak sme sa snazili aj pred aj po a aj cely tyzden, vo stvrtok som trosku spinila a aj v piatok ale potom to prestalo, tak sa snad babo uhniezdovalo .... uvidime o tyzden a ked nie tak dalsia clostylbegytova stimulka

adrianka127
5. apr 2009

Ahojte bambulky. Prepacte, ze som sa neozvala. Mala som trosicku spinenie. Bola som u lekara a vsetko vyzeralo v poriadku ale nechal ma na PN. Takze tento dalsi tyzden budem oddychovat. Uz na ultrazvuku aj videl, ze babo ma srdiecko... 🙂 Dufam, ze od zajtra budem mat na vas viac casu... 🙂 Tak na mna prosim myslite, lebo toto su vraj najkrizovejsie tyzdne, co sa tyka potratu...
Jani este raz ti moc blahozelam, aj ked som ti gratulovala osobne... 😉 Hlavne, aby islo vsetko uplne bezproblemovo. No a ako sa citis???
kiki - vitaj doma... drzim palce, nech to tentokrat vyslo.
A co ostatne, ako ste na tom??? Peknu nedelu vsetkym papa... 🙂

susann83
6. apr 2009

dobry den sa praje.

no babulky, to co je dnes? kde ste, ved je uz 11 hod. prec!!!!!!

adka, davaj na seba pozor 😉 a pekne oddychuj.

kikina666
6. apr 2009

adrianka dakujem snad to vyslo ...

susann ja nestiham, prvy den v robote po tyzdni

susann83
6. apr 2009

kiki, no to ti verim, ze nic nestihas.

ale mame tu aj dalsie adeptky, a tie kde su? co mate vsetky porady???

kikina666
6. apr 2009

no uz som tu .... kde sa mi stratilo strapate trdlo ???? alic kde si ????

jankabo
6. apr 2009

Hallo baby,
je tu niekto alebo zase nikde nikoho????

kikina666
6. apr 2009

janka ja som tu

kukni fotky som dala do albumu