Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

cukruska1920
11. máj 2009

nie test som si nerobila...hovorim ze sa nesledujem... len to akurat ten termin k lekarovi tak dobre sadol 😀 neviem sice kedy bola ovu ale necham sa prekvapit...

pralinka25
11. máj 2009

adi myslis ze o 2 dni by uz nieco mohlo byt vidiet ak by neklesla teplota?

Totiz mam si ist kupit lieky. Tie mi koncia uz zajtra. To ma byt balenie na pol roka a samozrejme nesmi sa uzivat v tehotenstve. Tak teraz neviem ci ich mam ist kupit alebo nie. Rozmyslala som ze v stredu rano testnem ze co a ako. Len neviem ci by uz v stredu mohlo byt nieco vidiet.

alicao
11. máj 2009

Ahojte srdenka🙂
Wolfi....nechodi, stale nechodi, co je snou, je ti biedne🙂))))) TO JE DOBRE!!!!!
Prali, dufam, ze ste se sexovali minuly tyzdne o dusu lebo ovulku si mala🙂
Ahoj cukrus, o tebe neviem vela, dlho som tu nebola..
Adrianka..radi ta tu vidime🙂 neopustaj nas🙂
Ja mam dnes ovulku takze vecer.....viet co🙂))

wolfskinka
11. máj 2009

adrianka dakujem mnam mnam mnam ...

cukruska1920
11. máj 2009

ahoj ...alic...ja nemam nic zaujimave 😀

wolfskinka
11. máj 2009

allic ahoj no ved to ze nechodi nechodi a je mi biedne to mas pravdu a dufam, ze aj bude nech pre mna za mna grcam aj 3 mesiace v kuse nad misou len nech to uz je

jankabo
11. máj 2009

dOBRé RáNKO,
Hlásim sa vám po výkende, ktorý som preležala v posteli 😒 , lebo som veľmi chorá, ale dnes je to už oveľa lepšie.

Prali 😵 😵 😵 vyzerá to super, len tak dalej.
Wolfi držkam ti palce aby maličké bolo tam kde ma byť. Neboj 2 dni už nejako vydržíme, aj ked viem čo teraz asi prežívaš a aké máš myšlienky.
Susi ten tvoj graf nie je vôbec taký zlý, aký si ho popísala,takže šanca tam stále je.
Cukrus ty si ktorý DC????
Alicka kedy bude ovu???Ako bolo cez výkend???
Adrianka len pomaly s tou prácou

Cakatelkám posielam extra dávku
TTTTTTTTTTTTTTTPppppppppppppppppppffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵 😵 😵
ttttttttttttttttttttttppppppppppppppppppfffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵
ttttttttttttttttttttpppppppppppppppppppppffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵 😵

pralinka25
11. máj 2009

no alic musis zautocit na muzika a nepustit ho az do rana bieleho.
No snazili sme sa akurat v ten den rano. Ale teda neviem, lebo som si ani nestihla chvilku polezat ako zvycajne. Hned som sa musela postavit a ist, lebo sme mali dohodnutre ze prideme k nasim na obed. Tak dufam ze to vsetko nevytieklo 🙄

cukruska1920
11. máj 2009

ahoj jani....pekne ti to pribuda... 😵 ja? no pozerala som v kalendari podla poslednej mrchy..a som 21 DC

wolfskinka
11. máj 2009

jankabo ahoj ... no snad bude

no vsetky virusiky si kradnem pre seba ... mnam mnam mnam

pralinka25
11. máj 2009

ahoj jani. Si bola prechladnuta? Alebo si nieco chytila?

pralinka25
11. máj 2009

wolfi aspon jeden by si mi mohla nechat, teraz by mi mozno pomohol 😨

jankabo
11. máj 2009

Cukrus a ovu bola alebo este len bude????? 🙂 🙂 🙂 Ano pribúda, aj ja pozerám, ako to všetko rýchlo letí

Wolfi jasne že bude, ja sa už teším ked nám poobede v stredu oznámiš tu novinku 🙂 🙂 🙂

Alicka takže dnes nezabudni na ťuťu, muťu aj zajtra a pozajtra jasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prali kedy chces testovať?????

cukruska1920
11. máj 2009

janka.... no neviem... ale myslim ze uz bola... no ved uvidim co povie doky zajtra... myslite na mna

alicao
11. máj 2009

Janka, dnes rano som mala ovu test pozitivny, a vcera ma asi hodinu pichal lavi vajecnik ako nozikom keby vrtali, takze dnes je den D 🙂
Pralinka, aj keby ti to tento mesiac nevyslo, hlavne je ze si ovulku mala skor nez na 40 den, hadam sa dostavas do normalu...
Wolfi...vsetky tu cakame na 13.5 s tebou...ved to dobre vies🙂
cukrus a susan...nam zostava len cakat...

pralinka25
11. máj 2009

a o kolkej tam ides cukru?

Jani ja neviem kedy by som mala. V podstate najradsej by som testovala v stredu rano kvoli tym liekom aby som vedela ci mam za ne vyhodit prachy (to je davka na pol roka) Len neviem ci by v stredu bolo nieco uz vidiet

wolfskinka
11. máj 2009

prali ok nehcavam ti nie jeden ale ovela viac kolko budes chciet

alic no ja viem ze cakate so mnou ... ved este 2 dni nejako zvladnem najhorsie bude v utorok v noci a v stredu cez den ak dovtedy nedostanem

cukruska1920
11. máj 2009

prali...az na pol tretiu...a musim byt nalacno... tak to bude zaberak 😀 ale nejak to zvladnem...hlavne nech mi nepovie nic zle...

pralinka25
11. máj 2009

wolfi dakujem si zlata. Ale zoberiem si jeden, lebo chcem aby tebe pomohli 😉 Ty ich potrebujes uplne najviac. Ale ten jeden si spapam 😉

cukrus cozeeeee? az o pol tretej na lacnooooo????? 😲 teeeeeeeda chuda sak zjes aj slona potom. Ale dufam ze vsetko dobre dopadne.

Baby co myslite kedy by bolo u mna realne testovat?????

jankabo
11. máj 2009

Cukrus už si nemeráš BT???

Prali ano bola som dosť prechladnutá, ale už sa dostávam do normálu.
Ja neviem, niekomu na 10DPO už vidno, niekomu nie. Ja som preto skôr ako 12DPO nechcela testovať.
Ja by som počkala, ale ved uvidíš aj podla teploty. Kedy musíš začať brať tie lieky????

cukruska1920
11. máj 2009

prali...hej...ale to vydrzim....ved pit mozem a hlad je prezleceny smad 😀

janka...ee nemeram.....pokrok ze? aj ja sa sama sebe cudujm 😅

pralinka25
11. máj 2009

ja ich beriem stale, len zaktra uzijem posledne dve tabletky a potom si musim ist kupit do lekarne nove balenie. To je balenie na pol roka. Takze v stredu by som mala to polrocne balenie kupit. Moc sa mi za to nechce vyhadzovat peniaze ked to mozno bude zbytocne. Preto som rozmyslala nad tou stredou. Ale asi bude 10 den dost skoro veru. Alebo tie lieky na 2 dni jednoducho vysadim????

jankabo
11. máj 2009

Prali ja som mala ked si spomínaš tu istú dilemu, lebo som nevedela či testovať skôr, lebo som mala užívať kvapky Gynex a tie sa cez tehu nemôžu. Tak som jednoducho tie 3 dni nechala tak, aby som zbytočne nevyhadzovala peniazky. A vidíš oplatilo sa radšej počkať.
Takže vydrž do piatku a potom v piatok ráno by si testovala čo ty na to????

cukruska1920
11. máj 2009

janka...a brusko este nemas odfotene?

wolfskinka
11. máj 2009

cukru tak to by som nevydrzala dovtedy nalacno ... to je strasne

pralinka25
11. máj 2009

No ja som si uz gynex kupila, takze tam sli peniazky a tiez ho teraz neuzivam, lebo som mala take ine bylinky ktore som chcela dobrat. Takze som ho otvorila dala si jeden raz. Po otvoreni vydrzia 3 mesiace takze ak by sa tehu potvrdilo skoncia v kosi. (ale nech) No ale aj tak uz dalsie peniaze zas do kosa vyhadzovat nechcem. Len sa bojim aby to zas nekomplikovalo liecbu ak ich svojvolne na dva dni vysadim. Ale dva dni snad neuskodia

cukruska1920
11. máj 2009

wolfi...ja som zvyknuta 😉

wolfskinka
11. máj 2009

no to ja by som umrela od hladu ...

jankabo
11. máj 2009

Cukrus tak mne by sa už točila hlava, keby som bola tak dlho bez jedla. Dúfam, že aspon tekutiny môžeš, alebo ani to nie,???? Nie bruško som este nefotila. Mám pocit že už sa zväčšuje, lebo ma tlačia nohavice na bruchu. Ale jesť mi teda nechutí vôbec, takže len tak nasilu papkám kvôli drobcovi.

Prali ja by som bola za tej piatok.

wolfskinka
11. máj 2009

prali presne ale nech