Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
12. máj 2009

alic ja uz som naspat z obedika

ozaj a vies ze som bola pred rokom u vas na konkurze vo firme |?

alicao
12. máj 2009

wolfi, vazne? pred rokom? to som tu uz bola...bola si na pohovore?

pralinka25
12. máj 2009

alic neodpisala ti ta lekarka????

alicao
12. máj 2009

prali este nie, kontrolujem si maily kazdu chvilu, ale este nic...ale ma toho vela, minule lietala ako splasena a vkuse jej aj zvonia telefony...dam vediet

wolfskinka
12. máj 2009

hej bola som na pohovore v takej uplne zadnej malej miestnosti isla som na pohovor na projektoveho manazera alebo nieco podobne ale nevedela som tak dobre po anglickky aby ma zobrali

alicao
12. máj 2009

wolfi..ty kokso, ja sedim oproti tej miestnosti , ty si isla cez este jednu miestnost do tej pohovorovej, ja som hned oproti tej prechodnej miestnost🙂 Asi som ti ten job vufukla ja🙂 sorry..zobrali ma 1.aprila minuleho roku

alicao
12. máj 2009

a ten co si s nim mala pohovor, je moj sef sedim s nim v kancli, je super skvely...🙂
svet je maly ty brdo🙂

susann83
12. máj 2009

ahojte babule 🙂 🙂

dnes som od rana behala, najprv na rehabilitaciu, potom do roboty a do poistovne, rychlo nieco nakupit na papanie a konecne ranajkovat...

moj graf uz mozem zrusit, dnes uz dosla mrchana, takze zaciname od zaciatku 🙄
ale uz sa tesim do prace, lebo za dalsie tyzdne by som zosedivela

vy sa ako mate? este som nestihla docitat, lebo sme pozerali Profesionalov 😀

wolfi, drzim palce na zajtra, aby to aspon tebe vyslo.

inak som dosla na to, ze v aprili spolu testovali alicka a janka, a janka je tehu
a tento mesiac ja a wolfi, takze wolfi bude tehu, kedze ja mam mrchu 😵 😵 😵 😵 😵

konecne ma drahy volno, tak ideme niekam na prechadzku, aj ked je skarede pocasie
majte sa zatial krasne

wolfskinka
12. máj 2009

hej presne tak a pohovor so mnou robila taka mlada kocka s tmavymi vlasmi

wolfskinka
12. máj 2009

a este ti poviem pikosku ako spomienka na ten pohovor u vas mi zostalo naburane auto .... kym som bola u vas tak mi na parkovisku nejaky debil obisiel cele auto a dodnes to nemam opravene predne dvere zadne dvere a predny naraznik ..... lenze on usiel a ja nemam havarijnu poistku a oprava by vysla na 20000 tak chodim s naburanym autom

alicao
12. máj 2009

hmm...viem ktora..ta tu robi tiez, zobrali nas vtedy 3, ale ja som si nakoniec vybrala inu poziciu, a dobre som urobila ako vidis, mam cas aj pisat🙂

adrianka127
12. máj 2009

Ahojte... ako sa dnes mate...? 🙂
Susan - je mi luto, ze ta potvora zas prisla... Uz by ju to v tejto teme mohlo konecne omrziet... 🙂
Posielam vsetkym tehu vírusisko...
TTTTTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
TFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJ 🙂

alicao
12. máj 2009

susan...sakra..
wolfi tento mesiac je to na tebe!!
no pekne s tym autom...ale ked nic horsie...nevadi

alicao
12. máj 2009

adrianka chytaaaaaaaaaaaaaaam....maaaaaaam🙂

wolfskinka
12. máj 2009

susann to mi je luto verila som ti ☹

adrianka dakujem zjedla som cele megavirusisko a teraz fucim este viac

alic no je ale ako to dopadne .....

no nic horsie ... naburany cely bok, preliacene a oskrabany lak ... 2 dveri znicenych ... a ten debil usiel ... ved mohol nechat cislo poistky, ved to nejde z jeho vacku ale z vacku poistovne .... som aj chodila pozerat ci tam nenajdem nejake podobne auto ci nie je naburane asi tyzden sme tam s muzom chodili v roznych casoch ale nenasli sme ...

alicao
12. máj 2009

wolfi..preco vzdy pises vo voteach ALE?

alicao
12. máj 2009

Vo vetach ...som chcela napisat...

alicao
12. máj 2009

ziadne ALE!!!!

wolfskinka
12. máj 2009

ok tak ziadne ale a mozem pisat ela ???

alicao
12. máj 2009

wolfe ziadne E ziadne L ziadne A

wolfskinka
12. máj 2009

ok tak nic .... mne sa nic uz nechce .. chcem ist domooooooooooooooooooooovvvvv spinkat do postielky

alicao
12. máj 2009

uz len par hodiiiiiiiiiin 🙂 a zajtra oslavejem...ja to citim v bruchu..aj u janky som to vedela🙂

wolfskinka
12. máj 2009

no ty mozes oslavovat .... len aby bolo co oslavovat ☹

adrianka127
12. máj 2009

wolfinka, takze zajtra mas prist s dobrou spravou??? 🙂 Super... tak sa rano pripojim..Drziiiiiiiiiiiiim pesticky... 🙂

wolfskinka
12. máj 2009

adrianka .. no ci pridem neviem ... ale rano budem vediet len vysledok zo sona a vysledok krvi az poobede

alicao
12. máj 2009

wolfi.PRESTANA...ALE, LEN ABY..STALE HOVORIS TO ISTE , KAZDY MESIAC 😠 😠 😠 Nestvi ma!!!!! aky to ma zmysel..

alicao
12. máj 2009

ako som janke tvdila, privolas si to naco myslis...namam slov...☹

wolfskinka
12. máj 2009

alic dobre tak menim postoj ... som tehotna tehotna tehotna ...... a tehotna a tehotna a tehotna .....

uz si poskojna?

alicao
12. máj 2009

wolfi..napriklad
ale ja chapem ze sa bojis a ze cakas co bude zajtra, ale to sa da aj s usmevom, aj bez ALE a LEN ABY....
pretoze mi ta tu povzbudzujeme a cakame s tebou, ale vzdy ked nieco pozitivne napiseme tak nas zrazis k zemi...
len to prosim ta neber v zlom, ved vies ze ti vsetky zelame len to naj, ale potom to co piseme nema zmysel, pretoze nas rovno zrusis...
CHnapes moja?
Pusku, a ticho , hladkat brusko, a o par hodin sa uvidi....

pralinka25
12. máj 2009

prave som prisla s oslavy.

Susi to je mi luto ☹

Prave mi kamoska pisala ze dnes bola u lekara a potvrdil jej ze je tehotna v 7 mesiaci. Sa z toho tesim.
Boze keby to tak chcelo vyst aj mne.

Wolfi alicka ma pravdu. Hlavu hore a pozitivne myslenie.