Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
16. feb 2009

martinex a ninku ste na svadbe nemali ???

adrianka127
16. feb 2009

marti - no a nech aj ostatni vidia, ze mate byt na co pysni... 🙂

lucim
16. feb 2009

marti parrraaaada, krasne, som ti na mojusvadbu napisala gratulaciu, som tam prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂

martinex
16. feb 2009

kiki nemali,je chora ☹

adri sak sme 😎

lucim dakujeeeeeeem 😉

kikina666
16. feb 2009

aha no to je skoda ... a uz sa aj ona asi tesi na babetko

martinex
16. feb 2009

nevie o babatku..... kym mi neni poriadne vidno brusko,tak sme jej to nechceli hovorit...

kikina666
16. feb 2009

nevie .. ved to tvoje brusko sa neda uz prehliadnut ... a kedy jej to chcete povedat ? a ako jej to poviete ?

martinex
16. feb 2009

hej,len u nas bola naposledy v januari a to este nebolo take...

povieme jej to ked pride k nam najblizsie...a normalne,ze bude mat surodenca... ale ona je tak vnimava,ze podla mna sama pride s tym,ze mam nejak podozrivo velke brucho,ci nebude babo 🙂

idem papat...zatial 🙂

kikina666
16. feb 2009

ok pa

lucim
16. feb 2009

ttttttttttttttttttttttttttttttttttttt TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT tttttttttttttttttttttttttttttttt aj ja idem na obed .

lenisko1
16. feb 2009

dobru chut aj ja idem lebo umieram hladom 🙂)

kikina666
16. feb 2009

no ja este 20 minut a idem na obed huraaaaaaaaaaa

jankabo
16. feb 2009

Lucim dakujemmmmm teraz to veľmi potrebujem

susann83
16. feb 2009

atojte babenky. prajem vam krasny den. uz som sa dlhsie tu neozvala, len tu rychlo po robote citam, co nove.
kikina, je mi luto, ako to dopadlo, velmi som ti priala, aby vam to vyslo.
ja treaz mam viac casu. boli sme sa lyzovat a ja som si nalomila kost v kolene... tak tu citam, kto ma co nove
mam jednu otazku, myslite, ze sauna je na spermie skodliva? niekde som citala, ze horuci kupel a sauna zabijaju spermie. a teraz ked budem mesiac doma, by sa nam aj mohlo nieco podarit, ale sme boli v saune, tak neviem na com sme.
drzte sa, pekny den 🙂

pralinka25
16. feb 2009

susan ale nove spermie sa tvoria kazdy den, takze sup do snazilkovania. Je pravda ze teplo zabija spermijky ale zas jedno saunovanie nezlikviduje celu urodu 😉

lenisko1
16. feb 2009

no to som nevedela že teplo zabija. Takže aj ked chodi do solárka???

adrianka127
16. feb 2009

no to som aj ja pocula, ze by sa chlapi nemali kupat v teplej vode a tak... no a solarko? fakt neviem, ci aj to ma taky ucinok...

susann83
16. feb 2009

podla mna aj solarko je teple, tak to je to iste ako sauna.
a netvoria sa spermie tri mesiace? ja v tom mam chaos. neviem, ci ste poculi o bocianoviny.sk, bola som s muzikom na prednaske a tam pani vravela, ze ked muz si da horuci kupel, zena moze na tri mesiace prestat merat teplotu. tak som tam pisala, ze ako to vlastne je, ale zatial mi odtial nikto neodpisal.
tak to mozeme nechat na nahodu

pralinka25
16. feb 2009

solarko podla mna tiez.

pralinka25
16. feb 2009

to je podla mna blbost. Spermie sa tvoria kazdy den. Navyse ked je leto a je 35 stupnov to tiez je teple a to by znamenalo ze v lete nikto neotehotnie. Nie?

lenisko1
16. feb 2009

to mi ani nehovor ze tri mesiac tak co mame muzom zakazat sa kupat 🙂))))

susann83
16. feb 2009

no vidim, ze so mala co pisat.
ja to viem tak, ze skodi dlhy horuci kupel. ale nic konkretne som nezistila, len to ze sa muz ma vyhybat horucim dlhotrvajucim kupelom.
keby viem dopredu, ze budem min. dva mesiace doma, urcite mu nedovolim ist do sauny. to by boli potom idealne podmienky na snazilkovanie 🙂

kikina666
16. feb 2009

susann83 no co uz, stava sa ale zivot ide dalej tak idem dalej bojovat, no sauna rozhodne spermiam neprospieva

lenisko1
16. feb 2009

no to ano takze maju prísny zákaz kupel aj vsetko kde je teplo 🙂))

pralinka25
16. feb 2009

no moj sa kupe furt. Vlastne skoro kazdy den. Tak sa mozem s detmi rozlucit hned 😕

kikina666
16. feb 2009

no presvedc ho ze sauna a ani horuci kupel nie je dobry ... ak sa da nech sa sprchuje

jankabo
16. feb 2009

No môj manzel sa tiež stále kúpe, tak teraz nebudeme mať dedičky????
😒 😒
Baby šéf mi podpísal dovolenku, tak sa teším, lebo od stredy som domka 😀 HURÁ 😀 😀 😀

lenisko1
16. feb 2009

no prestante to podla mna nie je pravda ved aj môj otec sa stale kupal nie v horucom ale vriacom a ma tri dcery nestraste.

super tesime sa s tebou janka tak sup sup snazilkuj sa velmi silno

kikina666
16. feb 2009

janka a co ides robit cez dovolenku ??? ja mam uz tiez podpisanu na 28.3.-4.4.

susann83
16. feb 2009

no vidite
ja mam takepodozrenie, ze za to sa nam nedari. lebo podla testov a teploty mam ovulku, len to nejak nechce do seba zapadnut. a to sme v septembri boli vo wellnes, v oktobri doma horuci kupel a teraz zs wellnes.
takze v tom nieco moze byt.
jani uzi si dovolenku, davaj si pozor, ja som mala tiez dovolenku a trosku som si ju nechcene predlzila ☹ tebe prajem, aby si si ju chcene predlzila na 9 mesiacov az 3 roky 😉