Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
20. aug 2009

no presne aj u nas je to tak ... len aby uz bolo ...jezisi take jednoduche kazdy cigan to vie a nam to nejde ... do prdele uz ma to fakt serie

wolfskinka
20. aug 2009

prali este polhodiny ☹ sa tu varim za ziva

pralinka25
20. aug 2009

sak to ze kazdy cigan to vie. Ja s nimi robim a do vyvrtky ma vytaca ze ciganky sem chodia s bruchami a 9 malymi detmi. Ledva porodi a uz je zas tehotna a ja to jednoducho nedokazem.

wolfskinka
20. aug 2009

prali no presne .... este 11 minut tu zdochnem v tomto teple

wolfskinka
20. aug 2009

idem domov prali pekny zvysok dna

alic a ttebe tiez pekny zbytok dna

papa

pralinka25
20. aug 2009

ahojky wolfi a pekny vecer. Moc to s tym upratovanim neprehanaj. Ja to uz mam za sebou

PaPa ja este budem sluzit vlasti

wolfskinka
21. aug 2009

ahojte dobre ranko ...

alicka ako ??? stale nevieme co ti povedali ked si volala do heliku ...

prali stihla som aj korcule a aj upratat pol bytu ... dnes ak sa mi bude chciet tak druhu polku 😀 ale dnes ideme na tenis

alicao
21. aug 2009

Ahojky spolutrpitelky🙂
No vcera som musela odist, lebo mi bolo tak zle v robote, ze som nemohla nic, potrebovala som sa poriadne nahlas vyplakat, kedze som isla vtedy z heliku rovno do prace, nedalo sa.
Ale uz je ovela lepsie🙂
Volala som na krv, samozrejme ze negativna. S doktorom som nehovorila, ze vraj sa neda 😠
Potom povedala, ze mam prist na konzulatacie, ja som jej povedala, ze uz som bola , ona ze tak teda poslu tu ziadost.
Nezdalo sa mi to moc presvedcive, stavi sa ze zabudnu, ale zavolam tam v pondelok a skontrolujem to.

pralinka25
21. aug 2009

ahojte cicusky 🙂
no alic treba vypustit paru. Nechapem naco ti hovoril ze sa po telefone dohodnete ked sa to neda. To aby clovek zakazdym cestoval tam. Ach jo.
Hlavne tam fakt v pondelok zavolaj.

wolfi dobra si 🙂

jankabo
21. aug 2009

Ahojte,
Prali dakujem za radu.
Konečne som vás našla. Dúfam, že ste este na mna nezabudli. 😉
Alicka je mi ľúto, čo sa ti stalo ☹ , ale neboj raz sa určite pošťastí a ty budes najlepšia a najšťastnejšia mamina na svete 🙂
Wolfi ako si na tom ty???

alicao
21. aug 2009

prali co teplotka?

alicao
21. aug 2009

janka mi sme na nikoho nikdy nezabudli....skor naopak

jankabo
21. aug 2009

Ale no 😉
Ja som vôbec nevedela, že táto tema dalej funguje, a Notebook mi nešiel skoro 3 týždne, takze takto.
Ale som rada, ze som vas nasla.
Nebude vám vadiť ked sem niekedy cez den zájdem???

pralinka25
21. aug 2009

jasne zajdi a posli obcas virusiky. My sme ju na cas opustili ale nakoniec sme sa sem nedavno vratili

alicka no hadaj ....... bingo stale mrtvy chobak 😀

jankabo
21. aug 2009

dobre dakujem baby,
tak idem, lebo este potrebujem niečo kúpiť, požehliť veci a pobaliť kedze poobede odchádzame do Chorvátska.
Majte sa pekne, ked sa vrátím, tak sa ozvem. PAPA 🙂
A pre vás:
ttttttttttttttttpppppppppppppppppppppfffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
tttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
vvvvvvvvvvvvvvvvvviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuussssssssssssssssss 🙂

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alicao
21. aug 2009

prali, rano som pozerala grafy bab co su v tej teme grafy 13, a jena tam ma ovulku na 31dc a dalsia na 53, pozri si...takze ...ale uprimne tiez si myslim, ze az ked zacnes brat dva, tak sa ti to zobudi, ale ako vidis aj nemozne sa stava, takze pokracujte "v kapockach lasky 😀 😀 😀 ", len sa prosim nezoder 😀 !

wolfskinka
21. aug 2009

ahoj alic, myslela som vcera na teba vecer a velmi ... no tu ziadost si over v pondelok ci ju poslali

jankabo ahoj ... ako som na tom ... zial stale rovnako .... tento cykluls clostilbegytovy a ked nic tak dalsi idem na umele ....

prali prd dobra som .. keby to aspon malo nejaky efekt ze by som schudla ale prd makovy

pralinka25
21. aug 2009

dik jani, snad budu uspesne

alic vcerqa som keksik bojkotovala. No niekde som citala ze ked vajcodozrieva tak sialene dlho tak nenia az take kvalitne a ze aj ked sa oplodni vacsinou z toho nic neni 😒

alicao
21. aug 2009

Wolfi dakujem. Vies co mi pomohlo sa rychlejsie z toho dostat? Volala mi segra, sama od seba, predstav si. Povedala, ze nevolala hned rano, lebo nevedela ci som v praci, a ani nevedela ako ma utesit, lebo to sa asi neda, ale ze ju to naozaj mrzi a je jej z toho smutno, a ze vie si predstavit ake to musi byt strasne a ze ak sa nechcem teraz stretnut, ked je bruskata, tak to pochopi, ze ani ona ked sa jej dlho nedarilo nechodila za kamoskami co maju deti, ze to uplne chape. Ze sa vrati na slovensko v oktobri, a bude ma podporovat pri IVF az kym sa to nepodari.Bola fakt zlata, prekvapila ma🙂
Prali, mozno to je pravda, a mozno nie, na FF su grafy s dlhociznymi cyklami a uspesnymi tehu, takze asi sa to neda jednosnazne povedat.
Ale ja veriiiiiiiiiiiiiiiim,ze do konca tohoto roka budeme vsetky tehotne!!!!

wolfskinka
21. aug 2009

alic no super ... vidis pochopila to je dobre .. som rada ze sa netrapis, aj ked to boli, ale aspon si nemusela ist na cistenie a mozes hned zacat ... v pondelok tam pekne zavolaj a spytaj sa na recepcii kedy tu ziadost poslali

alicao
21. aug 2009

wolfi, hej uz je ovela lepsie, tiez to beriem tak, ze to mohlo dopadnut aj horsie..
Nechces so mnou zacat chodit do posilky?

wolfskinka
21. aug 2009

no nie je zly napad ... budem rada lebo nemam s kym a samej sa mi nechce ... a kedy zacneme ? a kde ?

alicao
21. aug 2009

rozmyslala som nad tou novou posilkou na solinkach, je velka, aspon by tam nebol taky smrad ako v tych malych..vies kde myslim? Vedla maxu.
Chcela by som zacat hned po kramoch, alebo ked sa ty vratis z dovolenky?

alicao
21. aug 2009

Pozdravuje Vas cukruska, uz to ze sa tu ukazala, je znamenie, ze to dokaze zvladnut.

wolfskinka
21. aug 2009

alic no pridam sa k tebe a ty si uz niekedy chodila do posilky ??? lebo ja nikdy v zivote ja neviem ako to tam chodi

buduci tyzden asi nie, to budem balit, a nadrabat .. lebo idem 2x do heliosu a este mame aj to vyhodnotenie ...a 45 minut nadorbit nemcinu a v piatok chcem odist o 15.00 z roboty , takze buduci tyzden budem musiet nadrobit cca 4 hodiny a pridem domov unavena a chaos s balenim s kupovanim dovolenky, ak pojdeme do valtic tak este aj aspon raz na bike ... tak neviem az ked prideme po dovolenke ... sa pripajam k tebe

alicao
21. aug 2009

wolfi, ok, ved ani ja neviem, ci ma tento sialeny napad neprejde 😀 , dohodneme sa po tvojej dovolenke
Ja som zvykla chodit, nie velmi s cinkami, ale na stepper, alebo stacionarny bike, alebo beziaci pas...troska nabrat stratenu kondicku

wolfskinka
21. aug 2009

ty a keby sme miesto beziaceho pasu zacali behat ??? napr. po vodnom diele

wolfskinka
21. aug 2009

pri behani sa dobre chudne, len neviem ci by som si ja nevybila zuby prsiami

alicao
21. aug 2009

ja som pisala, ze som zvykla behavat na pase, teraz by som uz nie, kolena ma bolia aj pri turach uz som stara a okrem toho doho posilky mozes ist aj ked prsi...

wolfskinka
21. aug 2009

no to hej ked prsi suhlasim a ozaj korcule kolieskove mas ??? nechces chodit so mnou ? vcera som dala 14km